Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

"Zakładając chwile temu tego poscika nie spodziewałem się że nasza rodzinka:a) bedzie się powiększać;) będzie parę wspólnych temtówc) szanse na intergracje bractwa ...."ostatnio na giełdzie moto byłem na karmelkowej, sakwy do hameryki chciałem zakupic- a czy jeździsz kolego? - zapytał sprzedawca/producent- a triumphem kolego - doparłemna co on:"O...matko, nie mam nic dla triumpha, równie dobrze mógłbym robic dla UFO, ponoć jest, ale widział to kto kiedyś? "są plusy dodatnie i ujemne bycia unikalnym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krissos @ 11.10.2010 20:49..... tyle że według mnie drogi w utrzymaniu ... niezbędność podpinania się pod kompa ..... szerokiego towarzystwa ...
chopok ! ty już może lepij nie pij tyle tego co pijesz bo fandzolisz !! Na tych twoich walcach i koparkach to ty się może i znosz , ale ino może :-) Beemy uber alles i szlus !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P mój bliski kolego.. Arkadiuszu.. fakt na koparkach i walcach się chwile znam, mając na uwadze jakiś 15 letni staż w tej branży....(dla chcących poznać moją osóbkę :P, proszę i zapraszam na stronę www.liftonpolska.pl - gdzie mnie znajdziecie :*)..a na motoorach mam lekkie pojęcie, uwzględniając Twoje opinie -ma prawo również osądzania środowiska moto w którym egzystuje od 14 roku życia....jeżeli kojarzysz w swojej lekko leciwej pamięci, to moim ideałem od czasów kiedy marzeniem gówniarza jedynie była MZ251 ( którą zresztą mieliśmy !!) był zawsze dla mnie Zephir 750/1100, co stanowi z dojrzałego punktu postrzegania = Triumpha Boniego !- tu jestem i tu MY wspólnie tworzymy historię i..przy okazji klub fanów Triumpha na Śląsku i nie tylko !..mimo wszystko dalej uważam że BMW to dobre maszyny.. tyle że użytkownicy to......sorry ale pierdoły którzy oprócz własnych racji nie widzą i niechcą znać innych opinii !!!:-),-- Suma Sumarum sorry Stary ale to jest pościk Triumphairzy !Ave Triumphkruna jak pięknie być innym-unikalnym.. nie plastikowym i japońskim szajsem..----------

sumadax @ 11.10.2010 20:54lepiej powiedz co planujesz w sprawie 3 garków :P
cześć - jak trzy garki to...: tajgerek - myślałem - choc chyba nie jeszcze nie teraz -wysoki -bo i ja do najniższych nie należę ( jakieś 194cm wzrostu w trampkach). na nówki nie mam kasy.pozostaje więc T-bird lub Legend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ubzdurało aby oprócz tego Sprinta co mam kupic drugiego tak do spokojniejszej jazdy ale też używkę czyli albo TT Legend albo Adventure ----------zresztą lubię te klimaty lat 60-tych i 70-tych bo na tych ostatnich to się wychowałem----------albo Thruxton731d219e84c7c4b815716aadc1a50acd.jpgZdjęcie0118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mam hamerykę w której jestem zakochany tylko nieco mniej niż w mojej ślubnej....;-)nie mniej jedak beemki mi się tez podobająjak bede kiedys miał jakąś albo zabierał sie do kupna to wejde sobie na forum o beemkach i poczytam i popytam....Teraz to tylko mi Triumph w głowie i tylko o to mam zamiar tutaj innym zawracać gitarę i tylko o tym chciałbym czytać głównie.a dywagacje na temat wyższości bożego narodzenia nad wielkanoca to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krissos @ 13.10.2010 03:24cześć - jak trzy garki to...: tajgerek - myślałem - choc chyba nie jeszcze nie teraz -wysoki -bo i ja do najniższych nie należę ( jakieś 194cm wzrostu w trampkach). na nówki nie mam kasy.pozostaje więc T-bird lub Legend.
Też by mi sie tajger (abo klasyk jakiś) widział ale póki co pozostanę przy sprincie, jak mu zrobie przebieg adekwatny do rocznika to sie zacznę zastanawiać. Ciekaw jestem tych nowych osiemsetek co mają wyjśc pod koniec roku. Jak będą fajne to może w 2015 bedzie mne stać na pięcioletniego :P
Vanhelsing @ 13.10.2010 10:15Trzeba uważać jadac Thruxtonem www.youtube.com/watch?v=-Pe12Y32r8g
Jorg nie kupuj Truxtona, widzisz że sie na zakrętach przewracają :P
Panas @ 13.10.2010 10:56Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem fajnej grafiki (podobnej do tej poniżej), to na dole daję link do strony, gdzie można wybrać i kupić. Ja już zamówiłem T-Birda 1600 :-)Link: www.billyart.co.uk/store/billyeustore.html#Thunderbird
No ładne obrazki, ale sprinta nie namalowali :PChyba bym wolał koszulkę jak jużi w ogóle co to za Billy, ze za jego podpis na kserokopii trzeba 25 ojro zapłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigerem 1050 jezdziłem w sumie mało. godzinę albo dwie. demówką na którymś zlocie triumpha.wygodny, szybki, mocny i nowoczesny motor.ale to nie jest motor w teren.stary tiger-ten pierwszy i drugi owszem. 1050 już nie. nie można czy bardziej nie powinno się go porównywać z bmw gs.co do jakości...dwóch znajomych ma tigery 1050 z abs i sobie chwalą. awaryjność zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konfekcji i galanterii.....Czerep:Nolan N43 Airkurtki:1. Skóra - Hein Gericke - brązowa, nieco już wytarta, ale z jajem2. Codura, polskiej maufaktury felix, wgodnaportki:codura, felix, wersja letnia, duzo wywietrzników, maja któredy bąki uciekać ;-)trampki:roadstar, takie połączenie glanowatości z turystyką.PSKiedys chciałem kutke brixtona, taka coffie race'rową, ponoc model nie zmieniony od lat 50tych XX wieku, ale jakoś tak dziwnie mnie protektory uwierały więc sobie odpusciłem.Na Triumphowe wdzianka jakos tak nie moglem się nigdy zdecydowac, ja to musze dotkąć, pomacać, powąchać. a u mnie w salonie we WRO, tylko można sobie wybrać z katalogu i czekać na dostawę.Czyli w zasadzie tak jak na ebayu tylko ceny wyższe.BTWNa ebayu trafiłem knee pady, funkiel nówki taniej niz w salonie w pl.pewnie z innymi rzeczami podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowości....http://www.youtube.com/watch?v=7_58RD79LhM&feature=relatedi coś z historii ( całej historii do dziś) ;-)http://www.youtube.com/watch?v=xXsipYE3jPo&feature=related... ciekawe który z szanownych kolegów tak próbował.:http://www.youtube.com/watch?v=rla9KU0m808&feature=related;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panas @ 11.10.2010 11:59MK @ 11.10.2010 01:23Chciałem usłyszeć opinii o Tigerach a widzę,że tylko zadrażniłem instalację, przepraszam. Pzdr Marek.Nie znam Tigera, nigdy nie jeździłem ani nawet nie dosiadałem, ale....... siedzę na kilku forach zagranicznych Triumpha i tam ludziska wyrażają się o nim w samych superlatywach, chociaż jako niezainteresowany czytałem pobieżnie. Myślę że nie bez znaczenia jest też fakt że polska policja wybrała Tigera.
Dla zainteresowanych Tigerem, zdjęcia nowego modelu na 2011 rok :824af9b7b94b8b55443ea6ced968b642.jpg1.jpg0d9d54199f556234ae931e8f49390aa8.jpg2.jpg85dfd78b2630a79738414353c13774fa.jpg3.jpg938303fc5fd0b1bb42b4955ee0bee347.jpg4.jpg72ee03bfe04015ac9f17d824997e809f.jpg5.jpg43df9077a546f9d5e1e803b02691bb8f.jpg6.jpgc10b8b2883b41b31e50ad6735101fcbc.jpg7.jpg1904cc7b614fba70ca6f42b4f1e9b30f.jpg8.jpgdcc8b60a7dde0a3129ecf30cce7dd96c.jpg9.jpg3f5c037fbf4ac48fd1b7b1da594b0f06.jpg10.jpg5f4ad046db5e9d465cb1805559493305.jpg11.jpg0779c807c48de0a03d6274e19de47060.jpg12.jpg2dc2e0bf97006f7fa76750924a0c30d0.jpg13.jpg463d6986505d5aa26e5cd81c5e08d635.jpg14.jpg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krissos @ 21.10.2010 18:02nowości....http://www.youtube.com/watch?v=7_58RD79LhM&feature=relatedi coś z historii ( całej historii do dziś) ;-)http://www.youtube.com/watch?v=xXsipYE3jPo&feature=related... ciekawe który z szanownych kolegów tak próbował.:http://www.youtube.com/watch?v=rla9KU0m808&feature=related;)
Oglądałem sztuczki tego stuntmana kilkukrotnie podczas zlotu w Faak am See. Naprawde niezły czad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś się za beemkami nie oglądałem, ale po Twoim poście oblukałem parę fotek no i faktycznie jakieś mocno podobne :) może chociaż cenowo będą przystępniejsze. a poza tym to chyba wszystkie enduraki wyglądają dość podobnie i jak dla mnie w tych motocyklach to sprawa drugorzędna, ważne co by dupe dowiózł do celu, po nie koniecznie dobrej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.