Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

peri

Użytkownicy
 • Posts

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

peri last won the day on March 20 2017

peri had the most liked content!

About peri

 • Birthday 05/07/1978

Contact Methods

 • GG
  2272108
 • Website URL
  http://www.szkolajedynka.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Tarnowskie Góry

Recent Profile Visitors

2,056 profile views

peri's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Sorki, ale chyba ktoś Cię wprowadził w błąd. Poniżej strona ministerialna: http://mib.gov.pl/2-Prawojazdy.htm# cytat ze strony : " Pytania egzaminacyjne na prawo jazdy dostępne są na stronie MIB: " Mam tylko nadzieje, że nie pytałeś w ministerstwie.
 2. Czołowe zderzenie 2 motocykli, 2 osoby zmarły na miejscu. Moje okolice niestety. http://tarnowskieg.pl/wiadomosci/tragiczny-wypadek-motocyklisici/
 3. Gratuluję zdania egzaminu. A pytania są jawne, wszyscy dostawcy tak zwanych płyt je mają.
 4. A co chce kolega wiedzieć? Sam lizać po jajach się nie będę, ale na pytania chętnie odpowiem.
 5. Wada: prostownik automatycznie rozpoznaje docelowe napięcie akumulatora. Niby wszystko pięknie, ale nie mogłem nim naładować ostro wycioranego 12V 70A ponieważ napięcie spadlo poniżej 8V i aku został rozpoznany jako 6V. Ten aku został naładowany dopiero po podpięciu do prostownika z manualną regulacją napięcia. Działa ponad rok od tego czasu.
 6. kurcze... ale 38k przejechane i kosz sprzęgłowy i pólsyntetyk? Uszczelniacze i główka to przynajmniej wiadomo czemu.
 7. Jakiś koleś do mnie dzwonił, i mówi że spawany. że mocowanie tylnego stelaża, czy też wahacza spawane. Dziś wrzuciłem fotki na forum R1 i piszą mi, że spawy raczej oryginalne. Kupiłem go od znajomego, mam nawet brief sprzed 8 lat i umowę kupna sprzedaży z DE. Zawiera on w sobie pewien dowcip... który tłumaczy pewne uszkodzenie owiewki, ale to zaraz. Pierwszy właściciel w momencie sprzedaży miał 57 lat... i chyba przecenił możliwości swojego kręgosłupa, więc zamontowana została półka górna akcesoryjna Lukas z możliwością mocowania prostej kierownicy, co skutkowało koniecznością podcięcia szyby... żeby nie haczyło... Kolega nie ścierpiał tego i kupił clipony accella. Półka Lukasa została, z tymi śladami po prostej kierze PS na "niemieckiej" autostradzie pokazał mi 314
 8. bratu się nie podoba, ale mi tak... http://www.olx.pl/oferta/yamaha-r1-rn01-2001-stan-ze-nie-przyczepisz-sie-CID5-IDgJJhD.html co myślicie?
 9. Zabierają chyba zawsze kiedy dochodzi do uszkodzenia ciała, najlepsze jest to że sądy w 95% przypadków zwracają dokumenty.
 10. tak właśnie dwa tygodnie temu kupiłem R1 z 2001. Stan techniczny idealny, tarcze ham. mają praktycznie zerowe zużycie, prosta, przebieg 65k. Atomowy ciąg. Nie zastanawiałem się pomimo przemalowania na kolor titan i kilku innych nie oryginalnych detali. Odnośnie przebiegu 65k i brak zużycia tarcz w motocyklu klasy supersport - ja pierdzielę ile muszą mieć faktycznego przebiegu te motki z luźnymi nitami na pływających tarczach i rantem na 2mm i np. 45 tys na liczniku? Stawiam na 145 tys.
 11. konkret? czy też nabijasz sobie posty?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.