Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

luki- cierpliwości :). Tamtych rozliczą obecni, obecnych następni. Nic nie będzie zapomniane. Rydzyk cały czas się modli, wymodlił już powrót PIS, teraz wymodli sprawiedliwość i karę dla zdrajców, skorumpowanych urzędasów i złodziei a nawet przegonienie zachodnich koncernów z Polski. Kto wie, może dzięki wpływom tam- na górze również wyjaśni sprawę katastrofy w Smoleńsku i załatwi celę dla Tuska...;):P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jeszcze lepszym żartem jest i była postawa mediów z tej sprawie a fakty mówia same za siebie
Totalna żenada. Media media kłamią albo celowo dezinformują. 
Nikt nie wspomina o tym, iż Kaczyński już w 2008 roku we własnym projekcie ustawy o spółdzielniach z dn. 17.04.2008r. 
(Druk sejmowy nr 657) w art. 106 tej projektowanej ustawy proponował regulację 
o objęciu ścisłym nadzorem nad kasami ze strony Komisji Nadzoru Finansowego. 
Projekt ten został pozytywnie zaopiniowany przez NBP (te dokumenty są dostępne na stronach Sejmu). 
W I czytaniu oczywiście odrzucony przez po i psl. 
Urabianie opinii, że Kaczyński (przy pomocy Dudy) miał celowo blokować nadzór KNF jest żenujące. 
Korzystanie z prawa do skargi do TK (nawiasem mówiąc skutecznej bo zakwestionowane przepisy były niezgodne, 
nie wiemy też co byłoby z pozostałymi zakwestionowanymi przez Kaczyńskiego przepisami gdyby Komorowski 
w ich zakresie nie wycofał skargi) czyli z prawa konstytucyjnego uważają za działanie niezgodne z prawem. 
To jest śmieszne. Wniesienie skargi także o niczym nie przesądza. 
To TK decyduje a nie Prezydent. Zaczęli ze SKOK-ami, oberwali i robią wszystko by wyjść na swoje. 
To jawny cyrk czy kompromitacja w oczach zmanipulowanego narodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawnymi czasy (za komuny) ilość wiadomości jaka przeciekała do opinii publicznej była ograniczona a wszelkie słowa krytyki, nawet w formie żartu (kabarety) były karane. Obecnie same władze podają taki nawał informacji że prawie nikt ich nie słucha. Stronnicze (w większości zachodnie) media manipulują informacjami jak im jest wygodnie i każdy może powiedzieć to na co ma ochotę.Naród pochłonięty własnymi sprawami nie interesuje się już polityką, a ci którzy jeszcze patrzą na wiadomości w większości pozwalają sobą manipulować. Masz rację- to jawny cyrk, tyle że urządzany po to by jeszcze bardziej otumanić naród i odwrócić jego uwagę od tego co jest istotne oraz by skompromitować rząd. W brew pozorom poprzednia ekipa sięgnęła mackami bardzo głęboko a nowy rząd może nie tyle jest słaby ile musi się liczyć z zachodem więc nie może od razu usunąć wszystkich szkodników, tym bardziej że ci mając pełne poparcie państw zachodnich od razu podnoszą rwetest w Brukseli a nawet w Stanach. Wystarczy że zachód od zaraz wycofa się z Polski, przestanie udzielać kredytów i zażąda spłaty już zaciągniętych i jesteśmy posr..ni. Jedynym wyjściem dla Kaczora jest stopniowa zmiana przepisów i prawa tak aby powoli oczyścić kraj z prozachodnich działaczy zarówno w polityce jak i mediach a następnie powolne eliminowanie z instytucji osób działających na szkodę Polski i to od tych najmniej ważnych począwszy, i tak aż do samej góry. Jestem pewien że obecna sytuacja zmierza w tym kierunku, ale (niestety) naród będzie miał mieszane nastroje do momentu aż zostanie zrobiony porządek w robiących mu wodę z mózgu mediach.Z pewnością nikt nam nie zagwarantuje że obecny rząd pójdzie całkowicie w oczekiwanym kierunku i np nie zechce zrobić z Polski państwa kościelnego, ale pewnym jest że na razie ma dług wdzięczności wobec kościoła i Rydzyka który stara się spłacać. Nawet jeśli sytuacja w tym względzie będzie się pogłębiać to po zrobieniu czystki wśród byłej ekipy zdrajców i złodziei następny rząd będzie miał łatwiej i być może uda mu się wyprowadzić ten kraj na prostą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield przepisałeś tekst to podaj źródło. Może to ty maipulujesz, albo źródła z których korzystasz? Już nie jeden raz wrzucałem sprostowanie do tego co podałeś . Podaj źródło.

 

Za jakich rządów zamieciono problem SKOK? http://o2.pl/news/sprawa-skok-ow-umorzona-afere-zamieciono-pod-dywan-5959710760797313a
Skoto PIS nie maczałw  tym palców to dlaczego nie zajęli się tym?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w tej chwili śmieszy (śmiech przez łzy) "ustawa inwigilacyjna". A co nam-prostaczkom grozi?! To te hluje i to po obu stronach muszą się bać! Powtarzają pierdy, że teraz normalny ludź już się nie odleje bez wiedzy służb. Kogo obchodzi zwykły ludź! Bydło ustawiło się w kolejce, wygrało, bo teraz normalnie ich kolej na grabienie tego (skądinąd bardziej, O WIELE BARDZIEJ! zasobnego niż się to przedstawia) kraju. No i wbrew fałszywym protestom opozycji (której niektóre indywidua odetchnęły, zresztą tak samo jak niektóre rządowe) przewrotny finał: możliwości kontroli ograniczono, a nie poszerzono! Co za hipokryzja...Złodzieje znowu się śmieją.

 

Nie ukrywam że bardziej wierzę w katastrofę, ale nie odważę się stwierdzić że nie było zamachu. Te sprzedawczyki pominęły tyle krytycznych dowodów, że po tym wszystkim śledztwa zakończyć nie można! No i jeszcze zniszczenie 400 dokumentów z dnia katastrofy...Katastrofa!

Aczkolwiek skład nowej komisji - przyznaję - mnie nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mysle że media pisza o tym co im wygodne,
nie napiszą sensownie o konkretach tylko przedstawiają temat
w taki sposób aby poszczuć jednych drugimi.

Pytanie powinno brzmiec inaczej - skoro SKOK'i to sprawa PiS.. to dlaczego przez 8 lat rzadów PO..
przy uzyciu kolesi w prokuraturach sadach etc.. nie ukarano "winnych"?
Dlaczego tak jak pisze w artykule.. działania zostały podjęte przed wyborami??

Idac ta droga mam taka nadzieje ze jeżeli ten rząd jest w porzadku
to pociągnie do odpowiedzialności za wszystkie grzeszki swoich poprzedników.

Co do ustawy inwigilacyjnej - proszę bardzo,
tyle tylko że jest to kabaret bo w prawdziwych sprawach przy tak szeroko pojętej światowej inwigilacji 
nie potrafiono nawet znaleźć samolotu, o Ewie Tylman nie wspomniwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi PIS innego niż robiło PO? Orlen opanowany przez PIS (PO zrobiło to samo), telewizja opanowana przez PIS (PO zrobiło to samo), kasa wypływa do Rydzyka (PO też opłacało swoich aparatczyków), PO obiecywało, że uratuje kopalnie, Szydło z Brzeszcz pozwala na zamnięcie kopalni w jej rodzinnym mieście, PO pozwoliło na wejście ciapatych, PIS nic nie robi żeby to zablokować. PO wchodziło w tyłek w Niemcom, a PIS angolom, PO miał swój AmberGold, PIS ma swoje SKOKi, PO chciał nam dać acta, PIS dał nam ustawę o inwigilacji itd. itp. I tak co cztery, albo osiem lat... . Działania te same tylko front się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten obecny to może święty jest?

Weź Marian, skończ narzekać i przeklinać tych co byli, bo  ci co są obecnie wcale lepsi nie są.

Miałem chwilkę czasu i tak z ciekawości obejrzałem jeden program polityczny na TVP Info. Akurat pieprzyli o tej bublowatej ustawie 500+. Kur...........wa to ma być odpolitycznienie publicznej telewizji? Agitacja i wychwalanie pełną parą, jak był głos krytyki to od razu prowadzący zmieniał temat i do głosu dopuszczał tych co są za.

Nie wiem jak tam ramówka dzienna, nie oglądam, ale ktoś mi napomknął, że nawet w serialach potrafią delikatnie napomknąć o polityce i ludzi przewałkować.

Podatków może nie dźwigają, za to wprowadzają nowe. A mieli obniżać.

Posadzili na stołek komendanta jakiegoś debila, którego przeszłości nawet nie sprawdzili. Parodia i farsa.

Chcą wprowadzić podatek od handlu detalicznego, który jest już przecież opodatkowany, VATem i dochodowym, ale nie potrafią rzeczowo skonstruować przepisów.

Kosztem narodu wchodzą w dupę jankesom i anglikom.

Zresztą, szkoda mojej klawiatury, nic to nie zmieni.

Tak jeszcze a propos innego tematu na tym forum, jakiegoś ogłoszenia pracy.

Właśnie żona mi opowiadała, że do kliniki, w której pracuje przyszła osoba szukająca pracy jako instrumentariuszka z wymaganiami UWAGA!!! 14zł brutto za godzinę. No to ja się pytam po h.......j potem narzekanie na niskie zarobki jak na samym wstępie człowiek tak nisko się ceni. Podobno oddziałowa pogoniła tą osobę i bardzo dobrze zrobiła. Bo jakby trafiła bezpośrednio do kadrowej to podejrzewam, że została by przyjęta od razu, natomiast pracę straciła by ta, która pracuje za stawkę znacznie większą.

I zauważcie, że mowa tutaj o branży medycznej, konkretnie prywatnej klinice, gdzie za kilkuminutową wizytę kasują parę stówek, za najprostszy zabieg parę ładnych tyś. a doktorzy zarabiają kilkadziesiąt tyś. na miesiąc. Powtarzam KILKADZIESIĄT TYŚ ZŁ MIESIĘCZNIE.

14zł brutto/h, śmiech na sali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 nie ma sensu się produkować :D Dzisiaj nie jest w modzie być przeciwko PIS i PO :D Musisz być po którejś ze stron. PIS robi to samo co PO, ale dostaniesz odpowiedź, że oni robią mniejsze zło itd. Czyli to tak jakby dać sobie rękę odrąbać zamiast nogi.

36 minutes ago, CB1 said:

Bo jakby trafiła bezpośrednio do kadrowej to podejrzewam, że została by przyjęta od razu, natomiast pracę straciła by ta, która pracuje za stawkę znacznie większą

To jest plaga w Polsce. Ale to też między innymi dlatego, że stawki w Polsce nie są oficjalne. Kilka razy sam wstrzeliłem się w widełki z niższego szczebla, a myślałem że jestem wyżej. Ale nie tłumaczy to też srania we własne gniazdo obniżając poziom zarobkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, luki85 napisał:

CB1 nie ma sensu się produkować :D Dzisiaj nie jest w modzie być przeciwko PIS i PO :D Musisz być po którejś ze stron. PIS robi to samo co PO, ale dostaniesz odpowiedź, że oni robią mniejsze zło itd. Czyli to tak jakby dać sobie rękę odrąbać zamiast nogi.

Staram się powstrzymywać, ale nie zawsze mi wychodzi :)

P.S. Jak tam, chłopaki ogarnęli temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już w historii Polski mądrala nazwiskiem Konrad Mazowiecki który sprowadził do Polski obce wojska (Krzyżaków), krótko potem nasz kraj spłynął krwią. Wyrzucenie nieprzyjaciół okazało się nie takie proste...Z podobną sytuacją mamy do czynienia obecnie. Zachodnia Europa a zwłaszcza Turcja z pewnością dawno wywalili by jankesów ze swoich terytoriów gdzie siedzą od końca wojny lecz najwyraźniej nie jest to takie łatwe. Ciekawe jak więc nasze władze zamierzają się pozbyć amerykańskich żołnierzy z naszego kraju gdy zechcą aby ci opuścili Polskę? Nie łudźmy się- obce wojsko w kraju nie pozostanie bez wpływu na politykę czy gospodarkę naszego państwa. Myślę jednak że możemy spać spokojnie bo za sprawą Putina nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie, a jeśli dojdzie to będzie wojna między wschodem a zachodem. Dlaczego? Ano dla tego że prawdopodobnie Ruski dogadali się z jankesami i podzielili Europę między sobą. Ruski wycofali się m. in. z NRD oddając ją Niemcom (czyt. Amerykanom) a z Polski utworzono strefą buforowa mającą oddzielać Europę Zachodnią od Rosji. To tu mają się spotkać nacierające na siebie armie, to nad naszym krajem mają być zestrzeliwane rakiety z głowicami jądrowymi zanim dolecą nad Rosję czy Europę Zachodnią. Wystarczyło tylko że jankesi chcieli budować stację radarową będącą elementem TARCZY w Polsce a już Putin tupnął nogą i podwinęli ogon. Gdyby nie bali się wybuchu wojny z Rosją to już dawno mieli by bazy w naszym kraju bo tusek również ich zapraszał...Myślę że w tej sytuacji, tzn gdy nasz kraj ma zagwarantowaną w pewnym sensie nienaruszalność granic najrozsądniejszym było by ogłosić Polskę neutralną. Dało by nam to możliwość nieskrępowanego handlu zarówno ze wschodem jak i zachodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.