Jump to content

LBG

Użytkownicy
 • Content Count

  1,251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

LBG last won the day on April 19

LBG had the most liked content!

Community Reputation

89 Wspaniała

6 Followers

About LBG

 • Rank
  Palący lacia

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  Berchtesgaden

Recent Profile Visitors

3,327 profile views
 1. A jakieś niekonwencjonalne rozwiązania? Patyk z lizaka, nakrętka z pasty do zębów, koszulka termokurczliwa ...
 2. Zdjęcie swoich dokumentów wysyłać nie wiadomo gdzie?
 3. Jeżeli masz dodatkowo ROR w euro i podepniesz ten rachunek do karty płatniczej, to w państwach, gdzie jest euro (np. Słowacja) płacąc kartą potrąca Ci z ROR-u euro bez jakichkolwiek przeliczeń - jeden do jednego. Płacąc z PL w euro w internecie kartą pociąga z ROR-u w euro. W krajach takich, jak Czechy, Węgry zauważyłem, że kurs przeliczenia na złotówki jest korzystniejszy niż zakup waluty w kantorze.
 4. No, faktycznie kupa. Takie znalazłem https://motor-x.pl/czesci-do-motocykla,keeway,uklad-napedowy,c.html?vModelSlug=superlight-125-le-2 https://www.bing.com/images/search?q=schieber+kette&FORM=HDRSC2
 5. Spędziłem latem 2 tygodnie w tych okolicach: Pekelne Doly, Zittau, Goerlitz ,Żagań, Węgliniec, Dresden, Sloup ve Cechach, Puste kostely, Wuensdorf itd - ok. 2000 km. Spałem po 30/noc w Czerwonej Wodzie. A tu nie byłem: https://goo.gl/maps/pF4wH47g9S92
 6. Pekelne Doly w poniedziałki nieczynne - weźcie pod uwagę
 7. No pytam, bo oczom nie wierzę Obiad w restauracji to ze 10-15€ najmniej. Jechałeś tam od strzała czy z noclegami po drodze?
 8. Te 35 € to za noc+śniadanie+obiadokolację/1 os?
 9. Zdrowia dla córki - przede wszystkim. Poza tym Twoja twarz jest mi jakaś znajoma. A blachy jak blachy - parę z końca XX wieku wisi na regale - żal mi zawsze było dziurawić kurtkę. Jedynie co, to mam na starej skórze (która wcale nie była motocyklowa, ale w niej jeździłem) naklejkę wyszywaną AKZM Cyklop.
 10. Nie przekonałeś mnie
 11. Jest też film animowany o żołnierzu, sierżancie i generale, ale nie potrafię go znaleźć. Coś w stylu o rosyjskich naukowcach i nerwie.
 12. https://www.youtube.com/watch?v=YCRQ3lzYChY&list=PLD484C1AC84F10248
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.