Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

MikiZ75

Użytkownicy
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

MikiZ75 last won the day on July 7

MikiZ75 had the most liked content!

About MikiZ75

 • Birthday 03/14/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,120 profile views

MikiZ75's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

58

Reputation

 1. Od kilku lat używam i daje radę +400kg; Venture i GL więc i Draga podniesie. Na Allegro są inne (tańsze) ale przed zakupem oglądałem różne i ten jest chyba najbardziej solidny: PODNOŚNIK MOTOCYKLOWY - 46950 (proline-tools.com.pl)
 2. MikiZ75

  Cześć.

  Witaj na forum. A jak coś to pytaj, pisz, dyskutuj - na tym polega forum
 3. MikiZ75

  Witam

  Witaj na forum. "Czym skorupka za młodu nasiąknie..." Nie ważne na czym, ważne co w sercu albo raczej co w duży gra.
 4. Edit: do edukowałem się czyli wyguglałem; tak jak podejrzewałem Objawy nieszczelności wtrysków benzynowych to szarpanie pojazdu, zwłaszcza podczas prób przyspieszania, a także charakteryzujące się dużymi różnicami wartości spadki mocy.
 5. Uszkodzona lambda to raczej nierówna praca i zwiększone zużycie paliwa. Łańcuch rozrządu nic do rzeczy nie ma. Niedomykające się zawory to raczej spadek mocy. Może faktycznie coś z instalacją np. przewody wysokiego napięcia ?! Kiedyś przy innym moto coś miałem ale chyba to raczej przerywało mi w trakcie jazdy na którymś cylindrze i oczywiście po zatrzymaniu się silnik gasł. Po wymianie wszystko pięknie działało ale też pojawiało się to jedynie przy wysokich temperaturach. Z tym, że po świecy byś widział, która nie pali albo przestaje palić bo wówczas będzie miała większy nagar. Nie mam zielonego pojęcia o wtryskach ani o tym jakie są objawy ale z tego co mi się wydaje (podkreślam; wydaje mi się) to raczej było by podobnie jak przy uszkodzonej sondzie. Może jakaś regulacja była by wymagana bądź ich wyczyszczenie ?! Bardziej pytam pozostałych dla własnej ciekawości bo też na wtrysku śmigam
 6. Grześ - 40-latek więc Ciebie wykluczyłem
 7. Ktoś z forum ? Motocyklista dostał 13 TYSIĘCY złotych mandatu! Nas aż zatkało (msn.com)
 8. Chyba coś nie tak z Twoim pomiarem, chyba, że mierzysz jakąś chińską miarką. Przypomina mi się dowcip o Jasiu: "-mamusiu dzieci się ze mnie śmieją, bo mam dużą głowę, -nie masz Jasiu dużej głowy, a teraz weź swój berecik i przynieś mi w nim 10 kilo kartofli".
 9. Co masz na myśli pod nazwą: "Filtracja oleju" ? Chcesz "filtrować" zużyty olej ? Czasookres określa producent. Przy nowych silnikach, akurat w przypadku samochodów Skoda, mam nawet 30 tyś. km, co uważam, że jest przegięciem. Nie wiem jednak jak jest przy nowych motocyklach, bo sam raczej kupuję pełnoletnie Tradycyjnie jednak zaleca się co 10 tyś. km lub "raz w roku" wraz z filtrem oleju. Osobiście, w przypadku motocykla stojącego w garażu biorę pod uwagę jedynie przebieg, no chyba, że stoi tak 10 lat i ma przejechane przez ten czas 500 km W myśl starego powiedzenia: "kto smaruje, ten jedzie".
 10. Witaj na forum.
 11. MikiZ75

  Siemanko :)

  Witaj na forum
 12. albo sztywnego twardziela
 13. Chcesz klangu to kup H-D; niepowtarzalny i nawet opatentowany
 14. O dwóch pierwszych mogę Ci powiedzieć ale do czego potrzebny Ci "duży silnik" ? A jak coś to zacznij od powitalni; kilka słów do mikrofonu itp... itd.... ewp... ldt....
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.