Jump to content

DANVIELD

Moderatorzy
 • Content Count

  4,936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

DANVIELD last won the day on March 30

DANVIELD had the most liked content!

Community Reputation

229 Wspaniała

About DANVIELD

 • Rank
  Harley'owiec
 • Birthday 08/11/1984

Contact Methods

 • GG
  Komórka: 6O3277777

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
   Chełm Śląski
 • Interests
  Serwis, Naprawy powypadkowe, Doradztwo przedzakupowe . 7motors

Recent Profile Visitors

25,118 profile views
 1. Wlewasz bez problemu. P.S do powitalni marsz!
 2. Nigdy bez powodu czegos nie napisałem.. Poniżej masz zestawienie "opłacalności".
 3. Fotowoltanika to złodziejstwo. Kowalski ma 2 opcje, wydać kase, nawet z dofinansowaniem.. i zakupić zestaw drogich akumulatorów.. które wytrzymuja jakiś okres czasu. Fotowoltanika w naszej szerokości geograficznej zwraca sie po ok 15 latach.. Lub wybór złodziejskiej umowy z OZE. Niestety na tym swiecie wszystko jest skonstruowane na zasadzie monopolu.. aby zwykły Kowalski nie miał nic za półdarmo! Najbardziej efektywnym użyciem fotowoltaniki jest zestaw prosty z kilku paneli bezpośrednio podpięty do grzałki w bojleże wody. Niestety fotowoltanika nadal jest droga i mało wydajna. P.S zobaczcie przykład farm wiatrowych.. nikomu nie zależy na rozwijaniu zielonej energii.. gdyby to było tańsze i byłby na tym biznes to myślicie że w Polsce nie brakuje Januszy i Grażyn, które by na tym zrobiły biznes?? P.S Czas eksploatacji ogniw to 20 lat, potem ich wydajność spada. Dostepna dla "cywili" technologia jest stara o 40 lat.. http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24568973,miala-byc-tania-energia-sloneczna-a-rachunki-za-prad-wzrosly.html?disableRedirects=true poczytajcie komentarze.
 4. nie było odcinki.. dlatego w wielu motocyklach wybuchały silniki;)
 5. DANVIELD

  Witam

  Witaj, miłego forumowania:)
 6. hahaha.. to oczywiste ze wszyscy kupuja motocykle by miec powodzenie.. Weź sie potem odgoń haha
 7. Hodowla jedwabników!
 8. plak and play....mysle że mwarto ja obejżec na zywo.. tam może byc wszystko a może byc okay.
 9. Nie raz tak to wygląda.. różnica tylko kształtu druta. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpjig86mYEctx1LWGHq5DGtM3IDFJtIdNFz0gEDMHvnHIZRRUywQ
 10. Kiedyś kręcił się taki gość. Radek cb zwany cb1. On dorabia gmole wszelkiej maści i działa spawalniczo. Odszukaj go na forum. Był z Żor z tego co pamietam
 11. Wystarczy tej kurtuazji. Dodam tylko od siebie dwie rzeczy 1. Właścicielem motocykla był bank (kredyt). Fizycznie niemożliwa była sprzedaż motocykla w danym momencie. Należało uprzednio wpłacic 3 tys. Następnie ów zarządzający mieniem spłacal kredyt i załatwiania była cesja. Należało wg informacji Pana przeprowadzajacego oględziny poczekać 3 tyg. Po 2. na początku zachęcanie klienta do zakupu motocykla by na koniec gdy już klient się zgodził wyjść na 5 min do wspomnianego właściciela i stwierdzić że motocykl nie zostanie sprzedany. W dniu oględzin motocykl nie posiadał książki serwisowej do wglądu. Uzyskałem informacje jedynie o ostatniej wymianie oleju. Uważam że motocykl był wart uwagi. Nie wiem jak zostały w ogóle zostaly ustalone oględziny i dopuszczona możliwość oględzin jeżeli motocykl był już zadatkowany... pozostaje niesmak.
 12. Zawór ssący (zimny): 0.08 ~ 0.12 mm Wydechowy zawór (zimny): 0.10 ~ 0.14 mm
 13. DANVIELD

  Cb650

  Hello. I can tell you that You have very unique motorcycle. With that VIN number it says it was made in the first day of manufacturing the model rc-03 1979-01 It's a production after cb750 but already as cb650c. Very unique frame number. Motorcycle should look like this in the same paintings.
 14.  Cb650z 1979 ?¿? Rc03 1........?¿?¿This bike starts with number 1 I have never seen one? what version is it?

  IMG-20181207-WA0001.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.