Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

grzesiek_73

Użytkownicy
 • Posts

  1,457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

Everything posted by grzesiek_73

 1. 100 lat z okazji magicznej 40-tki https://pl-pl.facebook.com/rafalrutkowskiofficial/videos/mężczyzna-po-czterdziestce/677922250133235/
 2. Cześć. Bezpiecznej jazdy na nowym sprzęcie życzę
 3. grzesiek_73

  Cześć!

  5 długich lat... i nic się nie znalazło?
 4. Film o wypadku na S8 okiem adwokata (msn.com) Jak to w polityce - trzeba iść w zaparte
 5. Może też bym skorzystał z polecenia (profilaktycznie)
 6. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, nikt nic nie wie!!! W sumie... nic się nie stało!
 7. Coś podobnego, wprowadzono w odkurzaczach. Producenci w każdym nowym modelu, podnosili moc w Watach. Były już odkurzacze 3000W i więcej. Obecnie jest ustalony limit do 900W a odkurzacze odkurzają tak samo (może nawet i lepiej )
 8. To ciekawe kiedy zamkną Ustroń, Wisłę, Salmopol, Kubalonkę, Koniaków, Szczyrk... i Zakopiankę? W sumie, to Jura, też się kwalifikuje do zamknięcia.
 9. Nie może tego tutaj nie być.
 10. Promocja na części skończyła się 28.02.22r. Ja tylko podsunąłem ciekawą ofertę Yamahy na oryginalne części (sam szukałem części i natknąłem się na to przypadkiem)- nie zajmuję się naprawami. Ale jak będziesz potrzebować pomocy, to kolega DANVIELD jest osobą wielce kompetentną (znajdziesz go trzy posty wyżej)
 11. Dobrze że są takie zakazy W Polsce też musimy je szybko wprowadzić!!! Wtedy ruskie czołgi nie będą mogły wjechać (chyba że maję skubańcy elektryki)
 12. No właśnie też sobie zadaję takie pytanie. Bo gdy bak jest zdemontowany, to nic z kranika nie kapie.
 13. W Yamaszce XT125 cieknie paliwo z gaźnika. Kranik jest podciśnieniowy, gdy bak jest zdemontowany nic z niego nie cieknie Ale przez zimę wykąpało se z pół baku. Juz raz było to przeglądane, łącznie z gaźnikiem i wymianą zaworka iglicowego. Rozebralismy to jeszcze raz i z kranika wytrząsnąłem trochę śmieci (wydaje się być sprawny) Nurtuje mnie jednak zaworek iglicowy, bo iglica i gniazdo jest metalowe. Niektóre zaworki mają gumkę na iglicy. I teraz moje pytanie Czy w gnieździe nie powinno być czasem oringa?
 14. Motorcykle niebezpieczne, te ludzie tysz, no i we tym sezonie jeszcze misiaki bydom straszne ⚠️ Bydzie trza lotać 50 Chyba kupia se motorynka
 15. Od kilku lat tam zaglądamy (tak, raz w roku) Aczkolwiek, próbowaliśmy sobie z żoną przypomnieć kiedy i z kim byliśmy ostatnio... I chyba w 2021 chyba nas tam niebyło (kurka wodna, jak ten czas zapyla) Fajne miejsce - zabrali nas tam znajomi z okolic Koszęcina a teraz my zabieramy tam innych swoich znajomych
 16. Kiedy się to wydarzyło???
 17. Byłem, jadłem, nie łowiłem Polecam świeżo uwędzoną. Miło czas spędzony - ale trafiliśmy na niemiły incydent, mianowicie dwóm kobitkom, ktoś zwinął portfele z torebek zawieszonych na oparciach ław Oczywiście (niestety) takie rzeczy mogą przytrafić się wszędzie.
 18. grzesiek_73

  mechanik

  A ja kiedyś Saaba kupowałem i byłem tam na przeglądzie "przed zakupowym" Pieniądze za przegląd wyrzucone w błoto - od tej pory stanowczo odradzam.
 19. Witaj. Virago super sprzęcik Jakbyś miał potrzebę dopieszczenia przed sezonem Twojej Yamaszki , to jest promocja na oryginalne części "Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja YAMAHA" "Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja YAMAHA"
 20. A ja tam, czasem lubię se tak pojeździć i pogaworzyć
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.