Jump to content

accord

Użytkownicy
 • Content Count

  3,501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

accord last won the day on April 18

accord had the most liked content!

Community Reputation

242 Wspaniała

About accord

 • Rank
  accord
 • Birthday 11/20/2013

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  tu i tam

Recent Profile Visitors

10,034 profile views
 1. jestem "za" , chociaż może czas przejść na emeryturę motocyklową i jeździć po emerycku ?!
 2. accord

  Kupno motocykla

  Mam do sprzedania koło do XT 600, może gość będzie zainteresowany ?!
 3. Ja pierdole !!! Usuńcie proszę ten temat bo już się rzygać chce jak ktoś na okrągło odgrzewa tego kotleta. Wchodzisz na forum i Malina jest nieśmiertelny. Niech handluje, niech robi co chce, niech kupuje u niego kto chce a ja chciałbym już więcej tego tematu nie zobaczyć. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Tak sobie obserwuję ten wątek i nic nie piszę ale teraz rzuciła mi się w oczy jedna rzecz. Który motocyklista jedzie kupić "jakiś motocykl" i wybiera go dopiero na miejscu ?! Z doświadczenia wiem że jeździmy po "konkretny "model, możemy mieć ewentualnie drugi model awaryjny ale NIGDY nie jedziemy w ciemno po coś.
 5. Ufff, już myślałem że zwariowałeś !!!
 6. Maryjan, jak powiesz że na sex do koleżanki - to Cię zamkną !!! Jak powiesz że na sex do kolegi to Cię na pewno puszczą i jeszcze życzyć będą udanej zabawy !! A tak na poważnie to nie spodziewałem się po Tobie takiej nieodpowiedzialności.
 7. Słucham cię więc Arkadiuszu, objaśnij mi jaka jest geneza powstania mojego nicka. Generalnie to mi się nic nie śni, czasem jakieś pierdoły. Nie doszukuję się podstępu i nieprawości ale parę rzeczy już w życiu widziałem. Gdybym znał tą dziewczynę, co nie jest wykluczone, to najpierw jej bym zapytał czy ma ochotę na kontakt z tobą. Jak już wcześniej pisałem, przychodzi pan nikomu nieznany, nie wiadomo skąd i oczekuje "wrażliwych" danych.
 8. A dlaczego ktoś miałby ci pomóc ? Przychodzisz znikąd, nie wiadomo kim jesteś. A może ty chcesz tej dziewczynie krzywdę zrobić ? Arkadiuszu ! Jak widzisz, umiem czytać.
 9. Poczucie humoru ZERO
 10. Może trochę mnie poniosło ale jest to rodzaj postu który może człowieka zniechęcić do dochodzenia swoich racji. Tymczasem widać że kolega ma dylemat i trzeba go wesprzeć w działaniu a nie roztaczać czarnych wizji. Pisałem już że potrzebny jest adwokat z doświadczeniem w takich sprawach i to z nim należy konsultować przebieg sprawy.
 11. Jeszcze jakieś opinie, wnioski ? Może być jeszcze tysiąc opini od geniuszy, wiadomo że może być różnie ale ZAWSZE trzeba walczyć o swoje. Po ilości postów na tym forum sądzę że możesz być kolegą puszkarza lub nim samym.
 12. Czy wpuszczanie przez innego kierowcę nie jest włączanie się do ruchu ? Jeżeli zachował najwyższą ostrożność to dlaczego doszło do kolizji ? Co oznacza że poruszałeś się zbyt szybko, czy ktoś zmierzył z jaką prędkością się poruszałeś i jaka powinna być twoja bezpieczna prędkość ? Jeżeli byłeś na drodze głównej to miałeś się "bezpiecznie" zatrzymać ? Ja sądziłem się 3 lata o silnik , biegły sądowy powypisywał takie bzdury że mój adwokat podważył jego opinię i sprawę wygrałem. W drugiej sprawie w Pszczynie najechałem motorkiem na tył osobówki co było konsekwencją wcześniejszych zdarzeń. Wydawałoby się że sprawa beznadziejna a jednak, pół roku, dwie rozprawy i też wygrałem. Zawsze warto dochodzić swoich praw, tym bardziej że koszty sądowe są bardzo niskie trochę gorzej z kosztami adwokata ale i tak warto spróbować co najwyżej w razie przegranej będziesz dodatkowo kilka stówek w plecy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.