Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

Jorg, koniecznie zapodaj foty jak już będziesz miał kanapę na Sprincie i oczywiście namiary na wykonawcę.Bonek świetna sprawa, miałem okazję pośmigać przez 2 dni w zeszłym roku dzięki uprzejmości chłopaków z Boostera, mimo deszczu nie chciało się zsiadać PozdrawiamAdam
ok zapodam jak to bedzie na moto wyglądać a Boni fajny sprzęt bo to czysty naked i dopasowany do moich wymiarów tylko trochę cena jest trochę dla mnie za wysoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jorguśkiedyś godołem z Olą z Mikołowa i powiedziała mi ze namierzyles fajne miejsce gdzie mozna kupic ubranie abo koszule z Triumph'a - jest to prawda ?jak cosik mosz to napisz mi jak nie tak, o na priv'a - trza sie do sezono jakos przygotowac ;)-początek czerwca - robimy wycieczka do srebnej góry ( 2 abo 3 dni) . Kumpel potwierdził mi kto juz na bank jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego nie ze możesz zostać pełnoprawnym uczestnikiem tego wątku ale masz moralny obowiązek by tu uczestniczyća tak na serio to wciepnij kąś fotę Twego sprzęta
Jak tylko zrobię jakąś fotę, to na pewno wrzucę. Taki właśnie obowiązek moralny czuję
p/s Szanowny kolego nowo posiadający sprzęt Zjednoczonego Królestwa Angoli,goraco witam i zapraszam do uczestniczenia w rozwóju tego wątku,bo jednym z celów jest integracja bractwa Triumph'owego na śląsku !- nieżle se wykombinowałem co?ba - w Zabrzu z tego co wiem sa tylko 2 sztuki ! mój i gościa który zrobił sobie streetfajtra..
Ja stacjonuję w Częstochowie, ale chętnie będę się bratał i uczestniczył w wypadach kolegów nie tylko z Częstochowy więc jakby co, to dawajcie znać. Postaram się czynnie uczestniczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jorguśkiedyś godołem z Olą z Mikołowa i powiedziała mi ze namierzyles fajne miejsce gdzie mozna kupic ubranie abo koszule z Triumph'a - jest to prawda ?jak cosik mosz to napisz mi jak nie tak, o na priv'a - trza sie do sezono jakos przygotowac ;)-początek czerwca - robimy wycieczka do srebnej góry ( 2 abo 3 dni) . Kumpel potwierdził mi kto juz na bank jedzie.
witojtak to prawda w normalnej sprzedaży ma koszylki w kolorze czarnym pomarańczowym i ostatnio niebieskim oraz bluzy z dlugim rękawem czarne a jak se zarzyczysz tak jak ja w kolorze motoru to tez załatwi w tym miesiaciu chyba nie jestem jeszcze pewien bo muszę to z nim ustalic bedzie możliwość na moją prośbę wyrazną zrobienie chust 70x70 cm czarne z logo Triumph poszukam wizytówkę i wkleję tu albo Ci na priv pośla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojtak to prawda w normalnej sprzedaży ma koszylki w kolorze czarnym pomarańczowym i ostatnio niebieskim oraz bluzy z dlugim rękawem czarne a jak se zarzyczysz tak jak ja w kolorze motoru to tez załatwi w tym miesiaciu chyba nie jestem jeszcze pewien bo muszę to z nim ustalic bedzie możliwość na moją prośbę wyrazną zrobienie chust 70x70 cm czarne z logo Triumph poszukam wizytówkę i wkleję tu albo Ci na priv pośla
facet na Allegro ma nick NEVIXgg3605418tel. 505 83 33 14e-mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znasz, ale tutaj też możesz kupić fajne rzeczy:http://www.e-booster.com.pl/TRIUMPH_akceso...-3-default.htmlSwoja drogą chusta, klamra, albo czapeczka Triumpha, to dobry kąsek dla posiadaczy. Ja się na pewno już piszę
cześćoczywiście że znam firmę BOOSTER bo tam serwisowałem poprzedni sprzęt i teraz też mój Triumph też będzie tam serwisowany a co do koszulek i bluż owszem bo to orginały z angli ale fecet którego polecam na ma towar nie gorszej a być może i lepszej jakościwiem bo mam kolka koszulek i bluz a akurat dziś u niego zamówiłem bluzę z kapturem i dwie koszulki bezrękawniki w kolorze czarnym i bialym oczywiście z logocalość ok 120 zeta acha i będzie robil chusty 70x70 cm z logo więc ja juz zmowiłem dwie dla siebie jak ktos chętny to dawać na priv zamówię a potem się rozliczymy jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wiem że ten temat był juz kilka razy omawiany na forum ale ja się chce spytac Was Triumphamenów ;) jakie sa trędy i stajjle....- w czym będziecie w tym sezonie jeżdzić - mam namyśli: - ciuchy - skóra czy textylia ? kask - integral czy szczeka. - albo jaki marki ?czy planujecie jakies zakupy czy może juz cos zrobiliście?- Ja na ten przykład szukam i łaże jak pierdoła za butkami, chciałem Diadory ale chyba mnie nie stać i chyba jednak zakupie modeki cośik - co uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejkamoja kolekcja na nadchodzący sezon:- kurtka + gacie tekstylne, kupowane z myślą o szosowym enduro , kupione po taniości marki G-Rider, generalnie kasa wyrzucona w błoto, myślę nad kataną skórzaną- kask typu Jet, może kupie integrala, jednak na razie najlepiej mi leży kask ogólnie pogardzanej firmy na "N" - buty Forma Tour - do póki sie nie rozlecą nie zamienię na inne, mam od 1,5sezonu, sprawdzone w deszczu 300km w te i nazad jednego dnia, cena przystępna- rękawice w zależności o pogodyprzydałyby się jakieś butki krótkie na lato, na razie brak koncepcjiA co do sprzęta to dostanie bagażnik centralny (już czeka na założenie) a jak będzie grzeczny to i może jakiś kuferek. Przez zimę zmajstrowałem oliwiarkę do łańcucha na jednoramienny wahacz, jeszcze nie przeszła testów bo pogoda nie sprzyja, jak będzie działać to sprzedam patentaPozdrawiamAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w temacie ubranka...chwilowo mam swojego na serwisie - synchro gaźników, walnięta membramka w gaźniorzeprzez co miałem problem z odpaleniem ;) o którym pisłam wcześniej,,,a przy okazji chyba bede robił tez nowy napęd - zebatki i łancuch no i wymiane oleju.....jeżdze w textylu z Ratbike - spodenki i kurtka - 2 sezony i jestem zadowolony !superaśna wentylacja, kask szczeka - dupiatej firmy bo LS2 ( brak funduszy) - chciałem na ten sezon integrala uvexa boss 535 z polaryzacją - plan przyszły rok.buty - musze jakieś kupic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że zmienilem klimat z choperowatego na turystyczno-sportowy więc w rzeczy samej musialem zrobi totalny remanent w motocyklowej szafie.Tak więc wszelakiego typu ramoneski tudzież spodnie sznurowane czy kowboje Sancho na orzechach hitlerowskich i braicapach kończąc poszły ja swieze bułeczki na Allegro do fanów śmigających armaturąa ze ja na punkcie szmat motocyklowych mam fiola jak baba na punkcie torebek czy szpilek więc na jednym komplecie się nie skończyło.tak więc na teraz czyli wiosna lato komplet z cordury marki Ozone wiem że to nie najwyższa półka ale podoba mi się fason jedyny mankament to taki że nie nadaje się to do jeżdżenia w lecie bo mozna się ugotowac ale to był pretekst by na cieplejsze dni kupic (Używki) kurtkę i spodnie ze skóry kurtka oczywiscie z moją ksywą i naszywką Triumph no i na upalne dni to juz dwakoplety moro w dwóch kombinacjach czyli bluza moro czarne bojówki i na odwrót obie z kapturami z tym że czarna z logo Triumph pod to dojdzie jeszcze zbroja oraz inne ochraniacze ktore już mam łącznie z bokserkami ochronnymi na najważniejszączęśc ciała buty sportowe Swift oczywiście pod kolor Niuniusia i turystyczne Hein Gerickejedynie co biedny to jestem w czapeczki mam tylko jeden Naxa ale planuję jeszcze jakiś integral z blendą dokupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówi wujek szybka riposta - do kolegi giemmulliii - żal ci dupeńke ściska i że bractwo dosiadajace angielską myśl techniczną sie integruje .. ....problemów myśle nikt nie ma, tyle że trzeba poznac opinie ludzi którzy podobni są do ciebie..bo mają takie samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brac Triumph'atorównawiązując do wątku szmat z logo naszej marki więc króciutko za bluzę z kapturem ,dwie koszulki (bezrękawniki) i dwie chusty łącznie z kosztami przesyłki za pobraniem zapłacilem 166 PLNdopiero jak dojdzie to opiszę co ile kosztujew każdym bądż razie nie materiał,dzianina z których są wykonane sa naprawdę dośc wysokiej jakościpiszę to z pełnym przekonaniem bo kilka bluz i kuszulek od niego juz kupiłem i przy stosowaniu odpowiednim reguł prania są cały czas jednakowe czyli ani nie blakną ani się nie skracająjak kurier dostarczy to wrzucę parę fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brac i sympatyków maszyn z Hinkleyzgodnie z obiecanym wrzucam fotki mojego Sprinta z nową kanapą zrobioną w Mariomoto w Rybnikuoczywiście inaczej prezentuje się to w realu czyli moim zdaniem ładniej zobaczymy jak to w praktyce ( mam nadzieję że 4 litery nie będą jęzdzic po zicu)post-2913-1269456371.jpgpost-2913-1269456402.jpgpost-2913-1269456435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, całkiem przyjemnie się prezentuje. Ciekawe jak na dłuższej trasie się sprawdzi i jak z komfortem pasażerki (moja trochę narzeka, wygodniej jej było na enduraku)Dziś straciłem końcówkę mojej oliwiarki, trochę mnie poniosło w drodze do roboty i nie wytrzymała napięcia Trzeba będzie jeszcze ją dopracowaćpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.