Jump to content

grzesiek_73

Użytkownicy
 • Content Count

  1,171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

grzesiek_73 last won the day on April 4

grzesiek_73 had the most liked content!

Community Reputation

214 Wspaniała

1 Follower

About grzesiek_73

 • Rank
  Palący lacia

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Bytom-SY

Recent Profile Visitors

3,608 profile views
 1. Oki. Nie sprawdzałem - tak słyszałem w jakimś programie TV (nie TVP) i nie miałem powodu, aby temu nie wierzyć. Dodam, że (na szczęście) nie miałem okazji korzystać z Włoskiej służby zdrowia, więc nie określę się, z której wolałbym korzystać gdybym musiał. Myślę że ilość, nie zawsze jest wykładnikiem. Raczej średnia długość życia, świadczy o poziomie służby zdrowia Niektóre Polskie szpitale, nadal wyglądają jak w PRLu A 10% PKB w stanie wojennym, ile to było doladów? (bo nie pamiętam)
 2. Oj tam, oj tam... Chyba lepiej dmuchać gorące
 3. To nie są nasze negatywne opinie. Najbardziej negatywną opinię, wystawił sobie sam "moto malina" swoimi wpisami tutaj - zachęcam każdego, aby przeczytał wątek od samego początku i sam sobie go oceni. Po porosty nikt z nas nie chce mieć nic z nim do czynienia. Najlepiej gdyby ten temat zamknąć w jasną cholerę.
 4. Tak jak napisałem Każdy zrobi tak jak uważa za stosowne. W tamten weekend, tysiące ludków wymyśliło sobie "chytry plan", że pojadą sobie (SAMI ) np. do parku, lasu, czy na plaże. Teraz trochą pojadę Alfredem Hitchcock'iem Jedzie sobie chory samochodem (na odział zakaźny), kicha, smarka, kaszle, wykrztusza flegmę (tzw griniole) wypluwa za okno na asfalt. Jedziesz sobie za puszką (słońce świeci, wiatr wieje,jest pięknie) , puszka najeżdża na to "coś" co wypluł chwilkę wcześniej w/w chory Opona pięknie rozbryzguje wydzielinę i wtedy nadjeżdżasz Ty (zadowolony i uśmiechnięty) Sorry za te moje głupie wypociny, ale to chyba efekt tej kwarantanny
 5. Tak jest tzw. "zakaz swobodnego przemieszczania się"
 6. Ogólnie jest zakaz swobodnego przemieszczania się. Każdy zrobi jak uważa, ale ludzie działają (stadnie) w taki sposób, że jak zdecydowana większość będzie się stosować do zakazu, to innym głupio będzie się wyłamać. Natomiast im więcej ludzi to oleje, tym więcej weźmie z nich przykład. Pamiętajcie jaką mamy służbę zdrowia. Włosi w Lombardii mieli, służbę zdrowia na bardzo wysokim poziomie. Wszystkim dużo zdrowia życzę i oby to g.wno jak najszybciej się skończyło.
 7. Było trzeba kupić WIELKIE DILDO
 8. I tu się mylisz Gdyby tak było, to nie pisałby sam sobie postów "chwalebnych" Nie wrzucałby tu jakiś śmiesznych filmików reklamowych i w ogóle nie dotykałby tego wątku.
 9. Ode mnie również,symboliczna wpłata. Jesteś kolejnym, podobnym przypadkiem Mój kolega również stracił niedawno nogę, również lewą, również pod kolanem, również jeździł motocyklem, również utworzył zrzutkę, tylko powód inny. https://zrzutka.pl/nfthtm Trzymam za Was obu kciuki.
 10. grzesiek_73

  spalanie

  A ile Ci to cudeńko pali???
 11. Sprawdź kable, przekaźnik w którymś momencie prąd się zatrzymuje "Na krótko" z akumulatora motocyklowego, czy zewnętrznego - samochodowego??? Bo jak z zewnętrznego, to może być aku do wymiany.
 12. Niby zakazu jazdy na moto, nie ma, ale jest zakaz "swobodnego przemieszczania się" czy jakoś tak...
 13. Tak jest. Tę wiosnę pewnie zapamiętamy na długo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.