Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Pegaso Integracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pewną propozycję, mój brat jeździ na Aprilii Caponord ,udziela się na forum "capo" oraz czasem spotykają się na bliższe i dalsze wyjazdy. Moja propozycja jest taka, może ktoś będzie chętny aby dołączyć? pierwszy wyjazd planowany na ostatni weekend kwietnia do Żywca. Szczegóły na http://caponordforum.cba.pl/viewtopic.php?t=233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni weekend kwietnia można by się było spotkać...no ale pamiętać trzeba jeszcze o jasnej górze...część będzie chciała jeszcze tam podskoczyć...a nie chce mi sie szczerze mówiąc sprawdzać kiedy dokładnie wypada :-PCo do gmoli miałem informować...narazie prace stoją, ogólnie miałem kilka dyżurów pod rzad no i nie było czasu...a dodatkowo przyznam się ze jak jest taka pogoda (minus15średnio)to nie lubię siedzieć w garażu gdzie jest ledwo +5 należę do ludzi lubiących min 10stC...ale tak wracając do tematu spotkania...aż wstyd żeby garstka ludzi prawie rok umawiała się na jakiekolwiek spotkanie choćby w kilka maszyn...no ale mam nadzieję że w tym roku się każdy(włącznie ze mną) poprawi no i uda nam się spotkać!!!na początek może bez moto weekend 12-14lutego expo silesia...ja będę prawdopodobnie codziennie tam caaaaaałłłłłłłyyyyy ccczzzzzaaaaasssss jak się potwierdzi to dam znać jak można mnie rozpoznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam założoną na tył oponę o rozmiarze 130/80/17 szosowa. W instrukcji nie pisze nic o innych wymiarach.Chciałem założyć 130/90/17 także szosową. Proszę o rady. PEGASO 650-94r.
Dlaczego chcaiłeś założyć oponę o wyższym profilu?90 oznacza wysokość opony!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przetestowałem sugestię Dadario, mianowicie problem z odpaleniem po dłuższym postoju. Zasłonięcie wlotu powietrza, u mnie kawałek szmatki włączone ssanie i motocykl odpala prawie od razu. Chwilę poczekać z odsłąnięciem wlotu i motocykl chodzi i cieszy. Polecam ten sposób i bardzo się cieszę że są ludzie nieznani dzielą się spostrzeżeniami. Dadario o ile sie kiedyś spotkamy, stawiam ci czteropak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jako posiadacze pegaso powinnismy sie spotkac. Nie tylko dla tego,ze pasowalo by sie zzerowac w dobrym towarzystwie ale tez zeby podejzec rozne opcje i modyfikacje w naszych motocyklach. Samo forum niewystarczy trzeba sie spotkac i wymienic opinie slownie. Jestem za... O ile wcześniej niewyjade z kraju. Podoba mi sie opcja Pawła (Motox), kto jest za reka do gory. Ale chetnie wybral bym sie w odwiedziny Kamila (pegaso) nie mam daleko a po drodze jest co pozwiedzac mozna poleciec gdzies dalej. Co dwie pegi to nie jedna. Skoro temat to integracja to trzeba sie integrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bym się wybrał. A może byśmy się wybrali szlakami zamków polskich np. jura krakowsko-częstochowska było by co pozwiedzać, a także aprlilia to typowe enduro na lekkie tereny, a do tego te miękkie zawieszenie a mam też pytanie, odkąd istnieje ten temat to udało się jakieś spotkanie integracyjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...jeśli mógłyb samemu coś zaproponować to ja osobiście wolałbym "kołową" trasę...czyli startujemy gdzieś z jakiegoś miejsca zbiórki pośrodku nas wszystkich żeby w miarę każdemu pasowało, robimy trasę powiedzmy na jeden dzień a wieczorem wracamy w miejsce gdzie można przenocować(zintegrować) a rano każdy do domu będzie miał w miarę równo...takie moje skromne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie masz rację Dadario, lepiej z jakiegoś konkretnego miejsca tak żeby wszystkim pasowało. Oczywiście z noclegiem, bo jak byśmy chcieli zrobić w jeden dzień to czas by nas gonił, a lepiej na spokojnie ;) Trasa by miała około 140 km.
No pewnie że traska musiałaby być okrągła,tylko jakaś normalna bo ja nie mam zamiaru czołgać się po jakiś szutrach czy bagnach w miarę normalną drogą!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gmoli miałem informować...narazie prace stoją, ogólnie miałem kilka dyżurów pod rzad no i nie było czasu...a dodatkowo przyznam się ze jak jest taka pogoda (minus15średnio)to nie lubię siedzieć w garażu gdzie jest ledwo +5 należę do ludzi lubiących min 10stC...
Ahoj,do mojego Pegaso gmole dorobił mi facet z Opola, są zrobione solidnie, koszt ok. 500 zł. Jeśli jest Ktoś zainteresowany, to mogę podać namiar telefoniczny.A jeżeli chodzi o spotkanie i wspólną przejażdżkę, to podoba mi się pomysł z Jurą Krakowsko-Częstochowską, można by się spotkać np. w Złotym Potoku, a później pozwiedzać motorkiem parę fajnych miejsc na Szlaku Orlich Gniazd, niekoniecznie Częstochowę lub Kraków ( nawet bym do tych molochów nie wjeżdżał).Miłego dzionka, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.