Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Pegaso Integracja


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Avenander napisał:

Witam od sierpnia 2k15 jestem posiadaczem jakże pięknej i nie docenianej Aprili Pegaso 650. Mam kilka pytań związanych z naszą włoszka :) przy wolnych obrotach coś mi stuka taki metaliczny dźwięk spod baku jakby jakaś śrubka była luźna albo coś... przy wyższych obrotach już  tego nie ma... wiecie co to może być? drugie pytanie do kolegów ze śląska: znacie kogoś kto umie wyregulować i wyczyścić gaźniki?  wole tak zapobiegawczo to zrobić bo nie mam w ogóle pojęcia czy wszystko jest tak jak ma być. nie słyszałem żadnej innej Pegaso jak chodzi więc nie mam porównania. Dzwoniłem do jakiegoś mechanika około ile wychodzi czyszczenie i regulacja gazników to mi zaśpiewał od 200 zł do 350 zł... wg mnie chyba dużo? dlatego może ktoś z was robił sobie taki zabieg sam i ma w tym doświadczenie i by pomógł? Pozdrawiam Paweł LWG!

Cholera jedna wielka wie, co to może być................równie dobrze można stwierdzić, że cały silnk ci stuka, bo przecież jest pod bakiem, a może łańcuszek rozrządu??:)

Aprilia Pegaso, to nie prom kosmiczny, każdy rozgarniety mechanik w okolicy spokojnie ogarnie ten sprzet, więc najlepiej jak po prostu umówisz się z serwisem na weryfikację usterki i późniejszą naprawę czy tez regulację silnika. To singiel, więc mechanior z kanapką w ręku bądź w przerwie na fajkę ci to ogarnie............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.