Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

ale w sensie co...kręci i nie zapala?posprawdzaj wszystko na spokojnie. ja kiedyś wychechłałem na bezdurno całe aku bo jak podpinałem po ciemku i na szybko to mi jeden kabelek [ten taki cienki z plusowej klemy] zdupcył gdzieś w głąb czego nie zauważyłem.daj mu trochę czasu na odkręconym paliwie żeby gazniki się napełniły. no i po długim postoju aku musi być dobrze naładowane żeby miało kopa. nieraz jest tak, ze kręci ciut za wolno i dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, powiem tak: tak sie nerwłem że aku rozładowałem kręcąc starterem i nie zapalił,wiec spokojnie wyciągłem i naładowałem aku,zapiołem ponownie i nic, ( kabelki sprawdziłem 15 razy- doładnie)odkręciłem odstojniki na gaźnikach także spóściłem paliwo.objaw jest taki - paliwo dochodzi a nie ma prądu, wszystko się świeci - światła,kierunki, ciśnienie oleju gaśnie po kręceniu starterem.coś czuje że przypadnie mi załatwienie torksów i dostanie się do fajek od świec...qrwa maćalbo do doktorka - qrwamać x2nie powiem, ze się nie wzruszyłem i tak od dwóch tygodni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris mam Cię za poważnego człeka czy to Twój pierwszy moto na gażnikach????????????????????qrwa bo zaraz spadnę ze stołka jedziecie wszyscy od tylu jak dostaje paliwo a nie kreci to się najpierw świece ogląda a nie moduły dupsy i inne ..... co wy kużwa na vipowskich motorach zaczęliście jeżdzić od początku? nikt z was moplika nie miał czy co innego? no wybaczcie zaczyna się sprawdzać po kolei a nie od końca chlopcy nie dawajcie pożywki japońcom bo za chwilę będą tu extra durne komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa bo zaraz spadnę ze stołka jedziecie wszyscy od tylu jak dostaje paliwo a nie kreci to się najpierw świece ogląda a nie moduły dupsy i inne ..... co wy kużwa na vipowskich motorach zaczęliście jeżdzić od początku? nikt z was moplika nie miał czy co innego? no wybaczcie zaczyna się sprawdzać po kolei a nie od końca chlopcy nie dawajcie pożywki japońcom bo za chwilę będą tu extra durne komentarze
swiece srecewszystkie świece mu sie nagle zdupiły od stania w garażu?pewnie, że trzeba do nich popatrzeć i sprawdzić czy jest iskra. ale to raczej nie to...znaczy trzeba sprawdzić też czy świece są właściwe dla silnika. bo jak mają jakąś ciepłotę z dupy to teraz jak jest zimno może faktycznie nie zapalać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

długo mnie na forum nie bylo dlatego z przyjemnoscia i zaskoczeniem widze temat:D ja mam speed triple z 2002/2003rok od 2 lat, wtedy jeszcze ciezko sie bylo spotkac zeby ktos wspomnial w ogole o tej marce:] widzialem wczesniejsze posty o czesciach do triumpha, no i zgodze sie z przedmowca, co do roznic miedzy sprintem a tryplem, z malym dodatkiem-nie tylko sie silnik rozni, cale motocykle sa inne...co jak co ale w tych latach typle byl najdrozsza oferta triumpha;] pozdrawiam wszystkich triumphatorów;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gorąco chęć poznania Waszych opini o marce Triumph, pewnie nie wielu się znajdzie którzy mają coś w tym temacie do powiedzenia opórcz uwag o damskiej bieliźnie ( zresztą bardzo sexi) !Sam pomykam na Speedmasterku, choć marzy mi sie Rakieciontko 3 ( moze jak w totka wygram ?)
Speedmaster - piękna maszyna! Mnie podoba się także America, Rocket trochę mniej. Jest za wielki i za bardzo szpanerski. Coś w stylu samochodów typu SUV. Speedmaster to jeden z nalładniejszych chopperów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wszystkim !Dobra - zachowałem się jak blondynka tylko że mam "jedno" ALE -- qrwa żeby się 4 świeczki zapierdoliły to chyba 2 niedziele mi się w garażu do kupy spotkały ]Czesław ma dużo racji - świece mogą być za zimne i dupa, pozatym boli mnie te rozkręcanie żeby się do nich fucken dostać..a tam wogóle to pisałem tego posta z wkurwienia niż z bezradności że mi moto nie gada.- od Etli - kolega Giemmulla niech się od członkuje, bo gdyby nie młodzieńcze doświaczenia-badawczo pseudo naprawcze - dzisiaj pewnie bym jeżdził skuterem made in china albo czymś dla emerytów z grzanym siedzonkiem i rączkami czyli ....Bmw ! - ja cię kręce - pierdzikółko 1,2 lytra, 100 kucy w piecyku? ciebie chyba Bozia nie kocha - dobre - - GORĄCO WITAM PAŹDZIOCHA W TYM...majciarsko-bisterchaltrowym towarzystwie - co do Speedmasterka - fajny sprzęcior, w czerni madafaka jest wyrąbisty...polecam dla osób poniżej 194cm wzrostu, jeśli kiedykolwiek zmienie to będzie napewno speed trypel lub thruxton..post-13002-1260378358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej Wszystkim !Dobra - zachowałem się jak blondynka tylko że mam "jedno" ALE -- qrwa żeby się 4 świeczki zapierdoliły to chyba 2 niedziele mi się w garażu do kupy spotkały ]Czesław ma dużo racji - świece mogą być za zimne i dupa, pozatym boli mnie te rozkręcanie żeby się do nich fucken dostać..a tam wogóle to pisałem tego posta z wkurwienia niż z bezradności że mi moto nie gada.- od Etli - kolega Giemmulla niech się od członkuje, bo gdyby nie młodzieńcze doświaczenia-badawczo pseudo naprawcze - dzisiaj pewnie bym jeżdził skuterem made in china albo czymś dla emerytów z grzanym siedzonkiem i rączkami czyli ....Bmw ! - ja cię kręce - pierdzikółko 1,2 lytra, 100 kucy w piecyku? ciebie chyba Bozia nie kocha - dobre - - GORĄCO WITAM PAŹDZIOCHA W TYM...majciarsko-bisterchaltrowym towarzystwie - co do Speedmasterka - fajny sprzęcior, w czerni madafaka jest wyrąbisty...polecam dla osób poniżej 194cm wzrostu, jeśli kiedykolwiek zmienie to będzie napewno speed trypel lub thruxton..
witam wprawdzie zima ale mam do Ciebie pytanie kiedy wybierzemy się do Srebrnej Góry a kurat jest tzw return z Laską co z tamtąd pochodzi więc już jest napalona by z wiosny tam jechać na moto wszak to jej rodzinne strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hello jasne, jak tylko sie wypogodzi to je zrobi lekko ciepli - napewno jadymy! Co do planów to na 100% jada z ekipom w maju na dolnyśląsk i oczywista do srebnej góry, tam wynajmujemy tako malo willa z ogrodem ( tak bylo w tamtym roku przynajmniej). Zwiedzamy okoliczne wioski i zamki a póżni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello jasne, jak tylko sie wypogodzi to je zrobi lekko ciepli - napewno jadymy! Co do planów to na 100% jada z ekipom w maju na dolnyśląsk i oczywista do srebnej góry, tam wynajmujemy tako malo willa z ogrodem ( tak bylo w tamtym roku przynajmniej). Zwiedzamy okoliczne wioski i zamki a póżni
ta jak sie juz zrobi cieplo i bydzie tak daleko to mom nadzieja że dosz znać jo tyż mom sie tam kaj zatrzymać niedaleko srebrnej góry w Grodziszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja niedawno nabyłem Triumpha więc mogę zostać pełnoprawnym uczestnikiem tego wątku
witaj kolego nie ze możesz zostać pełnoprawnym uczestnikiem tego wątku ale masz moralny obowiązek by tu uczestniczyća tak na serio to wciepnij kąś fotę Twego sprzęta
Ja niedawno nabyłem Triumpha więc mogę zostać pełnoprawnym uczestnikiem tego wątku
witaj kolego nie ze możesz zostać pełnoprawnym uczestnikiem tego wątku ale masz moralny obowiązek by tu uczestniczyć a tak na serio to wciepnij jakąś fotę Twego sprzęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Jorgus na fotki ;) - od razu cieplej sie zrobiło...a jak ci sie siedziało na speedmasterku ? ( kurde prawie taki czarny miołem ;(ciekawe czy w kwietniu w Zabrzu tez sie wystawią chłopaki z boostera ?p/s Szanowny kolego nowo posiadający sprzęt Zjednoczonego Królestwa Angoli,goraco witam i zapraszam do uczestniczenia w rozwóju tego wątku,bo jednym z celów jest integracja bractwa Triumph'owego na śląsku !- nieżle se wykombinowałem co?ba - w Zabrzu z tego co wiem sa tylko 2 sztuki ! mój i gościa który zrobił sobie streetfajtra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Jorgus na fotki ;) - od razu cieplej sie zrobiło...a jak ci sie siedziało na speedmasterku ? ( kurde prawie taki czarny miołem ;(ciekawe czy w kwietniu w Zabrzu tez sie wystawią chłopaki z boostera ?p/s Szanowny kolego nowo posiadający sprzęt Zjednoczonego Królestwa Angoli,goraco witam i zapraszam do uczestniczenia w rozwóju tego wątku,bo jednym z celów jest integracja bractwa Triumph'owego na śląsku !- nieżle se wykombinowałem co?ba - w Zabrzu z tego co wiem sa tylko 2 sztuki ! mój i gościa który zrobił sobie streetfajtra..
na speedmasterku fajnie ale do moi wogi wzrostu zarostu i krótkich szłapek nojlepi przipasowoł Boneeville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.