Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

mototurysta

Użytkownicy
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mototurysta last won the day on April 14 2021

mototurysta had the most liked content!

About mototurysta

 • Birthday 09/03/1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

611 profile views

mototurysta's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

20

Reputation

 1. Fajny motorek , ale tak jak piszesz ludzie gonią za nowinkami .Może się okazać że dłużej go będziesz sprzedawać niż jeździć 😉 Tych właścicieli xx-a co znam to mają motorki od lat . Natomiast nie słyszę by ktoś chciał kupować , jak ktoś zmienia maszynę to jednak na nowszą .
 2. Stare ale .... Siedzi w barze kilku motocyklistów i rozmawiają o motocyklach . mija godzina , dwie , pięć i jeden - może byśmy pogadali o czymś innym ? - a o czym ? - no nie wiem , może o dupach Mija 5 minut ciszy - a tylną oponę mam do dupy
 3. Dzięki takim miszczom jesteśmy postrzegani jak wróg publiczny nr 1
 4. Hejka Witaj na forum
 5. Fajnie poczytać i pooglądać fotki . Ja na razie nie mogę na dłużej niż dwa dni więc tym bardziej tęskno z podróżami 😎 Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w przyszłym sezonie coś u nas w polszy się ogarnie . No i prędkość przelotowa będzie max 90 . Takie pytanie czy zwróciłeś uwagę na pola namiotowe ? Wiem że u Niemców i Francuzów jest tego trochę i nie ma z tym problemu .
 6. Ten drugi to bajer , chyba ustawię jako wygaszacz ekranu
 7. Następnym razem dam znać wcześniej 😃 ale to chyba dopiero po powrocie z urlopu
 8. Jak żarówki się spaliły to trzeba wymienić na nowe
 9. Ja lubię takie nocne wypady . Dziś trochę za późno wyjechałem i właściwie mógłbym napisać że nie wszystko poszło zgodnie z planem . Ale to nie tak . Nocna jazda po okolicy hmm nazwijmy to słabo zamieszkanej ma swój urok , przynajmniej dla mnie . Niby znasz te miejsca , ale w nocy widzisz tylko kawałek drogi przed sobą . Upał już nie dokucza a i ruch sporo mniejszy . Trzeba uważać by jakiś zwierz nie przerwał podróży więc prędkości rzędu 80 to już bardzo szybko a na jurze to czasem nie ma jak 60 pojechać . Nie mam konkretnego celu wycieczki więc nawigacja zbędna i skutek taki że ciągle odkrywam nowe miejsca , nowe drogi . Jednym słowem przygoda .
 10. Czekamy 😃 Mnie już tak dobija brak czasu popołudniowa zmiana , że dziś po robocie wybiorę się na nocne polatanie po jurze 😎
 11. Siemka Owocnych poszukiwań 😉
 12. O i to jest konkret . daj znać jak będzie cewka .
 13. Najgorsze awarie to pojawiam się i znikam . Uczepiłem się tego paliwa bo... zazwyczaj w elektronice jest tak że jak padnie to nie mają znaczenia obroty . Nie wiem jak masz z miejscem pod gaźnikami , jak już namierzyłeś że to lewy to przełóż zaworki w gaźnikach ? Albo jeszcze: jak wystąpi problem i zostawisz na wolnych obrotach to się uspokaja i można jechać dalej ? ( ew po jakim czasie ) Jak zgasisz na parę min to problem ustępuje ? Czy zawsze jest problem na wysokich obrotach , czy tylko przy mocy max , jak się rozpędzisz spokojnie czy utrzyma wysokie obroty , jak pałujesz to czy na niskich biegach czy dopiero na wyższych ? Jak na razie z tego co piszesz to ewidentnie nie dostaje paliwa , lewe powietrze to też brak paliwa . Napisałeś że prycha , hmmm a to znaczy że strzela w gaźnik czy z wydechu ? Tu znów jak w gaźnik to mało paliwa lub się przegrzewa ( za uboga mieszanka ) jak w wydech to może tracić iskrę lub nieszczelność na kolanku .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.