Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

MikiZ75

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MikiZ75 last won the day on May 7

MikiZ75 had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobra

About MikiZ75

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 03/14/1975

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Kupowałem w tym sezonie szybkę to innego modelu LS2 w prospeed więc może mają i części, których szukasz: https://sklep.prospeed.pl
 2. Też podejrzewam, że to nie problem ze źle założoną oponą. U mnie było podobnie po wymianie ale okazało się, że osadzenie wentyla w feldze (nie wiem jak to fachowo nazwać) musieli poprawić a nie samo założenie opony. Jeśli szybko schodzi to możesz sam sprawdzić w jakimś większym pojemniku/zbiorniku z wodą albo smarując całe koło np. płynem do mycia naczyń ale u mnie schodziło wolno więc nie mogłem tego wyłapać.
 3. No to się wyjaśniło... a co do diagnostów to zgadzam się; teraz znalazłem w miarę sympatycznego i do pogadania. Ale tam gdzie jeździłem autem to w zeszłym roku widziałem jak podziękowali komuś na moto z USA; prawdopodobnie przez reflektor.
 4. Już po napisaniu w niedzielę uświadomiłem sobie, że powinienem napisać PRĘDKOŚCIOMIERZ. Stan licznika faktycznie wprowadzają w zależności od tego co jest a nawet mogą przeliczyć i wprowadzić w km chociaż licznik jest w milach (po poprzedniemu właścicielowi GL-a tak wprowadzili) ale przynajmniej diagnosta, który ostatnio mi kontrolował motocykle (oba mają w milach) sprawdzał czy wskazanie prędkościomierza jest w km/h - to miałem na myśli. MPH to prędkość w milach (mile per hour) i tu może być problem ale sugeruję to jedynie na podstawie mojego ostatniego diagnosty.
 5. .... to możesz mieć problem z przeglądem technicznym, bo licznik w Polsce musi pokazywać km/h, więc ostatecznie nie wiem czy jest sens go naprawiać. Chyba w tym przypadku najrozsądniej będzie wstawić uniwersalny a czy będzie faktycznie wskazywać mile czy kilometry to tego podczas przeglądu Ci nie sprawdzą; ważne aby było "km/h" na wyświetlaczu. Później pozostanie jednie sprawdzić jadąc wspólnie czy wskazuje prawidło czy znacznie odbiega od faktycznej prędkości.
 6. Też poszedł bym w stronę zakupu tego uniwersalnego ale jednocześnie poszukał bym jakiegoś speca od elektroniki. Musisz prawdopodobnie rozwiązać problem przebiegu, który jest teraz spisywany podczas przeglądu technicznego. Nie wiem jak ale sądzę, że każda stacja diagnostyczna to Ci wyjaśni; chyba, że ktoś z taką wiedzą może się wypowiedzieć na tym forum.
 7. MikiZ75

  Powitanie

  Witaj na forum. Skoro tak reklamujesz to coś czym jeździsz to może jakieś foto by się przydało aby nacieszyć oko
 8. Cześć, a coś więcej o sobie i moto na jakim jeździsz... ?
 9. Nie podejrzewam, żebym na tym forum znalazł kogoś chętnego ale kto wie. Tak jak pisałem kiedyś to przymierzam się do sprzedaży Venture i w sumie wystawiłem ją w wysokiej cenie ale to dla tego, że moja potrzeba sprzedaży jest mało pilna Poza tym jak to ja - gaduła - więc dużo tekstu do czytania Ogłoszenie można znaleźć na dwóch portalach na literkę "O" ale wklejam ten sam opis chociaż tam więcej zdjęć: Aby uniknąć nieporozumień zacznę od tego, że motocykl sprzedaję na prośbę żony i jest to mój drugi motocykl obok posiadanego GL 1800. Prawda jest też taka, że nie da rady jeździć dwoma mot
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.