Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/13/2019 in all areas

 1. 4 points
  Dobrze że Maninskiej Tiesnavy nikt nie zlikwidował 😁 no i pogoda dopisała.
 2. 2 points
  Witam Koleżanki i Kolegów Na forum trafiłem w poszukiwaniu sprawdzonego mechanika motocyklowego na Śląsku. Od mniej więcej roku jestem posiadaczem Hondy Shadow VT125 z japońskiej produkcji (rocznik 1999), chociaż pierwszą przygodę z motocyklem miałem jeszcze w latach 90 Motocykl kupiłem głównie na dojazdy do pracy i by sprawnie poruszać się po Aglomeracji. Ale uwielbiam uczucie, które powoduje wiatr we włosach (nawet schowanych pod kaskiem), więc oczywiście jeżdżę nie tylko do pracy Hmm... Myślałem, że może informacje z profilu wyświetlają się pod miniaturką przy poście, ale nie. Więc uzupełniam Interesuję się motoryzacją (hahah, dziwne...), zarówno tą na dwóch, jak i czterech kółkach, fotografią, nowymi technologiami. Od kilku lat pracuję w IT, chociaż większość 'kariery' zawodowej spędziłem z dala od komputerów. Lubię 'wyrwać się' z miasta w plener, odkąd mieszkam w Aglomeracji Śląskiej w góry mam zupełnie niedaleko, co bardzo mi pasuje O wietrze we włosach pisałem kilka linijek wyżej - uwielbiam go do tego stopnia, że nawet moje 'puszki' nie mają 'dekielków' Pozdrawiam
 3. 2 points
  "Najs" foto Szkoda, że się wcześniej nie zgadaliśmy, bo bym się chętnie tam bujnął, ale już zwolniłem żonę z funkcji niani i czas sobie ograniczyłem Ale żeby nie było też coś skorzystałem z pogody. Trasa 781.
 4. 1 point
  Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa... wylądowali... już zabierają się do wyjścia, aż tu nagle podleciało 2 Marsjan, takich śmiesznych, zielonych i bzzzzzz zaspawali im drzwi wyjściowe. Amerykanie próbują wyjść ... 10 minut, 30 minut... po godzinie się udało, Wyszli a tam już zebrała się większa grupka Marsjan. No więc witają się i pytają: -Dlaczego zaspawaliście nam drzwi wyjściowe??? Na co Marsjanie: -Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli... koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach już byli na zewnątrz ... i jeszcze prezenty przywieźli... - Prezenty??? Polacy??? Jakie prezenty??? Marsjanin: -Wpierdol to się nazywało, czy coś, ale wszyscy dostali.
 5. 1 point
  Różnie bywa. Raz dostałem kwitek do zapłaty OC za moto z PZU, poszedłem z głupia frant do brokera i zapłaciłem parę PLN mniej niż na kuponie z PZU; teraz dostaję tylko z PZU informację bez ceny, że mam się udać do brokera. Raz próbowałem ubezpieczyć samochód OC w Link4 w necie, ale nie było mojego modelu. Pani telefonistka powiedziała, że nie wszystkie modele są w internecie i ona ma mój model i ... zapłaciłem parę PLN więcej niż mi wyszło w necie i ten sam model co i mi wyszedł z netu, a nie mój samochód. Żona OC po swoim wypadku: PZU u różnych brokerów w PZU różne ceny . W sumie wychodzi, że przed końcem ubezpieczenia trzeba miesiąc poświęcić na wyszukiwanie najtańszej oferty.
 6. 1 point
  Uważam i własnie dla tego skończyło się na jednym siniaku
 7. 1 point
  Ja skończyłem z jednym siniakiem na kolanie jak maszyna wybiła się na krawężniku, tak to wszystko 100% nienaroszony. Prędkość niewielka to też przejechałem przez skrzyżowanie, chodnik i wpadłem do mięciutkiego rowu z metrową trawą - łóżko mam mniej wygodne niż tam gdzie wylądowałem Pan z pandy był bardziej przerażony odemnie, zatrzymał się, spisaliśmy oświadczenie, szkoda z OC - w tej kwestii wszystko git. Tlko teraz pytanie czy czy mi się chce naprawiać maszynę wartą 3,5k gdzie naprawa to szacowane 2k. Ubezpieczyciel wyliczył wartość maszyny na 2,1k więc niejako się te kwoty pokrywają. Tylko cały czas się waham czy naprawiać, czy zwinąć kasę, i pchnąć maszynę na części.
 8. 1 point
  Cześć!! W tym roku obchody Święta Narodowego odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. https://www.facebook.com/StadionSlaski /?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDXBGPSMfo2HqW_W3Z4V2ucPS8eFVehGnksjihK-eIy15gEYJnsvKG_pYnjaaDjHTBp_AzNotLObhjl Wyjątkowo serdecznie zapraszamy motocyklistów. Przed bramą wejściową nr 4, która znajduje się tuż przed sceną - wyznaczony będzie specjalny parking dla motocyklistów doglądany przez ochronę Stadionu. Odpowiednio wczesny przyjazd i odpowiednia ilość motocyklistów spowoduje, że dla motocyklistów zostanie zorganizowane zwiedzanie Stadionu VIP (z możliwością zobaczenia miejsc zwykle niedostępnych dla zwiedzających). Odpowiednia godzina to jest ok 12-13. Odpowiednia ilość: trudno powiedzieć. Ale zapraszamy wszystkich. Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00 Grupa Formax serdecznie zaprasza na swój koncert, który rozpocznie się o godzinie 15.00 (będzie to już po zwiedzaniu VIP). https://www.facebook.com/GrupaRockowaFORMAX/?ref=bookmarks Zaraz po naszym koncercie zagra zespół Cree & Sebastian Riedel. Dajcie znać proszę w odpowiedziach lub mailem ([email protected]) czy ktoś się wybierze - będzie nam łatwiej poradzić sobie z ogarnięciem tematu zwiedzania VIP. Pzdr Arrmando
 9. 1 point
  Jakby ktos zastanawial sie, czy mozna telefonowac podczas jazdy.., rozwiewam watpliwosci..
 10. 1 point
  Dobry wieczór, widzę że dyskusja się rozwija co przyznam bardzo mnie cieszy. Jeżeli chodzi o powyższe wątpliwości to postaram się na wszystko odpowiedzieć. A więc tak: Jeżeli chodzi o kwestie prawne to oczywiście firma będzie legalną działalnością i na wszystko będzie umowa. Jako firma planujemy również zabezpieczyć działalność odpowiednim ubezpieczeniem. Jeżeli chodzi o ochronę posiadłości to firma będzie prowadzić działalność od 6 do 22 w dni robocze aby dostosować się do godzin pracy klientów oraz w soboty od 6 do 14. Po godzinach pracy budynek będzie chroniony prze firmę ochraniarską 24h. Co to usług serwisowych to jestem w kontakcie z trzema mechanikami którzy obesnie serwisują motocykle w różnych serwisach jeden nawet w ASO dlatego na początku skorzystał bym z ich pomocy na zasadzie umowy-zlecenie a w przyszłości zatrudnił ludzi na etat. Proszę pamiętać że chcemy się skupić na serwisie eksploatacyjnych, opony, klocki, tarcze, oleje, filtry, napędy, sprzęgła, itp. co do napotkanych podczas serwisu problemów to zawsze będzie informacja do klienta i jego decyzja co z tym robimy. Jeżeli chodzi o ceny i ewentualną konkurencję to powiem tak, części dla wszystkich są w podobnych cenach, a usługi będą z góry widoczne dla użytkownika w aplikacji. Dodam tylko że co do serwisu to sam mam trzy motocykle które od wielu lat sam serwisuje ale w tym roku z braku czasu zdecydowałem się na serwis zewnętrzny. Serwis miał trwać trzy dni a trwał ponad tydzień a po odebraniu motocykla i powrocie pod garaż okazało się, że jest cały zalany olejem - sprawdziłem co jest nie tak i jeden przewód olejowy był niedokrecony.
 11. 1 point
  No i jeszcze pytanie, kto będzie te motocykle serwisował? Skorzystałbym z twojej przechowalni, ale kto wykona np.regulacje czy inne czynności serwisowe w moim motocyklu?Wolałbym to wiedzieć,bo byle komu motocykla nie powierzę. Wiem też ile kosztują części, roboczogodzina pracy mechanika w Aso i w serwisie nieautoryzowanym. Ty musisz na tym zarobić, serwis-mechanik również. Może okazać się, że twoja przechowalnia, transport i usługi serwisowe wyjdą mnie więcej niż wynajęcie garażu i załatwienie sobie serwisu we własnym zakresie. Z kim będzie się konsultował serwis w sprawach, które wyjdą w trakcie sekcji, kto będzie decyzyjny, kto przedstawi mi końcowy kosztorys itp, itd???
 12. 1 point
  A co tu taka cisza? Pochowali sprzęty już? Weekendzik był udany, nic z niego nie pamiętam Żeby życie miało smaczek, raz asfalcik a raz krzaczek Ten tutejszy to się chowa
 13. 1 point
 14. 1 point
  To Fuelio to świetne narzędzie... szpiegowskie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio&hl=pl
 15. 0 points
  Wpadła ze mną, ale winna była w tym wszystkim Panda co wymusiła pierwszeństwo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.