Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Te fotki robilem w drodze nad jezioro Dümmer ca.50 km od domu.Tak ze nic wielkiego.
 3. Yesterday
 4. Last week
 5. Coś w tym jest , choć taki żar z nieba to chociaż można sobie wiaterek wymusić
 6. Witej na forum , no i gratki nabytku .
 7. z Danvieldem sie skontaktuj . https://www.motocykle.slask.pl/profile/187680-danvield/
 8. Temat może już się przewinął ale nie mogę znaleźć nigdzie zadawalającej informacji a wręcz same sprzeczne,chodzi o olej w skrzyni biegów w HD EVO 89 rok a dokładnie ile tego oleju powinno się tam wlać i jak odczytywać pomiar z bagnetu. Najlepiej to by było wiedzieć ile powinno sie tam zalać i spokój ale nie moge nigdzie znaleźć odpowiedniej informacj. Jak ktoś taką informacje mi udzieli byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
 9. Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i nie ukrywam że powodem jest możliwość nabycia wiedzy na temat użytkowania motocykla HD. Mój nowy nabytek to Harley Electra FLT z 1989 roku.
 10. Pogoda super to i ochota na latanie wieksza.Przy kompie siedzi sie jak leje
 11. Witam. Szukam kogoś do polatania bo samemu to już trochę się nudzi jakieś dłuższe wypady a także jazda wokół komina. Jestem z Dąbrowy Górniczej.
 12. albo sztywnego twardziela
 13. https://www.olx.pl/d/oferta/hayabusa-gsx-1300r-fjr-1300-1100xx-CID5-IDKTOfG.html Suzuki , silnik z tych większych : ma moc, ma coś w sobie , ma klang. Jak dobrze pogadasz to się w budżecie zmieścisz 😁 spokojnie zagrasz twardziela nie tylko na parkingu ale też na autostradzie .
 14. Noooo... jak ma być duży silnik, to tylko Triumph Rocket 3 - poj. 2.300
 15. Kanał olejowy jest obok kanału szpilki i jest on OK.
 16. Earlier
 17. Nie była odkręcana czasem głowica ? .W motocyklach i nie tylko olej na górę dostaje się kanałem olejowym ,wzdłuż szpilki ( zawsze jest ona z tulejką na łączeniu z cyl.) . Jeżeli ktoś zdemontował głowę ,a później skręcił ją na " dirku" ( bardzo częsty przypadek ) to mogło ono zakleić tę wąziutką szczelinę .
 18. Witam wszystkich serdecznie.. Mam taki problem z drag starem 650, a mianowicie zatarł się wałek rozrzadu w 1 glowicy i okazało się, że olej wogole do niej nie dochodzi. W drugiej jest smarowanie , a w pierwszej nawet kropelki. Czy ktoś miał może taki problem ?
 19. powolny

  ?2022?

  Koniec urlopu ,więc już wróciłem . Był ,to szybki trip ,ale esencję uchwyciłem . W Europie bez zmian wszędzie ,pełno pomimo niskiego sezonu (a może właśnie dla tego ? ), ceny jak w zeszłym roku , oprócz wachy 2,1 - 2,39 (bana) . Luda mocka ,ale swojaka spotkałem tylko jednego .
 20. Witam a masz,schemat do licznika suzuki bandit 1250sa chodzi o kolory do czego idą wiazka
 21. Mój budżet to ok. 10--12 tys.????
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.