Jump to content

RadP

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RadP last won the day on June 8 2019

RadP had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralna

About RadP

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 10/20/1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Południe

Recent Profile Visitors

854 profile views
 1. Może nie okolice ale jak chcesz super i z gwarancja to Mały HD. Pozdrawiam
 2. RadP

  Ktotowie

  Witaj na forum ?
 3. Witam. Macie jakieś opinie z własnego doświadczenia dot. torby podróżnej na siedzenie do HD Fat Boy bez bagażnika i oparcia? Torba typowo turystyczna na wyjazd do max 14 dni na jedną osobę. Raczej tekstylna. Pozdrawiam
 4. RadP

  F

  Pogoda dopisała w ten weekend ?
 5. RadP

  F

  Jeszcze tylko metalowa pochyła ramka na tablicę rejestracyjną i koniec. ?
 6. RadP

  F

  Tak. Wydechy nowe V&H. Lakierowanie całości na nowo w Wodzisławiu Śląskim Lepian Custom Painting ? Nowe koła. Nowe Opony. Nowy Pulley. Nowy pas. Nowe tarcze. Nowe lampy i migacze. Nowa akcesoryjna kierownica. Nowe wszystkie linki. Nowy gaźnik Mikuni HSR42. Polerowane golenie. Nowa klamra na kierownicę. Nowe podesty kierowcy. Dorabiane i przeniesione podnóżki pasażera. Nowe świece i przewody wysokiego napięcia. Nowy regulator. Wymiana klocków, filtra i każdego oleju na Amsoil. Akcesoryjny grawitacyjny kranik paliwa. Serwis zawieszenia. Sprawdzenie elektryki. Nowe pokrywy zaworów. Nowe łożyska kół. Część prac wykonanych przez Mały HD ? i jeszcze wiele innych ?
 7. Kolejny wielki plus i szacunek dla Dawida, wiedzy i jego umiejętności. Fat Boy zrobiony przegląd techniczny wraz z serwisem w sposób perfekcyjny. Pomoże i doradzi. Mało już takich uczciwych i rzetelnych serwisów motocykli i HD. Wielki szacunek. Wielkie dzięki za czas i nie olewanie uwag użytkownika ??
 8. Kobiety w sklepach motocyklowych są fajniejsze :-) Faceci udają że są nie wiadomo jakimi znawcami. Znam takich którzy są sprzedawcami a nigdy nie siedziało na motocyklu a kobiety naturalne i starają się pomóc klientowi i złamać steorotypy. Ogólnie to zawsze większy rabat dostałem od kobitek niż chłopaków :-) Pozdrawiam piękniejszą płeć :-) No i jakoś lepiej doradzały w przebieralni czy lepiej leży ciuch :-):-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.