Jump to content

accord

Użytkownicy
 • Content Count

  3,493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

accord last won the day on August 22 2019

accord had the most liked content!

Community Reputation

235 Wspaniała

About accord

 • Rank
  accord
 • Birthday 11/20/2013

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  tu i tam

Recent Profile Visitors

9,810 profile views
 1. Może trochę mnie poniosło ale jest to rodzaj postu który może człowieka zniechęcić do dochodzenia swoich racji. Tymczasem widać że kolega ma dylemat i trzeba go wesprzeć w działaniu a nie roztaczać czarnych wizji. Pisałem już że potrzebny jest adwokat z doświadczeniem w takich sprawach i to z nim należy konsultować przebieg sprawy.
 2. Jeszcze jakieś opinie, wnioski ? Może być jeszcze tysiąc opini od geniuszy, wiadomo że może być różnie ale ZAWSZE trzeba walczyć o swoje. Po ilości postów na tym forum sądzę że możesz być kolegą puszkarza lub nim samym.
 3. Czy wpuszczanie przez innego kierowcę nie jest włączanie się do ruchu ? Jeżeli zachował najwyższą ostrożność to dlaczego doszło do kolizji ? Co oznacza że poruszałeś się zbyt szybko, czy ktoś zmierzył z jaką prędkością się poruszałeś i jaka powinna być twoja bezpieczna prędkość ? Jeżeli byłeś na drodze głównej to miałeś się "bezpiecznie" zatrzymać ? Ja sądziłem się 3 lata o silnik , biegły sądowy powypisywał takie bzdury że mój adwokat podważył jego opinię i sprawę wygrałem. W drugiej sprawie w Pszczynie najechałem motorkiem na tył osobówki co było konsekwencją wcześniejszych zdarzeń. Wydawałoby się że sprawa beznadziejna a jednak, pół roku, dwie rozprawy i też wygrałem. Zawsze warto dochodzić swoich praw, tym bardziej że koszty sądowe są bardzo niskie trochę gorzej z kosztami adwokata ale i tak warto spróbować co najwyżej w razie przegranej będziesz dodatkowo kilka stówek w plecy.
 4. Widzę że "starsze" towarzystwo zaczyna bliżej krypty się kręcić !!
 5. Nasza forumowa para Ruda 83 i ArU Ninja postanowili zalegalizować swój związek i w sobotę 17.08.2019 wezmą ślub cywilny w Piekarach Śląskich. Organizujemy obstawkę i zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wiekopomnym wydarzeniu Spotykamy się o godz. 12 na BP przy Kauflandzie w Piekarach Śląskich (wjazd do Piekar od strony Bytomia) o godz 12:15 jedziemy po młodych na ul. Bursztynową w Piekarach o godz 12:35 jedziemy do USC ul. Bytomska w Piekarach o godz 13:00 rozpoczyna się ceremonia i po zaślubinach odprowadzamy młodych na salę weselną do Dworku Donnesmarcka przy ul. Gajowej 4 w Piekarach Śląskich.
 6. Wcale się nie stawiałem, zabrali w Chorzowie a odbierałem w Bielsku. Po wielu tłumaczeniach milicjant dał się przekonać że skoro wirtualnie da się zabrać to również można oddać.
 7. No i tu byś się zdziwił !! Mi zabrali wirtualnie (bo nie maiłem) , za spowodowanie stłuczki, zdaniem milicjantów pojazd nadawał się do przejazdu przez stację diagnostyczną co nie przeszkadzało żebym uszkodzonym autem jechał do domu 50 km. Po naprawie i ze stempelkiem od diagnosty pojechałem na komisariat aby wirtualnie dowód odebrać a tu pan sierżant sztabowy czy inny aspirant chce papierowy dowód rejestracyjny. To jest ciekawe państwo, nieprawdaż ?
 8. Nie zgodzę się z Tobą Maryjan, te sprawy lecą innymi drogami niż wybory i inni ludzie się tym zajmują. Uwierz mi że wiele się dzieje w temacie przeglądów, przerejestrowania pojazdów czy kręcenia liczników. A Ty kolego Yoo! , jak cię miśki złąpią w drodze na przegląd to zapłacisz 50 zł za niemanie przeglądu, zabiorą dowód rejestracyjny i każą jechać na przegląd !!
 9. W tej chwili możesz złożyć moto w grudniu i jechać na przegląd ale przepisy się mają zmienić więc monitoruj to na bieżąco. Najlepiej zapytaj na stacji diagnostycznej.
 10. Tadko, przeczytaj jeszcze raz pytanie i nie rób tu zbędnej reklamy.
 11. w Amber Gold to nigdy nie było złoto !! To były puste obietnice.
 12. Na pewno ale kasa zaczyna się jak kupisz 10 ton
 13. Siemka, a konkretnie skąd jesteś ? My z dziewczyną z BB.
 14. Mom ale nie działa, odcięli mi razem z wodą, gazem i prądem !! Ile taka przyjemność czyszczenia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.