Jump to content

Piotrek.

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Piotrek. last won the day on April 26

Piotrek. had the most liked content!

Community Reputation

19 Dobra

About Piotrek.

Recent Profile Visitors

1,368 profile views
 1. Jakby ktoś szukał pomysłu na tripa to wlepiam parę fotek z niedzielnego wyjazdu. Piaskownica na górze Kamieńsk , młyn Ldzań, zamek w oporowie, Lazurowe jezioro koło Turka. Fajna jest też droga 62 z Płocka do Włocławka i ruiny zamku w Basiekierach.
 2. Ja dzisiaj nie wytrzymałem i polatałem po Podhalu 😄 Jutro ma znowu padać więc do roboty trzeba 😜
 3. No więc plany mam bardzo luźne 😄 Ogólnie chcę przejechać wschodnią ścianą z południa na północ możliwie blisko granicy. Po drodze zaznaczyłem sobie parę punktów na mapie: jakieś cerkwie, polecane drogi, mosty lub inne obiekty znalezione w internecie. Chcę zobaczyć nadbużańskie okolice, spróbować regionalnych dań oraz cieszyć się jazdą 😁 Taka wycieczka na spontanie. Co do terminu to będę śledził prognozy pogody, z urlopem nie mam problemu. Litwa też brzmi ciekawie, jak dotąd nie interesowałem się tym kierunkiem.
 4. Dzięki Onlinemaster, fajny ten kasztelik a nie miałem go w planie. Czasami można nieświadomie przejechać w pobliżu ciekawych miejsc nie wiedząc o nich. Niestety już tak miałem więc jak widać zawsze warto zasięgnąć informacji z pierwszej ręki 👌
 5. Może podpowiecie jakieś fajne miejsca do odwiedzenia? Ja na początku lipca będę jechał wschodnią ścianą. Trasę mam jeszcze nie domkniętą.
 6. Takim narzędziem to rower można sobie robić. Jak nie masz doświadczenia z mechaniką to lepiej oddaj sprzęt do kogoś kto się na tym zna i ma do tego odpowiednie narzędzia. Żeby zakuć najmocniejsze łańcuchy musiałem wzmocnić zakuwarkę DID-a bo nie dało się uzyskać wymaganego wymiaru pina. Dużo instrukcji znajdziesz na you tube. Wystarczy wpisać co chcesz zrobić i model motocykla.
 7. Oby tak się stało 😊 Osobiście liczę na to że może chociaż w drugiej połowie wakacji gdzieś dalej się wyskoczy. Na razie pozostaje bujanie się po kraju 😜
 8. A po powrocie kwarantanna ...
 9. Z tych wężyków nie powinno nic kapać ani się lać. Jeżeli przy mocnym nagrzaniu motocykla cieknie z tego płyn chłodniczy to znaczy że się gotuje. Przyczyny mogą być różne. Ja bym zaczął od sprawdzenia termostatu, wymiany płynu chłodniczego, i odpowietrzenia układu. Sama chłodnica też może być w środku zamulona więc trzeba by sprawdzić drożność. Płyn chłodniczy najlepiej wlać z możliwie dużą temperaturą wrzenia. Osobiście leję prestone.
 10. Z tym końcem to bardzo znana miejscówka się zrobiła. Parę lat temu byłem tam też w niedzielę i oprócz mnie jeszcze dwa samochody podjechały. Dzisiaj było jak na zlocie. Niestety wiata nie wygląda już tak ładnie i na znaku też bazgrołów przybyło.
 11. Dzisiaj wreszcie i ja trochę pojeździłem ? W sumie 480 km nakręcone.
 12. Ścieżkę znalazłem ? można podejść do niego od strony pól aż do ogrodzenia. Widać że konstrukcja wzbudza zainteresowanie, niektórzy przez pole chodzą. Szkoda że tego wiatraka nigdy nie uruchomiono. Ja zawodowo zajmuję się wytwarzaniem i montażem konstrukcji stalowych. Widać że konstruktor miał wizję. Z wyglądu przypomina to jakąś starą maszynę przemysłową z gigantycznym śmigłem. Niestety mocno już zniszczonym.
 13. Fajny trip ? chyba w przyszłym tygodniu bujnę się Twoim śladem ?
 14. Panowie, świat nie kończy się jutro ? Jeszcze wszyscy zdążymy się wyjeździć, na spokojnie bez oglądania się czy jakiś nadgorliwość się nie przyczepi ? Ode mnie także zdrowych i spokojnych świąt dla wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.