Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Mateo CBR

Użytkownicy
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Mateo CBR last won the day on November 24 2015

Mateo CBR had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobra

About Mateo CBR

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Mikołów

Recent Profile Visitors

1,091 profile views
 1. Taka ciekawostka, jak jechałem na moto do Słowenii to zauważyłem, że w Austrii nikt nie pozdrawia ani nikt nie odmachuje. Jedziesz przez Polskę, spoko, wjeżdżasz na Czechy, wszyscy machają, Austria nic i potem w Słowenii znowu machają.
 2. A gościa siedzącego z lusterkiem na moto i sprawdzającego naciąg łańcucha już widziałeś?
 3. To, że wszyscy o tym wiedzą to wiem ;), teraz to jest oficjalne...
 4. Wtedy Cię chyba podwożą do najbliższego bankomatu
 5. Na skutek błędnie napisanej ustawy przekraczając w terenie zabudowanym prędkość o 50 Km/h nie utracimy prawa jazdy jeśli fizycznie nie posiadamy go przy sobie. http://motoryzacja.interia.pl/prawo-jazdy/wiadomosci/news-wpadka-ministerstwa-prosty-sposob-by-nie-stracic-prawa-jazdy,nId,2239723
 6. Trochę zwisa, ale nie jakoś mocno, moim zdaniem rozmiar jest odpowiedni.
 7. Polecam też artykuł poruszający tą kwestie. https://anuluj-mandat.pl/blog/post/nie-ma-podstaw-do-placenia-mandatow-z-zagranicznych-fotoradarow
 8. Ja do swojego moto brałem największy (XL), nie opina szczelnie jak legginsy ale dodatkowa pojemność może się przydać w przyszłości jak kupię większe gabarytowo moto.
 9. W sumie mogliby wziąć jakąś linkę na 11Km, kamień, związać to wszystko razem z zegarkiem i wrzucić do rowu mariańskiego. Ciekawa reklama by była :D.
 10. Z ciekawości zapytam jak oni to testowali skoro najgłębsze miejsce na Ziemi (Rów Mariański) ma 11 tyś m p.p.m.? Rozumiem, że w laboratorium?
 11. Kurtka za pond 2 tyś z wentylacją i systemem ochraniaczy do chodzenia na co dzień?
 12. Dla równowagi warto pamiętać, że plan obronny układu warszawskiego opierał się na skoncentrowaniu obcych wojsk na terenie Polski a następnie ich zniszczenie za pomocą broni atomowej.
 13. Przez taką konstrukcję ustawy jest akurat rozwiązana kwestia wypłaty odszkodowania w przypadku gdy doszło do zdarzenia w momencie w którym nie ma nikogo w pobliżu pojazdu. Na przykład zostawiasz auto na parkingu, nie zaciągasz ręcznego, nie zostawiasz na biegu, auto zaczyna się toczyć i uderza w inne (lub po prostu linka hamulca pękła). Można by na taką okoliczność skonstruować ustawę w ten sposób, że w przypadku braku osoby w pojeździe podczas jakiegoś zdarzenia wypłata odszkodowania idzie z polisy właściciela. Poza tym nie wierzę, że w proponowanym wariancie roczna suma kosztów związanych z
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.