Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

grzesiek_73

Użytkownicy
 • Posts

  1,487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  113

Everything posted by grzesiek_73

 1. A ja bym rozważył DL kolegi z forum ZA: nie daleko, od motocyklisty, do jazdy, zadbany, z ABSem!!!, realny przebieg, doinwestowany i NIE MINA Przeciw: budżet - niby przekracza - ALE... Ale jak zaczniesz liczyć: dojazdy po 150km, żeby zobaczyć okazyjną "kupkę złomu", doradztwo mechanika, doprowadzenie do stanu użytkowania (a ceny serwisów i części są delikatnie pisząc wysokie ) np. będą do wymiany niewinne tarcze hamulcowe, napęd, może delikatnie cieknący uszczelniacz - niby nic, a suma summarum wyjdzie Ci DL pod domem (bez stresu i kłopotu) Ale to tylko moja subiektywna opinia
 2. Witaj. Szkoda wyzłomowanej WSKi Teraz byłaby cenna.
 3. Tak jest Najpierw prawko, później moto Bo inaczej, trochę korci do złego
 4. Autkiem pojedzie, ale prowadzenie motocykla, jakoś ją nie pociąga Proponowałem naukę na Yamaszce syna (XT 125) - odmówiła Czasem mi ciężko, szanowną małżonkę, na rower namówić Gdyby swat był bardziej zdecydowany na zrobienie "A", to byłby idealny motocykl dla niego. Jak na razie jest na etapie przemyśleń. Tak trochę by chciał, ale decyzji jeszcze nie podjął.
 5. Gdybym nie miał swojego, to jak najbardziej
 6. Reklamy tak trochę jak ze stron "dla dorosłych" (na które, oczywiście nie wchodzę, znam tylko ze słyszenia) "Członek będzie stał jak kamień" I ta focia modelki z "lukrem" na buźce
 7. Nie. Nie oglądaliśmy i nie będziemy ich oglądać .
 8. grzesiek_73

  ?2022?

  Nie dziw się. W końcu jesteś "powolny"
 9. Ale mam plan 18.00 Big Cyc w Kato 20.30 Lady Pank i pokaz sztucznych ogni w T.G.
 10. Na tej stronie, to chyba sami kanciarze.
 11. W tę niedzielę??? (11.09.22r) No faktycznie - już znalazłem https://mototour.pl/zloty/imprezy-2022/311-wrzesien-sept-2022/2892-motocyklowe-zakonczenie-lata-katowice-2022 Kurcze - koliduje z Gwarkami w T.G.
 12. grzesiek_73

  Witam!

  Cześć "Wtórny analfabetyzm"
 13. Ale temat już jest nieaktualny, bo podobno wczoraj znalazł pracę - dziś dostał wypłatę... (i ją przepił rzecz jasna)
 14. grzesiek_73

  Cześć.

  "itd" to znaczy - polisa NW i na życie???
 15. grzesiek_73

  Witam

  Cześć. A jak ładujesz maszynę ? Gniazdko czy jakaś ładowarka solarna?
 16. grzesiek_73

  Cześć.

  Witaj. A już wiesz jakie moto chcesz kupić? Na pewno nie chcesz nas zapytać, co powinieneś kupić???
 17. Aha Jakie masz "wolne" obroty na rozgrzanym silniku? Powinny wynosić w granicach 1100-1300 obr/min
 18. A moto kupione od motocyklisty, czy od handlarza? Polski czy zagramaniczny? Boję się, że to mógł być powód sprzedaży tego egzemplarza. Początek sezonu, to idealny moment, na wyzbycie się takiej usterki, bo jeszcze chłodno a po kilku miesiącach, trudno coś udowodnić. A byłeś na jakimś warsztacie, czy na razie próbujesz sam dojść "po nitce do kłębka"? Może synchronizacja przepustnic ?
 19. A to nowy nabytek? To pierwsze upały po zakupie motocykla, czy już kilka upalnych sezonów na nim zaliczyłeś i było ok? Ile ma lat i jaki przebieg?
 20. Trafione w "punkt" ?
 21. Jestem w kategorii wiekowej "40+" Czwórkę jeszcze mam z przodu (ostatnia bo ostatnia ale jest ) Nie widziałem jeszcze reklamy dla "50-" Mam rejestratorek i uchwycił wiele sytuacji BARDZO GROŹNYCH, ale nic nie upubliczniłem, choć nie raz miałem wielką ochotę. Kupiłem gdy gość jadący z przeciwka, pozbawił mnie lusterka - oczywiście się utlenił. Dla swojej obrony polecam - teraz są z pomiarem prędkości przez GPS, więc można się wybronić z jakiegoś pomyłkowego pomiaru prędkości jakimś dziwnym nie precyzyjnym policyjnym radarem. https://www.scigacz.pl/124,km,h,w,ciagu,5,sekund,w,miescie,AUTOBUSEM,Ile,jest,takich,ofiar,trefnych,fotoradarow,40082.html Co do czasów "konfidenckich" czy "niekonfidenckich", to chyba czas najwyższy zacząć rozróżnić "kapusia" od "postawy obywatelskiej" Bo świadek, czynu niegodziwego - dla złoczyńcy, będzie zawsze "kapusiem" A dla poszkodowanego, będzie "bohaterem" Biel, Czerń i Szarość Co do winnych i niewinnych, to dla mnie jest różnica, czy ktoś mnie wyprzedzi na zakazie, czy na ciągłej, gdy widoczność jest dobra, ruch niewielki i zrobi to w sposób nikomu niezagrażający. Czy ktoś mnie wyprzedzi przed przejściem dla pieszych, na łuku, przed czubkiem wzniesienia, czy na skrzyżowaniu, licząc tylko i wyłącznie, że akurat tam nikogo nie będzie. W tych momentach zawsze otwiera mi się przysłowiowy nóż w kieszeni.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.