Jump to content

Piotrek.

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piotrek. last won the day on August 27 2018

Piotrek. had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

About Piotrek.

 • Rank
  Motostudent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W niektórych starych modelach motocykli odcinki nie było. Ja miałem gpz 1100 z 95 roku i można było po czerwonym kręcić. Trzeba patrzeć na obrotomierz.
 2. Spoko, namierzyłem z drogi i śpię przy plaży na zatoce puckiej. 70 zł za nockę. Ogólnie to jedna osoba i tylko dwie noce to o spanie kiepsko.
 3. Może mógłby ktoś podrzucić jakieś namiary na tanie noclegi na Helu lub w okolicy? Z góry dziękuję.
 4. Witam, temat nie objechany w zeszłym roku. W ten weekend drugie podejście do tej trasy. Jeżeli nie będzie kataklizmu pogodowego to wyjeżdżam w piątek rano (14.06.) Powrót przez Malbork i Kwidzyn. Jeżeli ktoś chętny to zapraszam. Jadę R1150GS.
 5. Czemu nie, w ten weekend jestem nieczynny ale jak w następny pogoda dopisze to możemy się gdzieś wybrać. Mieszkam niedaleko Strzelec Opolskich.
 6. Witaj, też mam sporciaka. Do zobaczenia na trasie 😉
 7. Piotrek.

  Bałkany

  Wycieczka u mnie już zrealizowana, i faktycznie zwierząt trochę po drogach gania. W zestawieniu z naszym krajem jest to taka mała egzotyka ale po to się właśnie jeździ żeby zobaczyć coś czego się nie ma za oknem 😉
 8. Proponuję Ci podłączenie tego przez przekaźnik. Zasilanie przekaźnika możesz wziąć spod stacyjki albo ze świateł postojowych. W takim rozwiązaniu przy unieruchomiony silniku lub przy zgaszonych światłach nie ma tam napięcia. Pomiędzy akumulatorem a przekaźnikiem załóż mały bezpiecznik. Uchroni to kable i akumulator przed ewentualnym zwarciem gdyby np. do gniazda dostałaby się woda. Potrzebne części można kupić w internecie lub w jakimś sklepie z elektroniką a schemat jak to podłączyć znajdziesz na goglach.
 9. Ja również polecam ten pensjonat. Niedrogo, dobre jedzenie, możliwość podglądu warunków na trasie u właścicieli i najważniejsze że do Gloka rzut kamieniem 😄. To miejsce można także potraktować jako bazę wypadową na inne świetne drogi.
 10. To żaden problem, zapraszam, myślę że w przyszłym tygodniu zmontujemy spotkanie. Trzeba by ustalić dokładną datę wyjazdu i ogólną trasę, tak żeby każdy miał coś dla siebie. Jeżeli nie będzie padać to proponuję się spotkać w sobotę lub w niedzielę. Miejsce spotkania ustalimy telefonicznie lub na priv.
 11. Sprawdzałem pogodę w regionie i dzisiaj temperatury były w granicach 20 stopni. W nocy też mają być na plusie. Poszukam jutro jakiejś kamery online z gór. Do majówki został już tylko miesiąc a czas szybko leci 😉
 12. Tak ogólnie to trasę rozpisałem, ale jak w życiu, jeżeli w 70% wypali to będzie super. Pierwszy dzień to w zasadzie dojazd, może w okolice Zagrzebia i tu jest co jechać, może być prawie 800 km. Można też kimnąć się nad Balatonem, w zeszłym roku we wrześniu wyjeżdżając o 6 dojechałem tam około 15. Potem chciałbym pojechać pod Rijekę i wzdłuż wybrzeża pojechać do Kotoru. Oczywiście po drodze trafią się jakieś noclegi. I teraz jest dylemat: co z drogami i śniegiem w Czarnogórze. Jeżeli przełęcze będą otwarte to można objechać w zasadzie cały kraj. Myślałem o jakiejś mecie skąd możnaby zrobić bazę wypadową. Stamtąd można jechać na SH20 do Albanii a potem powrót - trochę Bośnią z wizytą w Mostarze. Natomiast jeżeli Czarnogóra będzie nieprzejezdna to można pojechać wzdłuż wybrzeża Albani lub gdzie tam przyjdzie ochota. Oczywiście to tylko zarys a nie sztywny plan do wykonania. Co się nie dojedzie w tym roku to się zrobi w kolejnych 😊. Co do tempa to się dostosuję, ale nie przeginam w zabudowanym i nie mam ciśnienia na wyścigi 😉. Z dalekich wypraw najlepiej wrócić na kołach. Co do przebiegów dziennych to myślę że około 250-300km podczas zwiedzania i podziwiania widoków. Spanie gdzie popadnie ( hotele, hostele, kwatery), wolałbym nie taszczyć ze sobą namiotu i całego obozowiska. Myślę że jeżeli będzie już tak daleko to moglibyśmy się gdzieś spiknąć i spokojnie obgadać temat. W ten weekend mnie nie ma i będę miał ograniczony dostęp do neta. Potem powinno być już coraz cieplej i okazja na pewno się nadarzy.
 13. GPZ-em, kawałek świata już objechał to i Bałkany da radę 😉
 14. Temat nie przycichł, tak naprawdę wszystko zależy od pogody. Transalpina i transfogarska o tej porze roku to kiepski pomysł. Pewnie będą jeszcze nie odkopane. Dotyczy to większości górskich przełęczy. Chorwacja, Kotor i trochę Bośni są pewne ale Czarnogóra na niektórych odcinkach może być jeszcze nieprzejezdna. Myślę że wybrzeże Adriatyku to na majówkę najpewniejszy pomysł a reszta się okaże na miejscu. Na chwilę obecną jeżeli pogoda nie zrobi jakiejś niespodzianki to ja na pewno pojadę, natomiast puki co innych chętnych nie ma.
 15. Sprawdź główny bezpiecznik ten w plastikowej osłonce obok akumulatora.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.