Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

CB1

Użytkownicy
 • Posts

  804
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

CB1 last won the day on October 15 2016

CB1 had the most liked content!

1 Follower

About CB1

 • Birthday 09/19/1977

Contact Methods

 • Website URL
  www.c-blue.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Żory

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CB1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

43

Reputation

 1. CB1

  Gymkhana

  Nie wiem, chyba nie było. Jakoś tak ostatnio wypadłem z motocyklowego życia.
 2. CB1

  Gymkhana

  A gdzie się wybierasz na Gymkhanę? Parę lat temu Honda Dos Toros Tychy organizowała Gymkhanę, brałem udział i z tego co pamiętam nie było jakichś szczególnych wymagań. Sprawny motocykl i strój motocyklowy. Byłem też w Krakowie na zawodach w jeździe technicznej i tam również nic szczególnego nie wymagali. Zazwyczaj to są imprezy dla amatorów, tak więc jakichś szczególnych wymogów nie ma. Nawet specjalnego ubezpieczenia nie trzeba było mieć tak jak miało to miejsce w Wyścigu o Błękitną Wstęgę Cieszyna.
 3. Po ogrodzeniu elektrycznym pasterzem
 4. Maluchem cofając na łuku zdarzyło mi się strącić kilka pachołków, na Mińsku, którego musiałem odpalić kopniakiem, gdzie dwójka wyskakiwała a lusterko musiałem podtrzymywać palcem, zdałem za pierwszym razem Fajne czasy były
 5. W XX wieku też oblewali na 8ce
 6. Patrzcie jak to robi Policja w Brazylii http://www.topfilmiki.pl/play/412,poscigi-motocyklowe-w-brazylii
 7. A jakże by inaczej Czas leci nieubłaganie, człowiek zajęty robotą i wychowaniem potomstwa, ale stare beztroskie lata fajnie się wspomina. No i ludzi, których już nie ma.
 8. No, też o tym pisałem W sumie dawno dobrych roladek nie wcinałem a zrobiłaś mi smaka :)
 9. No najlepiej Moim zdaniem zawsze lepiej nowe 4 nisko budżetowe (koreańskie choćby|) aniżeli kombinacje stare-nowe. Nie wiem jak dzisiejsze bieżnikowane, jedni chwalą inni przeciwnie. Z drugiej strony w przednionapędówkach przednie gumy schodzą o wiele szybciej niż tylne i bywa tak, że jak przód łysy to z tyłu jeszcze sporo zostaje i żal wyrzucać. W moim firmowym busie na jedną wymianę tyłu przypadają 2-3 wymiany przodu i doszło do tego, że tylne kapcie mimo sporego zapasu bieżnika są po prostu już stare i pojawiają się pęknięcia. Będę musiał wrzucić na przód i dojechać :)
 10. Wszyscy fachowcy zalecają nowe zakładać na tył. Dobra przyczepność z tyłu stabilizuje tor jazdy. Na szybko znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=cLGFAZ7EFh4 https://www.youtube.com/watch?v=gSz7cm6MwH0 Był jeszcze fajny filmik zrobiony zdaje się przez dekr-e, ale nie mogę znaleźć. Ja osobiście nie mam tego problemu bo mam XD, 2 sezony temu kupiłem komplet zimówek, które posłużą jeszcze przynajmniej 2-3 zimy. W tym sezonie założyłem 4 nowe letnie to na jakieś 3-4 sezony stykną.
 11. Jeśli przedni napęd to nowe zawsze do tyłu.
 12. Może niektórzy z Was oglądali, ale warto wrzucić. Film Przyspieszenie 2 na youtube. https://www.youtube.com/watch?v=N1Qsmub4AMU
 13. Chyba nie chcesz tak krótko żyć Inwigilacja już jest, dzieci co prawda nie maja kodów kreskowych, ale są dzienniki elektroniczne i np. ja wiem od razu jak mój chłopak dostaje pałę, opuszcza lekcje, czy dostaje uwagę. Ponadto my sami dzielimy się swoim życiem na publicznych forach i innych facebukach.
 14. Ty piszesz o przeszukaniu garażu czy też domu, a to trochę inna sprawa i tutaj osobiście bym się nie zgodził bez nakazu. Sprawa tyczy okazania motocykla w celu oględzin, nie przeszukania tylko okazania a to zdecydowana różnica. Równie dobrze autor wątku mógł wyciągnąć moto przed garaż a garaż zamknąć i myślę, że policjantom by to wystarczyło. Mógł też odmówić ale podejrzewam, że przy pierwszym wyjeździe został by zatrzymany do rutynowej kontroli a tutaj to już zależnie od nastroju policji, mogli by doczepić się do stanu technicznego. Ja uważam, że w tym konkretnym przypadku sprawa jest prosta, było jakieś zdarzenie, świadek zapamiętał początek rejestracji, może kolor motocykla no i chłopaki teraz szukają. Jeśli ktoś ma legalny sprzęt, nie spowodował jakiejś kolizji to myślę, że nie powinno stanowić problemu pokazanie sprzęta w celu wykluczenia go z kręgu podejrzanych.
 15. Forum to nie pępek świata i jest tutaj zaledwie garstka ze wszystkich motocyklistów jacy śmigają po naszych drogach.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.