Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. tak wszystko ok wydaje mi sie ze gaznik do regulacji po troche przekrecilem i juz lepiej jest to juz se zrobie
 3. Cześć, potrzebuję na chwilę podmienić baterię w moim skuterze E-max 110s żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzona. Jestem ze Śląska, czy ktoś w okolicy mógłby mi pomóc? Pozdrawiam Paweł
 4. Sory za moją wtopę , to jest forum motocyklowe i nie wpadło by mi do głowy ,że pisze ktoś kto ma jakiegoś crosa ,a nie motocykl .
 5. Earlier
 6. mam normalny raczej to moto mam od stycznia i ma 30 mth od nowości nowy sprzęt
 7. a kranik masz "normalny" do zakręcania, czy podciśnieniowy? Jak długo masz te moto? Czasami podobne objawy ma zatkany odpowietrznik baku, (upływ paliwa powoduje podciśnienie),to można prosto sprawdzić, przez odkręcenie korka paliwa.
 8. mam gaźnik i kranik to jest cross a nie jakis scigacz czy turystyk nie crossy nie maja wtrysku
 9. Motocykl z 2017 ,jak pisze autor ,to już raczej ani kranika ,ani iglicy w gaźniku nie będzie miał ,bo będzie na wtrysku . Mi to wygląda na zasyfiony filtr paliwa .Wypali to co przeleci ,później znowu odpali jak przez farfocle po czasie wacha się przedostanie .
 10. Przeczytaj "powolny" co przez ostatnie 3 lata pisał "palnik" na temat dalekich podróży np: do Gruzji i Armenii. Ja to czytałem. Dlatego też ogłosiłem się na tym forum,bo liczyłem że znajdzie się motocyklista który ze mną pojedzie. Pozdrawiam podróżników motocyklowych. Jan z Tczewa. .
 11. jak zobaczę kranik i cos tam będzie to wyczyszczę cały gaźnik
 12. Filtr paliwa warto założyć . Jeśli teraz jakiś syf zatkał kranik to pomyśl co się dzieje w gaźniku .
 13. filtru paliwa nie mam ale jutro zobacze ten kranik czy wszystko okej i czy jakaś rurka nie jest przytkana
 14. Postawił bym na zaworek iglicowy w gaźniku , ale najpierw kranik i sprawdź czy masz filtr paliwa na przewodzie. Jeśli masz to sprawdź jego drożność.
 15. znaczy jak zgaśnie to odpali na 2 sec i po dodaniu gazu gaśnie i potem już w ogóle nie odpali jak odczeka sie 5 min to normalnie odpali i za chwile znowu to samo
 16. Jak zgaśnie to nie odpala , czy nie można przekręcić silnikiem ?
 17. Takie off roadowe Klimaty ,to prędzej na forum "Kompanii ADV" trafisz . U nas na śląsku to raczej lans only ,a ci co jeżdżą nie piszą .
 18. W tych nowoczesnych motorkach ,to można tylko pogdybać i sprawdzić ,to co samemu sprawdzić można . Piszesz ,że świece wymieniłeś ,a były jak wypalone (kolor)? Sprawdź filtr palia i powietrza , z opisu przypadłości wynika ,że za mało ,albo za dużo wachy dostaje . Zakładam ,że kontrolka czek (czerwona) się świeci . Po sprawdzeniu tych podstawowych rzeczy zostaje tylko serwis . Dzisiejsze sprzęty ,albo chodzą ,albo nie , sory.
 19. cześć mam kawasaki kx 85 2017 rocznik od jakiegoś czasu po zapaleniu ujedzie chwile i zaczyna go dusić i gaśnie po odczekaniu 5 min można znowu zapalić i jechać kawałek a na drugi dzień pali normalnie i znowu to samo nie wiem jaka tego przyczyna wymieniłem świece i dalej się tak dzieje.
 20. Taki ze mnie wspaniały komputerowiec. Do przywitalni ? no chyba tak ,smarkaty jestem.
 21. Marian nowy nick to do przywitalni 😁 Ja nie zaskoczyłem że piszesz z innego konta. Tylu nas się tu udziela.
 22. Ja się domyśliłem, że "Ty" i "Ty", to jedna osoba
 23. Moj stary nik to victoryMP zmieniłem w pracy kompa i złe się zarejestrowałem (w domu mam stary nik)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.