Jump to content

accord

Użytkownicy
 • Content Count

  3,488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

accord last won the day on August 22

accord had the most liked content!

Community Reputation

235 Wspaniała

About accord

 • Rank
  accord
 • Birthday 11/20/2013

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  tu i tam

Recent Profile Visitors

9,614 profile views
 1. Nasza forumowa para Ruda 83 i ArU Ninja postanowili zalegalizować swój związek i w sobotę 17.08.2019 wezmą ślub cywilny w Piekarach Śląskich. Organizujemy obstawkę i zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wiekopomnym wydarzeniu Spotykamy się o godz. 12 na BP przy Kauflandzie w Piekarach Śląskich (wjazd do Piekar od strony Bytomia) o godz 12:15 jedziemy po młodych na ul. Bursztynową w Piekarach o godz 12:35 jedziemy do USC ul. Bytomska w Piekarach o godz 13:00 rozpoczyna się ceremonia i po zaślubinach odprowadzamy młodych na salę weselną do Dworku Donnesmarcka przy ul. Gajowej 4 w Piekarach Śląskich.
 2. Wcale się nie stawiałem, zabrali w Chorzowie a odbierałem w Bielsku. Po wielu tłumaczeniach milicjant dał się przekonać że skoro wirtualnie da się zabrać to również można oddać.
 3. No i tu byś się zdziwił !! Mi zabrali wirtualnie (bo nie maiłem) , za spowodowanie stłuczki, zdaniem milicjantów pojazd nadawał się do przejazdu przez stację diagnostyczną co nie przeszkadzało żebym uszkodzonym autem jechał do domu 50 km. Po naprawie i ze stempelkiem od diagnosty pojechałem na komisariat aby wirtualnie dowód odebrać a tu pan sierżant sztabowy czy inny aspirant chce papierowy dowód rejestracyjny. To jest ciekawe państwo, nieprawdaż ?
 4. Nie zgodzę się z Tobą Maryjan, te sprawy lecą innymi drogami niż wybory i inni ludzie się tym zajmują. Uwierz mi że wiele się dzieje w temacie przeglądów, przerejestrowania pojazdów czy kręcenia liczników. A Ty kolego Yoo! , jak cię miśki złąpią w drodze na przegląd to zapłacisz 50 zł za niemanie przeglądu, zabiorą dowód rejestracyjny i każą jechać na przegląd !!
 5. W tej chwili możesz złożyć moto w grudniu i jechać na przegląd ale przepisy się mają zmienić więc monitoruj to na bieżąco. Najlepiej zapytaj na stacji diagnostycznej.
 6. Tadko, przeczytaj jeszcze raz pytanie i nie rób tu zbędnej reklamy.
 7. w Amber Gold to nigdy nie było złoto !! To były puste obietnice.
 8. Na pewno ale kasa zaczyna się jak kupisz 10 ton
 9. Siemka, a konkretnie skąd jesteś ? My z dziewczyną z BB.
 10. Mom ale nie działa, odcięli mi razem z wodą, gazem i prądem !! Ile taka przyjemność czyszczenia ?
 11. Nie mam fejsa, dalej będę w brudnym jeździł.
 12. Ja wiem, posłanka Grodzka to twój typ !!
 13. accord

  ktos w wieku 14-18

  Bez spiny panowie, każdy z nas miał naście lat i wtedy nie było rzeczy niemożliwych bez względu na konsekwencje o których się zresztą nie myślało. Prostowanie młodego nic nie da bo "on wie lepiej" i już "niejeden " kilometr przejechał. Obyś młody z podkulonym ogonem nie wrócił. A teraz pytanie do admina - gdzie jest ban za przeklinanie ? Czy może teraz już można kląć na forum ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.