Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedoszły morderca uznany winnym.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Słoma i spółka  w takim razie ja się bardzo ciesze że mamy tak wspaniałych i myślących kierowców jak Wy :)

I dla mnie jest tu już koniec tego tematu jak ktoś chce zemną podyskutować latam dzisiaj i jutro chętnie się spotkam pisać na pw :P

To człowiek chce być miły i kulturalny ,a taki na mnie najedzie hmmm Oj kolego masz minusa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę na suce i kto chce może podejść, w mordę nikt nie dostanie ale poniektórym ręki też nie podam.

Żeby łatwiej było znaleźć, biało szara Daytona 675 na Piekarskich blachach.

 

Słoma , ładnie że bierzesz na klatę jak się spóźnisz,

piszesz o surowej  karze dla golfisty,

przecież on został ukarany i przypuszczam że dostał cały zakres jaki był możliwy

twoja propozycja ma się nijak do rzeczywistości, dobrze że to co Ci się wydaje jedynie słuszne,

nie jest normą prawną bo nie można by szybciej chodzić.

I nie pisz co by było gdyby, bo idąc tym tropem można założyć że gdyby ojciec Brojlera się zastanowił

to jak to mówi Brojler, by się w buty spuścił i nie byłoby forumowego Scorsese. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoma i spółka  w takim razie ja się bardzo ciesze że mamy tak wspaniałych i myślących kierowców jak Wy :)

To człowiek chce być miły i kulturalny ,a taki na mnie najedzie hmmm Oj kolego masz minusa :/

Myślę, że ten brak czułości wynika z tego, że Ty odniosłeś się ogólnie do problemu , a większość komentuje filmik wrzucony przez broilera.

Co do myślących kierowców to dla mnie jest jedna podstawowa zasada: zapierd.lam tam gdzie co najwyżej sam się zabiję. Jakoś nie zniósłbym faktu, że przez własne podbudowanie ego na drodze mógłby ucierpieć ktoś inny. Ktoś zawsze jest czyimś ojcem, dzieckiem, bratem itd. Więc ryzyko w takich przypadkach trzeba minimalizować do minimum. Nigdy nie wiem czy trafię na kogoś kto nie puści kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne peri !!

Scorsese będzie nagrywał jak się onanizujemy !! :lol:

No dajesz do myślenia. Sam fakt, że coś takiego przyszło ci do głowy zastanawia jakie Ty filmy oglądasz i co Cię kręci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie kręci, ja kręcę - najchętniej manetką :D

A kwestia onanizowania wynikła z tego co powiedział Bojler "pospuszczajcie się jeszcze"

więc aby zadowolić "kolegę", należy wziąć sprawy w swoje ręce :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:  hahaha ... za przeproszeniem skończ juz dupcyć koleś. w czasach kiedy jeszcze zwałeś sie Vatzkiem tez pozywałeś ludzi na ubitą ziemie za pośrednictwem klawiatury. równiez na tym forum, wystarczy sie cofnąć w czasie z 5-6 lat. z dwóch niezależnych źródeł wiem, że jak juz cie ktoś jednak znalazł to dupsko chodziło ci jak galareta a okulary topiły sie z wrażenia. także prosze cie nie pierd..., moze na kimś młodszym robisz jakies tam wrażenie, ale accord trafnie cie określił.

bedziesz na Burej Suce, okej moze sie zobaczymy i powiemy tradycyjne LWG jesli wyjdziesz w ogóle z tego McD :lol:  

Tak, kiedyś byłem pod innym nickiem, tylko, że nikogo na konfrontację nie wyzywałem, bo za co, po co?

Się zarejestrowałeś w 2011roku i wiesz co było 6 lat temu. LOL

Pilnuj swoich źródeł, bo obsychają.

Ogólnie nie wiem co ci zrobiłem, ale też wsiadasz bardzo personalnie i poziom dyskusji masz accordowy. Ch... wam zrobiłem, ale bijecie pianę, a spotkanie się na burej suce to nie lanie się w mordę. Chryste prostactwo goni prostactwo. Jak Magik dwa miesiące temu, myślał, że go bić chcę.

 

Gdzie Wy to wyczytujecie, pieprzenie na forum to jedno, a pogadanie na żywo to drugie. Byłem dziś w kamizelce koło swojego baneru całe popołudnie.

Dla tych, których boli: http://www.trolowisko.pl/img.php?id=307

 

Dyskutuj na temat, a inwektywy typu kapusta to do domu. Szkoda, że moderator trochę nie posprząta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że dzisiaj miałem podobną sytuację. Koleś w BMW wyprzedzał samochód (w mieście) i jak wracał na pas to byłem może z 10m od niego..

Jechałem jak drogówka przykazała i gdybym nie widział go z daleka i nie zwolnił byłoby bum. Jestem jak najbardziej za karaniem wszystkich, którzy ewidentnie łamią przepisy ruchu drogowego. Ewidentnie mam na myśli zachowanie takie jak na filmiku lub te moje z dzisiejszego dnia.

Możemy zrobić z tego państwo policyjne, bo wierzę że dla chociażby jednego życia warto! (bo może to być życie moje lub kogoś z moich bliskich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat, z jednej strony trudno się nie zgodzić z argumentem, że bez kary taki człowiek niczego się nie nauczy, z drugiej strony w sieci zaczęło się polowanie na czarownice i wysyp specjalistów wszelkiej maści, jeżdżących zawsze bezbłędnie, zgodnie z przepisami. Prawda jest jednak inna, na drogi wyjeżdża dziennie kilka mln pojazdów, kierowców i każdy jeden może mięć gorszy lub lepszy dzień, popełnić błąd, gdzieś się spiesząc, nie zauważyć kogoś. nikt nigdy nie jest skoncentrowany zawsze na 100% tylko na jeździe. Drogi są publiczne, dlatego mamy zasadę ograniczonego zaufania. Dla mnie ta sytuacja na rondzie np. typowa zupełnie i nie przyszłoby mi do głowy by latać na policje, źle ocenimy prędkość i już gotowe. Taki słupek potrafi przesłonić samochód, a co dopiero motocykl. Moim zdaniem zrobił to nieumyślnie, a nerwy to już wiadomo potem jest z górki, a tu kolega zaraz ciągnie człowieka na 300zł, no ludzie miejcie trochę empatii. Założę się, że każdemu z nas można nagrać taki filmik z mniejszym lub większym przewinieniem, nie dzisiaj, nie jutro, po prostu w jakiś dzień, gdy wszystko będzie nam się walić na głowę, a my musimy jeszcze gdzieś pojechać, coś załatwić...

 

 Ogólnie wypadałby się tym zająć, uregulować, bo pirat, piratem, ale jak to w Polsce popadamy trochę w skrajność. W Rosji nagrywali wypadki, a w Polsce jak to w Polsce, Polak, Polakowi wilkiem, tak odbieram. Z tymi kamerami to trochę jak z tym przysłowiem, widzimy źdźbło

 w oku bliźniego, a belki w swoim nie dostrzegamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi opcja "kopiuj / wklej" oraz "cytuj" więc muszę to zrobić na "piechotę".

Dzisiaj czyli w niedzielę 23 marzec godz. 09:34 otrzymałem PW od Brojlera.

Temat : O rodzinie

Treść : Już ci pisałem śmieciu, że wara od mojej rodziny.

            Takimi tekstami to mordę w swojej rodzinie wycieraj.

 

Jako że nie mogę zacytować odsyłam cię Brojler do twojego posta z 20.03 godz. 23:02

na którego ja odpisałem 21.03 o godz. 09:42

i teraz pomyśl (jeżeli taka czynność nie jest ci obca) kto pierwszy wmieszał w ten temat rodzinę ?!

 

W poście z 22.03 godz. 08:31 piszesz

"...... pieprzenie na forum to jedno, a pogadanie na żywo to drugie."

 

Chcę ci powiedzieć że nie jestem schizofrenikiem i jeżeli coś piszę na forum to tak samo myślę w realu.

 

I rzecz najważniejsza, ja ci nie ubliżałem ani cię nie wyzywałem i nie mam zamiaru tego robić

(nie będę się zniżał do twojego poziomu) ale oświadczam ci że jeżeli jeszcze raz mnie obrazisz

to lepiej nie wchodź mi w drogę, odnaleźć cię to też nie jest problem.

 

Jeszcze na koniec ci powiem że już kiedyś była formacja której mottem było "uprzejmie donoszę",

a nazywała się ORMO

Gwoli wyjaśnienie dla młodzieży żeby nie musieli po Wikipedii szukać skrót ten oznaczał

Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej

Najbardziej nienawidzona formacja przed utworzeniem ZOMO.

Zmechanizowane Oddziały Milicji Obywatelskie

taki odpowiednik ukraińskiego Berkutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacy666 , w nakreślonym przez Ciebie kierunku zmierzam :)

nie lubię prać brudów publicznie ale nie będę urządzał pyskówki na PW czy przez Tel, bo to się mija z celem.

 

mtbikerrr , zgadzam się z Tobą, wiele rzeczy mogę odpuścić ale nie to gdy ktoś mnie obraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zachowajcie twarz.
Co do donosicielstwa prosze rozróznic 2 kwestie..
jedna kiedy ktos czyni to niesłusznie lub na złość
( mała szkodliwość społeczna, gośc sie zagapił, zamyslił - przy tym zero cwaniactwa kazdy może miec słabszy dzień)

i druga zupełnie uzasadniona;
Gdy mamy do czynienia z perfidnym bandyta na drodze.
Znam przypadek kiedy gość nie został zgłoszony i 2 tyg później potrącił kobiete z wózkiem na pasach pod wpływem środków odurzających.
Także jestem ZA! zgłaszaniem takich morderców do odpowiednich organ.. byćmoże komuś uratujesz życie!
może któremuś z nich jak dostanie stosowna kare uruchomi sie w mózgu ostatnia zywa szara komórka.
W polsce panuje straszna znieczulica bo nawet w kwesti niesienia pomocy kazdy mysli..
ee ja sie nie wychylam sa przeciez inni.. i ze wszystkim tak jest dając przyzwolenie na pewne patologie społeczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło... za dużo niepotrzebnych emocji. Jestem podobnego zdania co Danvield. Wczoraj na Cielmicach w lesie (w stronę Bojszów) frajer w astrze o mały włos nie wpakował się na czołówkę dojeżdżając do skrzyżowania. Zaczął mnie wyprzedzać 100m przed skrzyżowaniem na podwójnej ciągłej. Zobaczyłem gościa po swojej lewej może  20m przed skrzyżowaniem kiedy wjeżdżała na nie kobieta cr-v z dziećmi i jeszcze jakiś samochód za nią. Na całe szczęście kobieta zjechała na pobocze (którego w sumie tam nie ma), a ja przyhamowałem żeby frajer zmieścił się przede mnie. Ale nie odpuściłem i dorwałem go zaraz za skrzyżowaniem. Smród z palonej gumy po jego hamowaniu czuć było jeszcze 30m za skrzyżowaniem. Pytam się czy ma facet mózg, a on mi tłumaczy: Panie śpieszę się do fryzjera... No kur.. zabiłby siebie, kobietę z dziećmi. Żałuję, że w takiej sytuacji nie miałem kamerki. Bo na takich nie ma mocnych!!! Pojechałem po nim i tyle. Więc w uzasadnionych przypadkach należy kamerować i zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 20 marzec 2014 - 19:04

I tu bym D@dik polemizował !

Skąd wiesz że w krzakach nie siedzi brat Brojlera i też lubi sobie ponagrywać (motocyklistów) 

a potem poskarżyć panu komendantowi.

 

 

Więc ściśnij te swoje żelazne klejnoty, klepnij w pierś i przeproś, bo nie ja zacząłem.

Schizofrenię leczysz np tutaj: http://www.cpp.info.pl/index.php?go=schizofrenia

Wiadomości prywatne, są prywatne. Ja nie będę wklejał, bo tłumu do współczucia mi nie trzeba.

Prosiłem moderatora o interwencję w sprawie obraźliwych postów, widzę, że ma to w d....

 

mtbikerrrr, masz rację. Tylko jak ktoś mówi, że jesteś idiotą, to olewasz, jeśli mówi 10 osób to musi tak być.

 

Dwóch tutaj anarchistów nie przyjmuje do wiadomości pewnych argumentów i ogólnie ciągle by chcieli mieć na swoim pasie 1,5 tony żelaza. Interwencja społeczna to ORMO, taaaaa. Można już wejść w 21 wiek. Te czasy za nami.

 

Blokuję accorda, bo przecież nie muszę czytać jego opinii, ważne aby moderator pilnował kultury publicznej dyskusji. Jak zechcesz przeprosić to zadzwoń, bo i tak tego tu nie wyczytam. Aaa no i groźby ścigane z urzędu też istnieją, nie przez ORMO czy ZOMO.

 

Kontynuując temat.

Zdarzenie sprzed kilku dni. W samochodzie ja.

http://youtu.be/qs-9vAffxnQ

Zaraz po wyprzedzaniu wskazałem na wideorejestrator wymownie palcem, a pan z Opla dodatkowo pogrążył się międzynarodowym znakiem pokoju w postaci środkowego palca. Żeby mrugnął awaryjnymi, to co innego. Ale lepiej iść w zaparte jak pan w VW.

 

Oczywiście nikt w Peugeocie nie trąbił i nie mrugał światłami, bo nic się nie stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak do ciebie dociera.

 

Nie mam zamiaru z tobą prywatnie korespondować, współczucia też nie potrzebuję

a wkleiłem twoje PW żeby było wiadomo dlaczego nastąpiła moja dalsza wypowiedź.

 

A brat w krzakach miał być w cudzysłowie, i to była ironia, co zapewne zrozumiał każdy średnio inteligentny człowiek.

 

No i leć do urzędu żeby mnie ścigali, to umiesz najlepiej.

 

 

Nasuwa mi się jeszcze wniosek

że jeżeli używa się odpowiednich argumentów to można rozmawiać bez ubliżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosiłem moderatora o interwencję w sprawie obraźliwych postów, widzę, że ma to w d....

 

 

Accord dostał ostrzeżenie, ale nie widzę powodów dla których miałbym usuwać jego posty, prawdopodobnie niewygodne dla Ciebie.

Ktoś może Twoje nagrania odbierać zupełnie inaczej niż Ty i może też wyrażać tutaj swoje zdanie.

Wydaje mi się, że wzmianka o Twoim bracie to faktycznie była ironia. Ja tak to odebrałem i inni chyba też.

Poniosły Cię delikatnie emocje. Liczyłeś, że zdecydowana większość będzie Ci tutaj przytakiwać z uznaniem dla Twoich produkcji, a tu taki Accord delikatnie Cię zrugał, wyraził odmienny pogląd, delikatnie przykozaczył, przez co krew zawrzała i uznałeś jego wypowiedzi za obraźliwe.

 

Sprowadźcie temat na właściwy tor bez zbędnych emocji i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.