Jump to content

MikiZ75

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About MikiZ75

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 03/14/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. No i nie może zabraknąć ANHK; polska kapela, którą nie wielu kojarzy. Lubię do niej wracać; szczególnie do czarnej płyty:
 2. Scooter to chyba do odkręcania manetki Osobiście wolę klasyków do "płynięcia" i kontemplacji na trasie lub
 3. MikiZ75

  Cześć

  Cześć, ja też "nowy" ale podejrzewam, że mamy podobne gusta; mowa o moto oczywiście
 4. Dzięki za przywitanie ale właśnie zmieniłem status na "bigamistę" Tak wygląda moje spełnienie wieloletnich marzeń: Tak więc rozwiązałem problem z rozłożoną Venture. Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji ;)
 5. Sorry, zależy Ci aby przechylać a na szybko zrozumiałem, że chcesz przesuwać. Jedna rada, patrz na jakość wykonania i ewentualnie markę.
 6. Wszystko zależy do czego go potrzebujesz. Osobiście używam podnośnika PROLINE: https://www.olx.pl/oferta/proline-podnosnik-motocyklowy-quada-atv-stojak-do-motoru-motocykla-CID5-IDyE7qY.html - zresztą od tej firmy kupiłem. U mnie moto waży 400 kg więc nie wielki miałem wybór. Moto da się przesuwać na kółeczkach podnośnika ale i tak oleju na nim nie spuszczę a nie mam centralnej Warto szukać czegoś solidnego, markowego niż miało by Ci kilka kg spaść.
 7. Znalazłem to forum z jednego powodu; bo czegoś szukałem, ale postanowiłem się "dosiąść do ogniska" o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko. Pozwolę się "dosiąść" jako Dolnoślązak ale roszczę sobie do tego prawo jako były, dziesięcioletni mieszkaniec Zabrza z wielkim sentymentem do Górnego Śląska Motocykle to moja pasja od najmłodszych lat a jako, że do najmłodszych już nie należę, więc kilka się ich w życiu przewinęło. Nie jestem "znafcą" i też nie próbuję takiego zgrywać. Swoje "zakupy" zazwyczaj wcześniej czy później rozkładam na czynniki pierwsze (pomijając silniki, bo na tym się nie znam) aby wiedzieć na czym jeżdżę. Do niedawna ścigacze a po dłuższej przerwie, (od roku) Yamaha Royal Star Venture 2001 r. Obecny sezon spędzam w garażu (stąd czas na forum) bo właśnie za taką rozbiórkę się zabrałem, a jako, że to dosyć mocno obudowany motocykl to i jest co odkręcać, przykręcać i zastanawiać się co z tymi częściami co zostały zrobić Tak naprawdę powodem było "poszukiwanie znikających prądów" i dodaniu kilku gadżetów a nadal jestem na etapie poszukiwań; ze względu na absorbującą pracę i garaż oddalony o kilka ładnych kilometrów od domu. Liczę również na wsparcie jakiś osób znających Venture; bo np. nie wiem jak wyjąć radio a chcę naprawić klapkę. Docelowo rozglądam się za GL 1800 i już jestem na tym fajnym/nie fajnym etapie rozglądania się; ale o tym innym razem. Pozdrawiam z Wrocławia Michał p.s. a poniżej obecna Venture; przed i w trakcie Mam nadzieję, że nie za długo, na dzień dobry 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.