Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na ten moment widzę tylko szczekanie PISu w stronę UE i nic więcej. Od gadania jeszcze nic się nie zmieniło :) Syryjczycy jak mieli przyjechać tak przyjadą. Z uwagi na to co się u nas dzieje i zakłamanie mediów, to nikt nie pisze ile wydrukowano już paszportów w Polsce dla uchodźców. Mediom to nie na rękę, bo pokażą ilu przyjęto jeszcze za czasów PO, a PIS nic nie informuje, bo oni dalej do nas wpadają i się pomału osiedlają (realizując plan Merkelowej) :) Więc obłudy ciąg dalszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cios w młodych: http://o2.pl/artykul/ministerstwo-zawiesza-pomoc-dla-zdolnych-studentow--5944587651150977a

Cały program pomocy dla zdolnych studentów to nic innego jak kopia systemu prowadzonego w Japoni (który doskonale się sprawdził). Sprawa jest prosta: państwo finansuje zdolnym studentom naukę na zagranicznych uczelniach (tylko tych najlepszych), ale po ich ukończeniu student musiał odrobić to w Polsce pracując w naszym kraju (lub na uczelni). Mam nadzieję, że przywrócą ten system i jest to tylko chwilowe zaćmienie pisiorków, bo mają ważniejsze sprawy jak walka o TK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan Mengeli tuskozaury łapały w locie. Patrzmy uważnie teraz.

Szczekanie na pięciu sędziów piśków, gdy sami wtłoczyli peowskich 14 na 15! To jest dopiero obłuda, żenada i hipokryzja...Jeszcze nocne obrady się nie podobają, jak sami chwilę wcześniej pylili nasze lasy pod osłoną nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśor bo dla mnie to oni są po jednych piniądzach. Dobrze pamiętamy co PO zrobiło z wiekiem emerytalnym, którego mieli nie tykać. Szkoda, że pisiorki robią to samo :( Tylko co z księdzem dyrektorem? Mało go cosik i ostatnio coś nie ładnie się wypowiadał o PIS. Czyżby prezes już go nie potrzebował? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Piński - autor artykułu i wszystko jasne :D NIe ma podstaw by uważać, że to kłamstwo, gdyby jednak nie fakt, że pisze to sam Piński o mocno prawicowych poglądach :D Ciekaw jestem ile z tego bajki, a przeczytałem całość jak dobry kryminał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnavield, Becker, marian - nie chcę oceniać, ale posłuchajcie i sami oceńcie (jeśli jest prawdą co mówi Kukiz - jakby niebyło koalicjant PIS), kto tu jest obłudny i czy aby PIS naprawdę dba o interes ludzi czy może dba raczej o swój interes i państwa:

http://www.realistic.pl/64535/zmieszal_ich_z_gownem_kukiz_miazdzy_plan_budzetowy_pisu.html

marian i gdzie ta pomoc dla małych przedsiębiorstw? Myślisz, że opodatkując firmy zachodnie coś da jak się nie wdroży innych rozwiązań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny i ostatni juz raz mówie, że głosowałem na Korwina i mój kandydat przepadł, przestan luki wmawiac mi cos co si sie zdawalo albo gdzies niby między wierszami przeczytales, wez w koncu zacznij naprawde czytac co inni piszą i chcą ci przekazać, bo na tę chwilę wygląda, ze żyjesz w swojej różowej lukisferze i widzisz tylko to co ci pasuje a nie to co jest w rzeczywistości. 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker a co się tak rzucasz jak pchła na nitce :D lukisfera skywalker'a :D NIe będę komentował, kto żyje w krainie różowych koni i baśni o małym rycerzu co uratuje Polskę :D Więc ten temat zostawię. Nie wiem na kogo głosowałeś i nie obchodzi mnie to, bo ja jedynie podałem link ze słowami koalicjanta PISu i prosiłem o wyrażenie opinii :) NIc zaczepnego, ale rozumiem, że mogło Cię zdenerwować, że koalicjant PISu już zaczyna go krytykować, więc co to będzie za kilka miesięcy (ho, ho, ho - już to widzę: Kukiz zdrajca, bo lewak i ma czerwone jaj..ca :D ).

Dobra koniec żartów. Myśl co chcesz - ja poczekam jeszcze trochę, bo może być jeszcze ciekawiej (jak z lekami refundowanymi dla ludzi po przeszczepach).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DANVIELD napisał:

Becker - ja także głosowałem na monarchie :I 
Nawet jeżeli PiS nic nie naprawi to rozwazam mozliwość 
wyjazdu na Filipiny jak juz naprawde będzie w polsce źle:D

byłoby nam wszystkim lepiej Danvield gdyby Korwin wszedł do parlamentu, to jedyny chłop który jeszcze nie rządził... demokracja idzie w lamus zresztą nigdy sie nie sprawdzała, masz najlepszy przyklad na naszym forum :D, gdzie ludzie mogą dowolnie pieprzyć swoje głupoty nie mając pojęcia o czym piszą i o co tak naprawde toczy sie gra. PiS dobrze ze zmienia stare układy, ale troche za szybko, wygląda jakby się bali że do wakacji wszystko sie rozleci, a tu trzeba wzorem PO wolniej ale po cichu, rozpętać burzę w Suwałkach żeby zburzyć Wrocław i bo tak nikt nie zauważy.

ja na Filipiny sie nie wybieram, za mocno patriotyczny jestem :D, ale CR na głębokim poludniu juz czemu nie? zawsze ciepło, wiele do życia nie potrzeba i motór nigdy nie gaśnie 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I boli Cię to, bo ktoś może pieprzyć swoje głupoty zagłuszają głupoty innych :D Swoje pieprzenie na innych płaszczyznach również pokazałeś, więc tu Ci przyklasnę i potwierdzę, że demokracja sie tu nie sprawdza :) Trzeba wskrzesić Piłsudskiego i zaprosić Maxa Kolonko do Polski :D 

Z dedykacją dla Beckera (od 2:35) :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=8_-AsNHhIXs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, becker napisał:

 PiS dobrze ze zmienia stare układy, ale troche za szybko, wygląda jakby się bali że do wakacji wszystko sie rozleci, a tu trzeba wzorem PO wolniej ale po cichu, rozpętać burzę w Suwałkach żeby zburzyć Wrocław i bo tak nikt nie zauważy.

 

 

Trafiłeś w sedno :-) Złodzieje boją się że nie zdążą ze wszystkim i najbardziej tego że PIS wydłuży okresy przedawnienia spraw karnych z 5-ciu do 10 lat :-) Nie jestem za żadną partią, na nic nie liczę, nic od nikogo nie chcę, nie jestem za dawaniem kasy dla biednych rodzin bo to powoduję patologię ( niech dają im jedzenie, leki, darmowy transport, ubrania, szkoły, zajęcia, sport, wycieczki, leczenie itd. ale nigdy kasy ) Dobrze że Pis robi trochę zmian i czyści starych chuj.i bo dupy za bardzo do stołków przyrosły. Co do KOD-u to niech odpowiedzą, dlaczego jakiś stary ch.uj który jest prezesem TK i orzekał za komuny i spawacza ( Jaruzelskiego na ich stronę ) a teraz wielce szczyci się że jest demokratą??? Takich dziadów którzy rządzili za komuny dla władzy nie powinni teraz dopuścić do sądownictwa, TK i innych Państwowych Instytucji. Bo co zmienili może poglądy???Czerwone chu.je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker napisałbym Ci o co chodzi.. ale to niestety forum.
Mam wiarygodne informacje i mysle że jeżeli cos pójdzie nie tak to wydazy się coś bardzo złego. 
Ale to nie temat na forum:) Niech sie PiSowcy śpiesza :)

Zeby nie podgrzewac sytuacji - niektórzy sedziowie maja ponad 16 tyś na miesiac i pracuja tylko raz w tygodniu.. od 2 lat wiele orzeczen lezy w szufladzie więc co sie robi w firmach z pracownikami którzy nie wykonuja swoich obowiązków?? "teraz biedny sejm musi po nocach pracowac " XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid co do wiarygodnych info od Ciebie to mam bardzo ostrożny stosunek :D Wiesz, że nie daję wiary w kosmitów, ludzi szczurów itd. :D Ale z chęcią poczytałbym co masz na myśli i jakie to info więc dawaj tu na forum. Miśor też jest ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.