Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Brojler

Użytkownicy
 • Posts

  845
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Brojler last won the day on March 6 2018

Brojler had the most liked content!

About Brojler

 • Birthday 05/16/1880

Contact Methods

 • Website URL
  www.osk-pionier.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Żory

Recent Profile Visitors

4,437 profile views

Brojler's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

48

Reputation

 1. Dzięki bardzo. Idziemy do przodu!
 2. @Furek, instruktorzy powinni się szanować i nie podejmować pracy za gówniany pieniądz. No ale jednak podejmują. Byle wysiedzieć parę stówek ekstra do wypłaty. Nie zgodzę się, że wszyscy właściciele OSK rywalizują ceną. Nie zgodzę się, że każdy szuka taniego kursu.
 3. Niekoniecznie jest to zamierzone działanie. Jest masa instruktorów kategorii A, którzy zrobili uprawnienia przy okazji B, bo przecież to tylko dodatkowe parę stówek. Nie mają nic do powiedzenia o jeździe defensywnej, przenoszeniu środka ciężkości przy zawracaniu, widzeniu peryferyjnym i tak dalej. Takie kursy o jakim pisze Lena wynikają z braku znajomości techniki prowadzenia motocykla przez instruktora. Braku posiadania własnego motocykla, braku chęci do pracy, bo pracodawca płaci gorzej niż kasjerka zarabia dziś w Lidlu, braku metodyki i tak dalej i tak dalej.
 4. Poszukuję instruktora do żorskiej szkoły motocyklowej. Dotyczy uprawnień instruktora nauki jazdy kat. A oraz A2. Osoba powinna: wykazać się chęcią i zaangażowaniem do pracy. znać zagadnienia przepisów oraz techniki prowadzenia motocykla potrafić jeździć motocyklem oraz przekazywać wiedzę w tym zakresie Oferuję: na czas wypłacane wynagrodzenie godna stawka możliwość rozwoju Życiorys, parę zdań o sobie proszę kierować na [email protected]
 5. Miło się czyta Lukasik. Dzięki! To Ty od Dragstara?
 6. Kiedy zdałeś egzamin na A2? Bo piszesz, że posiadasz A2. Kiedy zdałeś na kategorię A?
 7. Jeśli nie posiadasz uprawnień, to jazda jest szczytem głupoty. To na dowód: https://www.scigacz.pl/Pijany,nastolatek,bez,prawa,jazdy,na,motocyklu,i,bez,OC,oto,polscy,rekordzisci,regresow,UFG,31057.html
 8. Dziękuję za docenienie. Myślimy o tej samej. Kursant z Pszczyny dokupił sobie godzinę przed egzaminem w swojej miejscowości. Bo miał bliżej, niż się wozić do Żor. "Instruktor" mu powiedział, że -cytuję: ma sobie darować tematy typu: "prowadzenie wzrokiem". Stwierdził, że po tym już wiedział, że źle wybrał.
 9. Ba, "instruktorzy" potrafią powiedzieć, że przeciwskręt jest NIEPRZYDATNY. Patologia w branży wciąż istnieje, jak dwadzieścia lat temu.
 10. Nie potrafię nikogo polecić staszku. "Standardy" takie jak sam poznałeś na swoim kursie podstawowym. Dzięki Diaboł za uznanie. Praca na prawdę niełatwa.
 11. Nie zamierzam w najbliższej przyszłości prowadzić A1.
 12. W Motormanii na pewno mieli sporo zastrzeżeń do niej.
 13. Dorsoduro to troszkę udaje Supermoto. Prawdziwe supermoto to zazwyczaj te jednocylindrowce. Jeśli jeździć bokami, to brać wyczynówkę i jak najlżejszą. KTMy LC4 to już cięższe, ale to jeszcze nie to, co Dorsoduro. Osobiście jeżdżę LC4 640 i lubię to w SM, że walnę nim o asfalt, podnoszę i jadę dalej. DReZyna słaba jest niestety, ale za to lekka, więc można się fajnie i szybko uczyć techniki jazdy SM. Husqvarna Nuda nie miała w prasie pochlebnych opinii. Z resztą nie widziałem żadnej na sprzedaż na rynku wtórnym. Rzadkość. A i koło Supermoto nie stała nawet. To jest F800R w innym opakowaniu. P.S. Sa dwie teraz na allegro.
 14. Nowy sezon rozpoczęty, więc oferujemy szkolenie na "rozruszanie" i nauczenie się paru nowych chwytów. Program szkolenia: Program szkolenia: -ustalenie prawidłowej sylwetki na motocyklu -hamowanie w nagłej sytuacji -omijanie przeszkody z zaskoczenia (świadomy przeciwskręt) -zawracanie na ciasnej przestrzeni -manewrowanie na małej przestrzeni -martwy ciąg (korekta toru jazdy i stabilizowanie motocykla tylnym hamulcem) -jazda po łuku, właściwa praca gazem przy użyciu trenażera na Suzuki GS 500 Więcej szczegółów: http://osk-pionier.pl/doszkalanie.html
 15. Brojler

  LED

  ŻuŻu To jest motocyklista. Nelson ostatnio mi mówił, że miał klienta na przeglądzie diagnostycznym. 100km przez rok. Gdzie zrobiono zdjęcie z 'bananowym mostem'? http://ultraleds.pl/test-zarowki-led-h4-4000lm-philips-luxeon-zes-canbus,169.html tylko gdzie upchać radiator?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.