Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

być może i ja się zjawię ale muszę tymczasowe OC wykupić na miesiąc no i kachol bo przeca ni przyjada w choperowym orzechu hihihihihihi
Jorguś w orzechu czymu nie. przynajmiej bydziesz gryfnie wyglondol !
To dozobaczyska w ten czwartek w Chudowie ja będę tak na 18 a Ty??????????? Jak co to pisz na moje gg 7078722-OLA
na 100% będę może nawet przed 18.00 na Chudowie w czwartek. Dziękiś za GG ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Towarzyszy Triumph'atorów sory że mnie nie było ale wielkie gów.. dziś załatwiłemale do rzeczy mam pytanie do użytkowników tych zacnych maszyn;czy da się obniżyć monowachacz chodzi mi o to że mam za krotkie szłapki a za stary jestem by je naciągnąć
ni naświezsze fotki mojego Niuniusiapost-2913-1247167308.jpgpost-2913-1247167230.jpgpost-2913-1247167198.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jorguś, Szkoda ze ciebie nie było na Chudowie w ten czwartek, ale co sie odwlecze to nie pitnie..;)co do twojego problemu z zadnim zawiechem może tukej bedzie wincej informacji:http://www.scribd.com/doc/14166212/Triumph...STRS-02-Onwards
Cześć Krzysiu co z tą integracją właścicieli triumphów może teraz 16 lipca w czw.w Chudowie się to uda ????????????? ja będę napewno tak o 17 pozdrawiam OLA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krzysiu co z tą integracją właścicieli triumphów może teraz 16 lipca w czw.w Chudowie się to uda ????????????? ja będę napewno tak o 17 pozdrawiam OLA.
kurcze nie dam rady z tym czwartkiem na Chudowie, bede o tym czasie wracał z Tarnowa ( i na bank nie zdąże ;( ) bo chciałem obgadać plan na wspólna przejażdzkę w sobote albo niedziele.na marginesie- oglądałem wasze zdjęcia z ostatniej wyprawy ( kurde, musiało być super)P/s Jorgus się też bija - nic nie melduje co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie dam rady z tym czwartkiem na Chudowie, bede o tym czasie wracał z Tarnowa ( i na bank nie zdąże ;( ) bo chciałem obgadać plan na wspólna przejażdzkę w sobote albo niedziele.na marginesie- oglądałem wasze zdjęcia z ostatniej wyprawy ( kurde, musiało być super)P/s Jorgus się też bija - nic nie melduje co i jak
Krzysiu a o Ktorej to będziesz w Chudowie???????? My w niedzielę lecimy na Zator przyłączysz się????? Daj znać co i jak albo na forum albo na gg cześć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie TriumphowcyIle jest cukru w cukrze ? ( z filmu Poszukiwana poszukiwany z Wojciechem Pokorą)co za tym idzie wściekłem się dzisiaj, stwierdzając że za mało jest triumpha w triumphie i co wygrzebałemfajny link z katalogami reklamowymi - dużo modeli:http://www.fedrotriple.it/cataloghi.htmlten link zawiera, wykaz części zamiennych do różnych modeli i roczników wraz z cenami !!/? http://www.bikebandit.com/triumph-motorcycle-parts/oem-partslekcja historii dla początkujących fanatyków:http://www.ianchadwick.com/motorcycles/triumph/index.htmljeśli macie coś do dosłodzenia to zapraszam / kurka wodna - treblinkip/s Jak mój cholerny kręgosłup pozwoli to może czwartek Chudów się spotkamy ??Przepraszam Olu za brak z mojej strony info co do wyjazdu, trochę zdychałem w łóżku lądując w niedziele na pogotowiu, Teraz jest już OKpost-13002-1248093004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.