Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedoszły morderca uznany winnym.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie że pokolenie Jeb.... P...cję tutaj dochodzi do głosu. Kto donosi ten... itp. Nie jeżdżę z kamerą, nie nagrywam, ale gdybym nagrał sytuację, gdzie gdzie ktoś pchając się na buraka omal nie rozjechał motocyklistów, pieszych, rowerzystów, itp - pobiegłbym na policję i to biegiem. I nie mówię tu o sytuacjach z wszystkich pozostałych filmików, które tak na moje oko były w miarę niegroźne, groziły poobijaniem samochodów. Mówię o akcjach podobnych do tej, z pierwszego filmu, gdzie wypadek = śmierć. Nikt tu nie twierdzi, że należy "donosić" za przekroczenie podwójnej ciągłej. Swoją drogą, staram się unikać przekraczania podwójnej ciągłej. Bo zazwyczaj namalowali ją z jakiegoś powodu. Może to być niedostateczna widoczność, może lewoskręt... na którym ktoś postanowi skręcić w ostatniej chwili. Jadąc samochodem naraziłbym się jedynie na koszty - ale na motocyklu sprawy przedstawiają się nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie kręci, ja kręcę - najchętniej manetką :D

A kwestia onanizowania wynikła z tego co powiedział Bojler "pospuszczajcie się jeszcze"

więc aby zadowolić "kolegę", należy wziąć sprawy w swoje ręce :P:D

nie uczestnicze w rozmowie,czytam, ale tutaj musze zabrać głos.

Chcialem tylko zwrocić uwage ze walenie konia nie jest najlepszym wyjsciem z sytuacji,zostawmy to posiadaczom kategorii prawka A+ albo kart rowerowych.

Osobiscie zamiast onanizmu polecam panienke z wielkimi cyckami. Godne to i chwalebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że pokolenie Jeb.... P...cję tutaj dochodzi do głosu. Kto donosi ten... itp. Nie jeżdżę z kamerą, nie nagrywam, ale gdybym nagrał sytuację, gdzie gdzie ktoś pchając się na buraka omal nie rozjechał motocyklistów, pieszych, rowerzystów, itp - pobiegłbym na policję i to biegiem. I nie mówię tu o sytuacjach z wszystkich pozostałych filmików, które tak na moje oko były w miarę niegroźne, groziły poobijaniem samochodów. Mówię o akcjach podobnych do tej, z pierwszego filmu, gdzie wypadek = śmierć. Nikt tu nie twierdzi, że należy "donosić" za przekroczenie podwójnej ciągłej. Swoją drogą, staram się unikać przekraczania podwójnej ciągłej. Bo zazwyczaj namalowali ją z jakiegoś powodu. Może to być niedostateczna widoczność, może lewoskręt... na którym ktoś postanowi skręcić w ostatniej chwili. Jadąc samochodem naraziłbym się jedynie na koszty - ale na motocyklu sprawy przedstawiają się nieco inaczej.

Jeżeli ktoś nie boi się nadjeżdzającej z przeciwka puszki to tym bardziej oleje "jakiegoś tam motocyklistę" co może zakończyć się tragicznie.

Po 2. primo (cytując klasyka) z fizyki wiadomo że należy dodać prękości samochodów jeżeli jadą w przeciwnym kierunku więc niech każdy jedzie 40km/h (co przy wyprzedzaniu jest raczej rzadko spotykane, zazwyczaj jest to najmniej 60-80km/h) więc tak jakbyś pierdolnął autem w mur z prędkością conajmniej 100km/h więc nie wiem czy skończy się na poobijaniu samochodów. Przypominam, że testy zderzeniowe są przeprowadzane przy prędkości 64km/h, a co dzieje się przy wyższych prędkościach to już nie wiadomo. Dodatkowo samochody na polskich drogach mają średnio kilkanaście lat więc z dużym prawdopodobieństwem nie mają już nawet poduch powietrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uczestnicze w rozmowie,czytam, ale tutaj musze zabrać głos.

Chcialem tylko zwrocić uwage ze walenie konia nie jest najlepszym wyjsciem z sytuacji,zostawmy to posiadaczom kategorii prawka A+ albo kart rowerowych.

Osobiscie zamiast onanizmu polecam panienke z wielkimi cyckami. Godne to i chwalebne.

 

I powiem Ci kolego że z tej całej dyskusji o niczym tylko z Tobą się zgadzam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie tylko dodam, że nie zawsze jest tak, iż koleś co się śpieszy na drodze to wariat i cwaniak. Czasami sytuacja nas do tego zmusza (żona w szpitalu, dziecko w drodze etc.). W zeszłym roku było głośno o kolesiu w BMW co obok Silesii zajechał drugiemu drogę i strzelił mu parę szlagów. Wszędzie psy wieszano na kolesiu z BMW a już nikt nie napisał, że koleś wcześniej zajechał drogę BMW i obtarł mu zderzak (filmik w necie też wygodnie ten moment pomijał)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z golfa to ewidentny wariat drogowy :( jestes bohaterem. Szkoda tylko ze nie dostrzegasz ze na tej drodze mozna smialo wyprzedzac gdy cos jedzie z naprzeciwka, rowerzysta poboczem nie jechal, kobieta z wozkiem nie szla to dlaczego mial nie wyprzedzac? Sam na tego typu drodze smigam przy krawedzi aby z przeciwnego pasa mogli wyprzedzac nie widze nic w tym zlego ... NO moze jedynie Ciebie, kierowce przez ktorego inni sa zmuszeni naginac przepisy drogowe :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthaios

 

Skąd masz takie info? Z tego, co pamiętam, autor tamtego filmiku sam w opisie na YT przyznał się, że wcześniej zajechał gościowi drogę, ale o otarciu zderzaka i ucieczce nie było mowy. Nie słychać też jakoś na nagraniu, żeby gość z BMW poza chęcią przykozaczenia, domagał się zapłaty za jakiekolwiek uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak w omawiany w wątku  i podobnych mu debili należy skutecznie eliminować z naszych dróg.

Dzisiaj podobny debil zajechał mi drogę - jechałem z rodziną. Szeroki kąt kamerki nie oddaje dramaturgii sytuacji. Ford wjechał na połowę mojego pasa. Kamerka umiejscowiona po stronie pasażera, ukazuje nieco z boku całe zdarzenie.

 

Nie możemy biernie tolerować takich patologicznych zachowań na drodze.

Dość już przyzwolenia i znieczulicy!

Ja ZAWSZE mam włączony rejestrator w aucie. Życie mnie nauczyło, by się zabezpieczać na okoliczność podobnych zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podziele sie ani informacja ani panienką :)

piwem sie podziele,kasą,żarciem, ale dupy i motory to co innego :)

Wybaczcie....

Dobra niech już będzie ta kasa :lol:

Lakieruję moto więc troszkę grosz mi się przyda .

accord-owi proponuję żarcie - widziałem z jakim zapałem pochłonął kiełbasę na MotoSilesia w Sosnowcu więc wiem że to mu będzie najbardziej potrzebne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.