Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. LBG

  Czy forum umarło?

  Nooooooooooooo, zloty mogły być miodzio!
 3. Wicher

  Czy forum umarło?

  Kiedyś były tam zloty motocyklowe
 4. Walgav

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Mam nadzieję, że go ogarnę 😳. Jak na razie to robię przegląd pobliskich bezdroży no i szukam ubranka odpowiedniego, a że nie mam nic co by się nadawało to przede mną spore wyzwanie. Możesz polecić gdzie w fachowy sposób podejdą do żółtodzioba i doradzą coś fajnego? Znam tylko Olka i Inter Motors w Bielsku. Z tym pierwszym mam niemiłe wspomnienia, a w drugim nigdy nie byłem.
 5. LBG

  Czy forum umarło?

  No, to właśnie jest chytry plan .
 6. LBG

  Czy forum umarło?

  Ja tam byłem dobrych parę lat temu (ponad 10?). Było to wszystko dzikie, wstęp jakieś chyba symboliczne 5 PLN. Nawet na dziedzińcu ta trawa za bardzo nie rosła. Teraz widzę, że tam to typowa komercha.
 7. BoguBBB

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Uuuuu..będzie oranko... 🤗
 8. Walgav

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Honda XR650R 😍
 9. BoguBBB

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  @Walgav Chwal się co wybrałes?
 10. DANVIELD

  Jakiej muzyki sluchacie?

 11. Wicher

  Czy forum umarło?

  https://photos.app.goo.gl/f2svNnLBXvRZnS1o8 Byłem w tm roku na zamku Krzyżtopór. Zamek duży, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wrażenia. Cena za wstęp nieadekwatna do tego, co oferują te ruiny. Lepiej wybrać się na Spisski Hrad na Słowacji. Raz, że sam zamek o wiele ciekawszy, to i drogi przyjemniejsze https://photos.app.goo.gl/K2SvAwz32UtfJZJs6 https://photos.app.goo.gl/pUJgbmBUA9dsFiZB8
 12. Taurus

  Czy forum umarło?

  Szczerze powiedziawszy na wypady motkiem to ja jako takich planow nigdy nie robilem .Jak slubna da OK jest wolne , pogoda jako taka i zdrowie dopisuje , pakuje motorek (namiot) i w trase.
 13. Onlinemaster

  Witam - jestem nowy na forum jak i świeżo zdany na A2

  Rozejrzyj się wśród modeli motocykli, wybierz kilka takich, które ci się podobają a my doradzimy co lepsze, bądź sam poczytasz opinie o tych modelach i zdecydujesz, to ma być przede wszystkim Twój wybór bo to Ty będziesz się nim cieszył, bądź na niego przeklinał 🙂 Z mojej strony polecam ukierunkować się na marki Japońskie, są mniej awaryjne.
 14. LynxLynx

  Witam - jestem nowy na forum jak i świeżo zdany na A2

  Hej. Masz już jakieś konkretne modele na oku?
 15. LynxLynx

  Czy forum umarło?

  Byłam w tym roku na trochę dłużej w Bieszczadach, padło na Polańczyk, ze względu na jego usytuowanie - fajna baza wypadowa na wszystkie szlaki, które chcieliśmy przemierzyć. Noclegów wcześniej nie rezerwowaliśmy, znaleźliśmy je na miejscu po wykonaniu dwóch telefonów, w dość rozsądnej cenie, więc chyba nie jest aż tak źle Ludzi w samym Polańczyku był tłum, ale już poza tymi okolicami całkiem spokojnie. Przejechaliśmy Małą i Dużą Pętlę Bieszczadzką i momentami droga była całkowicie pusta. I fakt, widać, że turystów przybywa z roku na rok - coraz więcej kramów z dziadami w Solinie i Polańczyku, w Cisnej podobnie. Na drogach większość aut na "zagranicznych" tablicach - najwięcej śląskich i dolnośląskich, tubylców mijaliśmy niewielu. To już nie te Bieszczady, które pamiętam z dwudziestu czy piętnastu lat wstecz. Ale można jeszcze trafić na dzikie, spokojne miejsca, z dala od tego turystycznego jazgotu. Krzyżtopór rzeczywiście robi wrażenie. Jeszcze kilkanaście lat temu ruina, dziś wygląda pięknie i robi wrażenie. Podobnie jak zamek w Chęcinach
 16. Furek

  Muszę zdawać teorię A2 jeżeli posiadam już A1?

  Cześć, nie musisz zdawać ponownie teorii 🙂 Co do godzin - tak, będzie ich 10, więc za kurs zapłacisz mniej 🙂
 17. LBG

  Czy forum umarło?

  No, pod Krzyżtoporem w namiocie bym nie zamieszkał Tam jest strasznie w dzień, a co dopiero w nocy! Jeszcze paru miejscowych wesołków i pikawa odmówi posłuszeństwa. Zresztą w tym zamku się zgubiłem Hm, Niemcy południowe? Masz już jakich chytry plan?
 18. Walgav

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Poszukiwania zakończone, moto wybrane, tylko kwestia drobnych napraw i będzie moje
 19. Ostatni tydzień
 20. Taurus

  Czy forum umarło?

  Super okolice pod namiot Mnie chodzi po glowie wypad w przyszlym zezonie na pare dni w kierunku Monachium , schwanstein schloss
 21. BoguBBB

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  @Walgav rozumiem że poszukiwania trwają Czekam z niecierpliwością.
 22. LBG

  Czy forum umarło?

  to na mnie zrobiło niesamowite wrażenie https://www.krzyztopor.org.pl/zamek/index.php/pl/ https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=2k4P88sb&id=96FC3454512EFC9C4871F38C8796BAA6396FF0D0&thid=OIP.2k4P88sbRLhJURNcMO-tKAHaEj&mediaurl=http%3A%2F%2Fjanadamski.eu%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2Ffurmanek.pl_.jpg&exph=609&expw=989&q=krzyżtopór&simid=608005661999106537&selectedindex=3&ajaxhist=0&vt=0
 23. BoguBBB

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Jak cos to ja przyczepke mam..musze ja tylko zaadoptowac na motocykl i mogę gdzies podjechac.
 24. Walgav

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  Poczekaj jeszcze chwilkę
 25. BoguBBB

  Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

  To co ludziska...lecimy gdzieś w teren?
 26. Ree

  Spot Tarnowskie Góry

  A to teraz w poniedziałki imprezy??
 27. powolny

  Czy forum umarło?

  , a ja tylko napisałem , że tereny w środkowej Polsce są średnio ciekawe . Chociaż niewątpliwie są też ciekawe miejsca ,przejeżdżałem obok dużej stacji kolejki wąskotorowej i obok potężnych sadów (z jabłkami pod drzewami) . Zauważyłem też , że najczęściej widziałem tam crosowców , ale i tak większe ilości miłośników 2 kółek dopiero były w Juże . Co do powyższego postu ,wniosków i korzyści nie wyciągamy ,bo jak coś robimy to z serca ,ot taki urok .
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.