Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Oj luki, mówisz jakby tylko ta jedna grupa ludzi o prawicowo - konserwatywnych poglądach ziała nienawiścią. To bardzo stronnicze spojrzenie. Wejdź sobie na forum, czy komentarze takiej gazety wyborczej etc., a szybko zdasz sobie sprawę, że te "czerwoną kurw.. chu.. itd..." jak rzekłeś nie są tacy bez skazy. Podaj uczciwie podobnie naszpikowane wlgaryzmami cytaty ze strony fanatyków innych ugrupowań w druga stronę, bo zapewniam Cię, jest takich bez liku. I nie mówię tu tylko o internetowych hejtach "anonimowych" ludzi, ale i o mainstreamowych "gwiazdorach" pokroju tomasza lisa ( z małej bo go nie szanuję ). Zwykle nie biorę udziału w politycznych "pyskusjach", bo i tak każdy sobie, poza tym nie mam w obecnym parlamencie żadnych sympatii politycznych, więc nie ma kogo bronić. Każdy już z nich rządził i każdy kończył nie robiąc zbyt wiele poza napychaniem sobie własnych kieszeni pieniędzmi wyciąganymi z kieszeni własnych wyborców i nie tylko. Ale jak ktoś jednych stawia pod ścianą, a o brudach innych nawet nie pierdnie, to jest to mocno niesprawiedliwe i przede wszystkim nieszczere podejście. Polska jest mocno podzielona, nic nowego. Może jest to z jednej strony smutne, kiedy się widzi, jak ludzie skaczą sobie do gardeł, zamiast stanąć razem, a z drugiej strony  człowiek się cieszy, że nie mamy tu jeszcze drugiej Francji czy Szwecji, gdzie jednomyślnie prowadzona polityka otwartości kosztem swojego narodu niszczy własną tożsamość, wyrzeka wszystkiego i pozwala obcym robić u siebie burdel. Tacy Niemcy, dopiero teraz mogą na swoich forach, czy w komentarzach spotkać takie teksty jakie tu przytoczyłeś. Bo dopiero teraz, jak ich zalewa efekt polityki prowadzonej przez merkel i resztę nojropejskiej elyty otwierają oczy. Do tej pory wszyscy beczeli jednym głosem, nikt się nie buntował. Wszystkim pasowało. Nikt nie wychodził na ulicę protestować i nie "rzygał" na siebie nawzajem w komentarzach. Słyszałeś wcześniej o protestach w Niemczech poza protestami związków zawodowych Lufthansy czy Deutsche Bahn? Ale one i tak dotyczyły tylko lepszych płac. Polityka prowadzona w ten sposób traci akceptację społeczeństwa wszędzie i nie tylko w Polsce ludziom puszczają nerwy. Tym bardziej, jeśli po drugiej stronie mają ludzi, którzy zdają się nie zauważać żadnych problemów, dla których logika jest jakimś obcym, niezrozumiałym wyrazem. No to zaczynają się orać nawzajem. I jedni i drudzy, po równo. To nie jest domena tylko z naszego podwórka. Gdzie się ścierają dwie przeciwne opcje, zawsze będzie iskrzyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olos masz rację :) Ja też nie mam żadnych politycznych sympatii, ale jak pisałem już wcześniej, będę psioczył na PIS, a żeby była jakaś równaga (Danvield i Becker skutecznie jadą na PO :)). Dla mnie oba te ugrupowania są tak samo zakłamane, złodziejskie itd. Ale nie pasuje mi przedstawianie tylko opozycji w złym świetle, więc ja będę przedstawiał w złym świetle PIS :D Taki psikus. Jak dla mnie PIS może sobie siedzieć na stołkach nawet 100 lat. Ale jeśli tylko zaczną robić coś konkretnego, a nie mydlić oczy Trybunałem i innymi sprawami, bo od tego gospodarka sama się nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luki85 napisał:

Olos masz rację :) Ja też nie mam żadnych politycznych sympatii, ale jak pisałem już wcześniej, będę psioczył na PIS, a żeby była jakaś równaga (Danvield i Becker skutecznie jadą na PO :)). Dla mnie oba te ugrupowania są tak samo zakłamane, złodziejskie itd. Ale nie pasuje mi przedstawianie tylko opozycji w złym świetle, więc ja będę przedstawiał w złym świetle PIS :D Taki psikus. Jak dla mnie PIS może sobie siedzieć na stołkach nawet 100 lat. Ale jeśli tylko zaczną robić coś konkretnego, a nie mydlić oczy Trybunałem i innymi sprawami, bo od tego gospodarka sama się nie naprawi.

Rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki przyznam Ci 100% racji co do komentarzy tylko teraz pomyśl.. dla kogo i na czyje zlecenie one są?
Komu mają przynieśc korzyśc i jak odbiera je postronny człowiek?
Moim zdaniem czytając je odnosze wrazenie że te pisiory to strasznie wulgarne i chamskie sa to jakieś podwórkowe degeneractwo.
Teraz warto się zastanowić czy tak rzeczywiście jest?
Nadmienie także że komentarze łatwo podbijac, np smartfonem robie 1000 łapek w góre ..na nawet najbardziej idiotyczny komentarz.
Dla mnie strawa jest prosta, chodzi o manipulacje i konkretna reakcje czytelnika
- jeżeli jeden koment bedzie rzeczywiście cos wnosił do tematu i jestprawdziwy,
to nastepne dziesięc ocierających sie o to zagadnienie a przedstawionych w sposób wulgarny czy wręcz niezbyt poważny spowoduje,
że czytelnik juz nawet nie doszukuje sie sensu czy istoty problemu.

Co do trybunału- gdzie były te wspaniałe media jak prezydent B. Komorowski mieszał w składzie sedziowskim.
Gdzie były media gdy wiele spraw zostało wrzuconych do sedziowskiej szuflady, dlaczego nikt za to nie odpowiedział?
Jedno wiem napewno - zapamiętac wszystkie twarze marszu KOD
- Ci ludzie nigdy nie beda chcieli dobrze dla interesu polski i polaków. Wielu z nich przez 8 lat pokazało na czyje zlecenie działaja.
A teraz marsze i wielkie larum? Mysle że to kwik świń odrywanych od koryta bez znieczulenia.

Ktos pewnie zaraz napisze że PiS chce sie nachapać, o kradzieżach - owszem bronił nie bede  ani zwolennikiem tej partii nie jestem
Natomiast na jedno warto zwrócic uwage - jak zyja te wszystkie autorytety medialno polityczne, gdzie mieszkaja i czym jezdza.. za czyje pieniądze??
Zobaczcie sobie jak mieszka i jakie ma luksusy ten niedobry kaczyński czyli  "najwieksze nieszczęście dla polski"
Dobranoc:)

p.s. z św.p Leppera tez robiono debila, potem okazało sie ze jednak miał chłop racje - ale martwy niestety niewiele może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid dla mnie problemem jest to, że kto nie jest za PIS jest czerwoną kur.. itd. I tego nie trzeba doszukiwać się w komentarzach, tylko wystarczy iść na marsz niepodległości, wyjść do ludzi, posłuchać co mówią... Ja nie jestem ani za PO, ani za PIS, ale jak otwarcie powiem, że nie jestem za PIS to nagle (jak Ty) oponent zaczyna jechać na PO, Nowoczesną itd. A kto powiedział, że ja jestem za PO, czy za Komorowskim? Porównanie gówna do szamba? Jaki to ma cel? Agitacja którejś ze stron? Bo tak to wygląda...

P.S. wulgarność elektoratu PIS nie jest przecież taką nowością.

Swoją drogą, fajny cytat:

"Bierecki kupił Kaczyńskiego za pieniądze ze SKOK-ów. Mafiny układ wyprowadzał pieniądze do Luksemburga, Kaczyński w tym pomagał a ciemny lud dał sobie wmówić, że za wszystkim stoi Komorowski bo był na jednym zdjęciu z pisowskim koleżką z WSI. Ciemny lud wszystko kupi".

Dlaczego sprawy ze skokami nie wyjasniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy kupił.. jedno jest pewne.. przyszło PeO i jakos dziwnym trafem nie zajeło sie sprawa skoków wiedzac ze to zwyczajna piramida finansowa.. 
nikt nawet nie pomyslał by sprawdzic zagraniczne konta interesantów i współtwórców piramidy po dzis dzień.
Nie chce nic mówić ale sprawa SKOKów może byc wiekszym problemem aniżeli amber gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, DANVIELD said:

Czy ja wiem czy kupił.. jedno jest pewne.. przyszło PeO i jakos dziwnym trafem nie zajeło sie sprawa skoków wiedzac ze to zwyczajna piramida finansowa.. 
nikt nawet nie pomyslał by sprawdzic zagraniczne konta interesantów i współtwórców piramidy po dzis dzień.
Nie chce nic mówić ale sprawa SKOKów może byc wiekszym problemem aniżeli amber gold.

Jak oceniać wszystkich to wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=JreH4YDN1zQ
"very ugly turn"  
Czy tylko ja czuje obrzydzenie? To dziwne że media w USA wypowiadaja sie w tak haniebnym tonie
wobec rządu który wybrał prawnie w wyborach naród polski?
Ale to dobrze, to znaczy że może wreszcie cos dzieje sie w interesie polski i polaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież :D Zapmniałem, że tylko polskie media mogą jechać po innych :D A jak ktoś widzi naszą rzeczywistościami takimi oczami jak większość z nas widzi rzeczywistość na Ukrainie, Afganistanie, Iraku itd. to jest gites :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w niedziele jak przywozili do Warszawy ludzi to czyja to była demonstracja i po co ona była? Jeden filmik zobaczyłeś i oceniłeś tylko jedną stronę?  Dla mnie oba marsze to błazenada. Jedni warci drugich. Taka samodestrukcja. Jeden kopie drugiego i po co? O politykę? Jeden lewak, drugi nazista... Pogadane. Ludzie będę za jakis czaś pluć na siebie, a czy u władzy będzie PIS, czy PO to i tak nic się nie zmieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż usciśle  - mam na myśli wszystkich wyznawców betonu postkomunistycznego czyli watachy, 
która po magdalence zagarneła wszystko i postanowiła rozsprzedać zachodnim korporacjom nasz przemysł
a obecnie staraja sie wprowadzić monopol na energie, na ogrzewnictwo, żywność etc..

Dla tych tzw Patriotów wyznawców petru i podobnych poczytajcie sobie o ustawach wprowadzonych przez rzad PO PLS.. jak np 1066, komu to ma służyć?
Obecnie media z zajadłościa wariata udowadniają że sa niemieckie i jak jeden głos wypowiadaja słowa tamtejszych "zarzadców"
Gdzie były media i Ci bohaterowie jak PO wprowadzało sedziów TK, gdzie byli gdy okazało sie ze wiele orzeczeń nie zostało wykonanych,
wreszcie gdzie była ta ich troska po sytuacji ze smolenskiem?? Czy martwili sie w sprawie lewej prywatyzacji Ciechu?
Odpowiedź brzmi NIE! Poczytajcie o liście polaków z grupy Bilderberga.

P.s. pokazcie mi drugi kraj który za psie pieniądze wyprzedaje wszystko tłumaczac ze przynosi straty a nowy "własciciel' ulatnia kase na zachód.. gdzie tu sens??

petru-nie-jest-latwo-walczyc-z-systemem-

Zmienia sie bardzo wiele - ten skowyt oznacza że świnie sa odrywane od koryta bez znieczulenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś beret leci z krzyżem i tłucze po łbie innego w imię PIS, albo na pochodzie jakiś dres rozwala samochód to moje drogie pisiorki nazywacie to manipulacją, a jak jakąś głupia baba idzie w pochodzie KOD to przyjmujecie za normę, że wszyscy oni są tacy jak ona :D Hehe co za obłuda :D Typowo Polskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie utożsamiam PiSu z kosciołem natomiast uwazam że szybko zmienisz zdanie jak owi krzykacze sprowadza
Ci islam za ogrodzeniem posesji i niebawem bedą Twoje dzieci musiały przejśc na islam.
Tak czasami sie zastanawiam czy ten cały hadacz i inne babcie biegające z krzyzem własnie
w taki satyryczny sposób nie sa przypadkiem wynajętymi pachołkami w celu obrzydzenia ludziom pewnych nieporzadanych(dla nich) wartości.
Wogóle smieszy mnie ten pospiech i nagonka.. społeczenstwo tolerowało 8 lat narzucony ład.
 a teraz nagle ponad miesiac po wyborach juz kataklizm! Warto zadac sobie pytanie o co to lalum i czy to rzeczywiście jest dla "nas" złe??
Może warto poczekać i obserwowac jak reaguja rezimowe media?

Ciekaw jestem czy córka kopacz w koncu sie spakowała i wyjechała do kanady (jak obiecywała)??
"Jezu sprowadźcie tu wojska nato! Bo w polsce zagrozona jest demokracja!"(wiekszych bzdur dawno nie słyszałem)

https://www.youtube.com/watch?v=lFPOLwyo6aQ
158 za i 3 przeciw.
Może warto posłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luki85 napisał:

Jak jakiś beret leci z krzyżem i tłucze po łbie innego w imię PIS, albo na pochodzie jakiś dres rozwala samochód to moje drogie pisiorki nazywacie to manipulacją, a jak jakąś głupia baba idzie w pochodzie KOD to przyjmujecie za normę, że wszyscy oni są tacy jak ona :D Hehe co za obłuda :D Typowo Polskie

"moje drogie pisiorki" ... zakladam ze to nie to co myśle.

heh, pisalem ci juz ze nie jestem za PiSem, tylko bardziej w prawo. PiS to socjalizm tylko "prawicowy". dalej odpowiadając : babki z krzyżami które tak naprawde na tych swoich pochodach je bezczeszczą zamykałbym razem ze szczurami, dalej : ta "glupia baba" to nie jest głupia baba tylko typowy wyborca PO oglupiony przez internet. moze sie ktos obrazić, ale trudno tak uważam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc rozumiem, że oceniacie jedną stronę bez krytycznego podejścia do drugiej :D I nie jesteście z PIS - dobre hehe. Ludzie, czas się przyznać. Coming out wskazany :D Głupia baba to typowy wyborca PO, a babcie z krzyżem to propaganda PeOwska :D:D Czy Wy siebie czytacie? :D Jak się spojrzy na wyniki wyborów (tych z okresu ostatnich 8 lat) to wygląda na to, że jednak babcie głosowały na PIS, tak samo jak takie głupie baby na PO :D Ale, żeby tak kategoryzować ?  HEhe. Poczytajcie jaką świetną opinią cieszy się Duda na swojej rodzimej uczelni.

Danvield - błagam, ja będę miał chociaż o co się martwić jak te arabusy tu wpadną, ale Ty? Przeca Ty bezdzietny jesteś i chyba nawet 500zł do pierwszego dziecka nic tu nie zmieni :D A w żadne arabusy u nas nie wierzę, bo prędzej uciekną z Polski z uwagi na marny socjal niż zdążą założyć na siebie ładunki wybuchowe. W Polsce na ten moment widzę innych fanatyków: Petrowców i Pisowców, którym chyba smalec oczy zasłania, bo nie widzą jak im obie te partie oczy mydlą i jak ich robią w chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.