Jump to content

LBG

Użytkownicy
 • Content Count

  1,332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

LBG last won the day on November 11

LBG had the most liked content!

Community Reputation

99 Wspaniała

6 Followers

About LBG

 • Rank
  Pan mgr inż.

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  okolice Sośnicowic

Recent Profile Visitors

3,607 profile views
 1. Różnie bywa. Raz dostałem kwitek do zapłaty OC za moto z PZU, poszedłem z głupia frant do brokera i zapłaciłem parę PLN mniej niż na kuponie z PZU; teraz dostaję tylko z PZU informację bez ceny, że mam się udać do brokera. Raz próbowałem ubezpieczyć samochód OC w Link4 w necie, ale nie było mojego modelu. Pani telefonistka powiedziała, że nie wszystkie modele są w internecie i ona ma mój model i ... zapłaciłem parę PLN więcej niż mi wyszło w necie i ten sam model co i mi wyszedł z netu, a nie mój samochód. Żona OC po swoim wypadku: PZU u różnych brokerów w PZU różne ceny . W sumie wychodzi, że przed końcem ubezpieczenia trzeba miesiąc poświęcić na wyszukiwanie najtańszej oferty.
 2. A panda se pojechała? Czy ją masz i szkoda z OC?
 3. Jako prawdziwy motocyklista do tej przyczepki doczepiasz przyczepkę z moturem. :)
 4. Instrukcja zalecała dodanie gazu co jakiś czas. Byliśmy Syreną w Bułgarii przez Rumunię i nic szczególnego się nie działo. W PL w górach też spoko. Z góry miało się wrzucony drugi bieg i hamowało przed zakrętem hamulcami. Za zakrętem trochę gazu i dalej z górki na luzie do następnego zakrętu. Pamiętam jeszcze kolegów z uczelni, jak po zajęciach czekali, aż odpalę po zajęciach w zimie w największe mrozy. Syrena, dzięki pewnemu trikowi, paliła na dotyk (jak każdy dwusuw).
 5. To wolne koło można było włączać i wyłączać. Niektóre miały to tylko na ostatnim biegu, ale Syrena 104/105 na wszystkich. W sumie to hamowanie silnika w dwusuwie można nazwać umownym. Natomiast przy właczonym wolnym kole spadało zużycie paliwa, bo silnik w trakcie hamowania samochodu nie wysysał paliwa z gaźnika, tylko pracował na wolnych obrotach. Budowa tego (w Syrenie) była podobna do budowy torpeda w rowerze.
 6. U nas swego czasu były Wielkie Hajduki. ... Teraz Chorzów Batory
 7. To Fuelio to świetne narzędzie... szpiegowskie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio&hl=pl
 8. LBG

  Zong

  Nie wszystkie ubezpieczalnie sa skore do negocjacji, ale coś w tym jest, skoro inne negocjują. Można też sprzedać kwestię odszkodowania jakieś firmie windykacyjnej.
 9. Pałac Wojnowice: Muzeum Horroru - nie ma Muzeum regionalne - nie ma Restauracja/dom weselny - nie ma. Końcem 2018 właściciel pałacu w pałacu ma tylko pomieszczenia prywatne. Piwo z "U Komarku" - jest , Darkovicke bunkry - są, Pałac w Silherovicach - jest z polem golfowym .
 10. dzis z kolegą tylko dookoła komina
 11. https://goo.gl/maps/6tA8mffoTqazRHJz7 taki zamiar z Muzeum Horroru
 12. Trochę daleko jak na porę roku, ale po A4 za 2h jest się na miejscu http://kosciolpokojujawor.pl/ http://kosciolpokoju.pl/ https://goo.gl/maps/5ydUCLw342wfPzqH9
 13. Byłem, zjadłem, zmokłem, wróciłem. Fotek nie mam. 80 km w deszczu. Było chyba aż ze 20 moto, w większości czopery i podobne. W So chcę koła na zimowe przełożyć (w aucie ). Wicher, a masz coś w planie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.