Jump to content

grzesiek_73

Użytkownicy
 • Content Count

  1,041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

grzesiek_73 last won the day on September 12

grzesiek_73 had the most liked content!

Community Reputation

197 Wspaniała

1 Follower

About grzesiek_73

 • Rank
  Palący lacia

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Bytom-SY

Recent Profile Visitors

3,277 profile views
 1. Zależy od różnych czynników, (kiedy, gdzie), kumpel w Ustroniu zatrzasnął kluczyk w bagażniku i był bliski wybicia szyby, (trochę w gorącej wodzie kąpany) Powstrzymałem go i pytam się czy w ubezpieczeniu nie ma opcji awaryjnego otwarcia - bo zawsze bierze najbardziej wypasioną opcję ubezpieczenia (on zawsze PZU ) Myślał, myślał, myślał i nie był pewien. Zadzwoniliśmy, sprawdzili polisę i okazało się, że ma. Była to niedziela wcześnie rano, pomoc przyjechała z Cieszyna - moim zdaniem szybko (pewnie miał puste drogi) 2 minuty i auto otwarte. Pewnie w Serbii, Czarnogórze czy Albanii gdy przyciśnie 40 stopni w cieniu, to pomoc jest dość ospała, ale i tak lepiej mieć ubezpieczenie.
 2. Większość ubezpieczeń mam w Hestii i jak dotąd jest ok, ale samochód przeniosłem do linka, bo korzystam z "kasa wraca" A swoją drogą, to zazdroszczę Niemcom ich ADAC
 3. OC - na ogół wybiera się najtańszą firmę ubezpieczeniową, bo sami z niego korzystać nie będziemy (a inni niech się martwią) Ale ubezpieczenie nieruchomości, autocasco, w podróży czy N.N.W. , to lepiej doradzić się sprawdzonego agenta - na ogół wie z którą firmą bywają większe lub mniejsze problemy.
 4. Z samochodowego, za granicą - firmowo tak - bez problemów.
 5. Samemu lub w grupie, lepiej wykupić ubezpieczenie. Nie zawsze i nie wszystko da się ogarnąć w kilka godzin. W grupie, takie ubezpieczenie jest jeszcze ważniejsze, bo w razie awarii jednego uczestnika, reszta może kontynuować bez wyrzutów sumienia.
 6. grzesiek_73

  BMW R 90 S

  Jak jeździł z prędkością 85km/h to się nie wysilał.
 7. Ja nie wiem, co masz do multiply. Kiedyś byłem bliski kupna w/w.
 8. grzesiek_73

  BMW R 90 S

  Myślę, że niedługo to się zmieni. W ogłoszeniach samochodowych, już się pojawiają przebiegi 300tys. Kiedyś 178tys. to była norma
 9. Niestety są magicy, którzy robią z czegoś takiego motocykl. Oczywiście sami na nim nie jeżdżą, tylko go sprzedają - jako po delikatnym ślizgu.
 10. Cześć. Jak to mówią "kto pyta, ten wielbłądzik" czy jakoś tak
 11. Danvield z forum http://www.7motors.pl/ Imielin
 12. Yyyyyyyyy.... Filmik... Jestem pod wrażeniem - Pełna profeska.
 13. grzesiek_73

  Cześć

  Witaj na forum.
 14. To gratulacje Teraz w garażu zrobiło się ciasno
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.