Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/31/2020 in all areas

 1. 1 point
  Takim narzędziem to rower można sobie robić. Jak nie masz doświadczenia z mechaniką to lepiej oddaj sprzęt do kogoś kto się na tym zna i ma do tego odpowiednie narzędzia. Żeby zakuć najmocniejsze łańcuchy musiałem wzmocnić zakuwarkę DID-a bo nie dało się uzyskać wymaganego wymiaru pina. Dużo instrukcji znajdziesz na you tube. Wystarczy wpisać co chcesz zrobić i model motocykla.
 2. 1 point
  Specjaliści od liczników są w Żorach albo w Kato, do którego chcesz namiar ?
 3. 1 point
  .... to możesz mieć problem z przeglądem technicznym, bo licznik w Polsce musi pokazywać km/h, więc ostatecznie nie wiem czy jest sens go naprawiać. Chyba w tym przypadku najrozsądniej będzie wstawić uniwersalny a czy będzie faktycznie wskazywać mile czy kilometry to tego podczas przeglądu Ci nie sprawdzą; ważne aby było "km/h" na wyświetlaczu. Później pozostanie jednie sprawdzić jadąc wspólnie czy wskazuje prawidło czy znacznie odbiega od faktycznej prędkości.
 4. 1 point
  To ja z Tobą nie jadę
 5. 1 point
  A może by tak schrony w Kędzierzynie - Koźlu? Byłem sam i szybciej spieprzałem niż zajechałem. Ponure miejsce
 6. 1 point
  Coś z serii naszych wycieczek po lokalnej piaskownicy. Tym razem odwiedziliśmy Walcownię Cynku w Katowicach. Fantastyczny obiekt z zachowanym oryginalnym i częściowo sprawnym ciągiem technologicznym. Dla miłośników motocykli jest stała wystawa niezłych perełek. Jest też mała ekspozycja motorowerów, wystawa okrętowych, silników spalinowych itp. Polecamy. Link dla tych nie mających alergii na fejsbunia: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2822147771386256&id=1950705531863822 Link do galerii Google, dla tych uczulonych na fejsa:https://photos.app.goo.gl/SaaTcgiqz7PkgTJX8
 7. 1 point
  Ostatni przegląd ma spisany przebieg . Zgłaszamy wymianę i odnotowują w CEPIKu. Nie powinni być problemów.
 8. 1 point
  Proszę bardzo:
 9. 1 point
  Witaj na forum. Skoro tak reklamujesz to coś czym jeździsz to może jakieś foto by się przydało aby nacieszyć oko
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Witaj na forum Pomyślałem, że obawiasz się o stan techniczny, ale później doczytałem do końca
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.