Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

grzesiek_73

Użytkownicy
 • Posts

  1,476
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

Everything posted by grzesiek_73

 1. Ale jak to mówią " Lepiej późno, niż wcale"
 2. a kranik masz "normalny" do zakręcania, czy podciśnieniowy? Jak długo masz te moto? Czasami podobne objawy ma zatkany odpowietrznik baku, (upływ paliwa powoduje podciśnienie),to można prosto sprawdzić, przez odkręcenie korka paliwa.
 3. Ja się domyśliłem, że "Ty" i "Ty", to jedna osoba
 4. To prawda. Teraz nawet w apce Yanosik jest opcja zgłoszenia drona Idą z duchem czasu Alkomatów chyba jeszcze nie obsługują, ale odległość, wyprzedzanie, zakazy skrętów itp. wyłapują.
 5. Swego czasu, były częste kontrole "dmuchanki" Wtedy statystyki spadały, później była pandemia i zniknęły "dmuchanki" - teraz przybyło "zdezynfekowanych"
 6. Zdobyłem się na oglądnięcie konkursu Eurowizji Nie jestem fanem tego "festiwalu", ale tym razem piosenka Chorwackiej grupy "LET 3" Mama ŚĆ! Moim skromny zdaniem, to właśnie Chorwaci powinni wygrać Eurowizję, śpiewając o: "małym, podłym psychopacie"
 7. To wstęp do ciągu dalszego: https://www.wrp.pl/putin-dostal-na-urodziny-od-lukaszenki-ciagnik-aby-morawiecki-i-duda-nie-kradli-chleba-z-ukrainy/ Lub ten artykuł lepiej opisuje o co chodzi w piosence do której przygotowuję https://4fun.tv/news/eurowizja-2023-chorwacja-mama-kupila-traktora-let-3-mama-sc-traktor-znaczenie
 8. grzesiek_73

  Witam

  Zawsze chciałem mieć takie coś (1700 oczywiście również) Witaj na forum
 9. Ja kiedyś (dawno temu) policzyłem. Rzuciliśmy palenie (z małżonką), gdy Camele wskoczyły na 5zł Minimum 3 paczki x 5 zł = 15zł x 30 dni = 300zł (dawno dawno temu, gdy zarobki oscylowały około 1.000zł) Teraz paczka, chyba około 18zł x 3 paczki x 30 dni = 1.620zł miesięcznie na dziś = 19.440,00zł rocznie Może ktoś przeczyta i przemyśli
 10. Gratulacje Oby służył wiernie i nawijajcie bezpieczne kilometry
 11. Mi częściowo blokuje, ale reklam i tak mam fest napakowane 👀
 12. W takim razie, kobitki powinny takowych rękawic używać
 13. Może, za mocno trzymacie manetkę - wszystkim dokucza prawa ręka (jeden z bardziej odkopanych tematów - 13 lat)
 14. ćwiczę właśnie choreografię Króla No i cały koncert Kwiatu Jabłoni Ale moje ulubione, to 33:00 wstęp 36:46 Wzięli Zamknęli mi Klub (największa dyskoteka na Poland Rock Festival ) 52:48 Dziś Późno Pójdę Spać
 15. No to dziś Wam tam posypało śniegiem w tych Niemcach Ale w weekend pewnie będzie 20 na plusie
 16. To jest pokłosie, wystawienia mniejszej ilości mandatów w 2022 roku "Ryba!!!... bo ilość mandatów musi się zgadzać" ( czy jakoś tak ) No tak, ale jak Ciebie zatrzymają raz i drugi za 10-12km/h (bo myślę, że czasem Ci się zdarzy ), to też nie będziesz szczęśliwy z tego powodu Jak mało jeździsz, to prawdopodobieństwo małe. Dziś jechałem DK94 Bytom ,Olkusz, Wolbrom, Bytom i byłem mierzony 4 razy A im więcej będzie kontroli, tym będą musieli zatrzymywać, za takie nie wielkie wykroczenia. Żeby nie było. Dobrze się dzieje, że na drogach jest spokojniej, ale.... (lepiej żeby zatrzymywali innych, a nie mnie )
 17. Nooo... Chopie, ale jakie Wy tam, we tych Niemcach, te zimy mocie Ni to co u nos (jak we nocy pszimrozi ze -7 )
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.