Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktos chciał tam fatygowac się osobiście i nie wie gdzie bo to faktycznie malutka uliczka i mimo że dośc dobrze znam Rybnik to przejechałem ją dwa razy ale to szczegół to moge podjechac pokazacgościu robi praktycznie do wszystkich maszyn również ze własnego przywiezionego projektu ale to już indywidualnie ustala się z nimicena siodła za standard czyli taki jak mój od 300 PLNco do eksploatacji to ja osobiście jeszcze nie moge nic napisac bo dopiero co go założyłem ale paru chłopaków z Rudy i nie tylko jeżdzi na tych siodłach kilka sezonów i nie narzekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WitamTaki problem się pojawił. Po weekendowym wypadzie do Sopotu stwierdzam, że mój sprint mógłby być troszkę wygodniejszy. Może by mu dać wyższą kierownice. I tu pojawia się pytanie: czy sprnint ST ma wyższą kierownice od RS, jeśli tak to o ile i czy będzie pasować do półki od RSa? Na zdjęciach widzę, że śruba do zaciskania na lagach jest w innym miejscu, ale na oko nie powinno być problemu. Ktoś może ma jakąś wiedzę na ten temat?PozdrawiamAdamPS: Wiem, że są akcesoryjne kiery do RS, tylko, że kosztują chore pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Jestem nowym uzytkownikiem fora jak i nowym właścicielem swietnego triumpha sprint st 955i. 2003 rocznik. Jak kazdy motor ma jakies wady, ktore zawsze mozna poprawic. Chciałbym podwyrzszyc kierownice i tu pytanie czy moglibyscie poratowac mnie jakims linkiem gdzie moglbym nabyc owe czesci? Jeszcze pytanie do Gienka, ile wyniosła Cie operacja podwyzszenia kiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajZa wiele tego typu akcesoriów na polskim rynku nie ma, jedyne co do tej pory znalazłem to LSL w cenie mocno zniechęcającej jak dla mnie, do tego trzeba dodać kierownicę i prawdopodobnie nowy przewód hamulcowy. Z zagranicznych kompletnych kitów znalazłem: TO i TO. Przy czym te z pierwszego linku to LSL lub ABM, więc chyba korzystniej byłoby nabyć w niemcowni.Tak w ogóle to chętnie bym porównał na żywo kierownice z RS i ST, ponieważ w RS jest niższa to możliwe, że gdybym założył sobie z ST dało by mi to odczuwalną poprawę. Zastanawiam się też, czy jest może jakiś zakład który dorobił by taki adapter na zamówienie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam za info. Ceny faktycznie mocno zaporowe, dobrze ze z krzesla sie nie spadlem jak te linki oblukalem. Jednak zdecyduje sie zakupic te pierdoly u nas w Polandzie bo z Niemcownia nijak kontaktu nie mam. Sumadax jak juz zrobie cos w tym temacie to kiere oddam za pol darmo jesli Ci bedzie pasila do swojego sprzeta.----------Jeszcze jedno pytańko mam. Przez cale zycie nie udalo mi sie urosnac zbyt okazale - to po mamusi pewnie nie dojadala w mlodosci. I chcialbnym troszke obnizyc pozycje siedzaca. Wiecie moze czy jest taka mozliwosc, co jak i gdzie pokrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

problem jest taki, że cena za mało zróżnicowana.jak dla mnie rakieta. bardziej europejska jest i bardziej triumph'owa.t-bird zbytnio zamerykanizowany. prowadzi się świetnie-jestem zaskoczony jak fajnie może się prowadzić w zakrętach taki motor. odpycha się kapitalnie-piec ma jadu wystarczająco. napędu paskiem ani nie słychać ani nie czuć.ale pozycja jak na czopku-nogami do przodu, zegary na zbiorniku, zapłon przestawiony co 270 stopni żeby wibrował w stylu hd...to nie jest brytyjski styl tylko mierzenie w rynek amerykański i klientelę hd.t-bird to kapitalny motor, ale rakieta wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamczy ktoś że szlachetnych posiadaczy jeszcze szlachetniejszych maszyn made in England wybiera się w najblizszą sobotę na zlot do Brynku?pozdrawiam----------

siwucha85 @ 10.05.2010 08:18Dzieki wam za info. Ceny faktycznie mocno zaporowe, dobrze ze z krzesla sie nie spadlem jak te linki oblukalem. Jednak zdecyduje sie zakupic te pierdoly u nas w Polandzie bo z Niemcownia nijak kontaktu nie mam. Sumadax jak juz zrobie cos w tym temacie to kiere oddam za pol darmo jesli Ci bedzie pasila do swojego sprzeta.----------Jeszcze jedno pytańko mam. Przez cale zycie nie udalo mi sie urosnac zbyt okazale - to po mamusi pewnie nie dojadala w mlodosci. I chcialbnym troszke obnizyc pozycje siedzaca. Wiecie moze czy jest taka mozliwosc, co jak i gdzie pokrecic?
cześc ja też mam podobny problem (trochę za krótkie szłapki hihihi)więc dałem do przeróbki siodło maksymalnie je obniżając uzyskałem ok 5cm jak dla mnie to bardzo dużo można oczywiście dokupic na allegro przejściówki do obniżenia zawieszenia ale to wydatek ok 400 pln a za dużo efektu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.