Jump to content

Zbyszek59

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Zbyszek59

 • Rank
  Motostudent
 1. Ahoj,jeśli to było w miejscu, gdzie droga asfaltowa kręciła w lewo, a na wprost była droga polna, która po około 100-200 metrach się "rozwidlała" (poleciałem w lewo), po drodze wyprzedziłem 5 aut przedzierających się tymi wertepami.Byłem w moro z żółtym pasem po przekątnej. A faceta zapytałem, czy jest "tubylcem" i dokąd ta droga prowadzi, byle daleko od tej "walki" o wyjazd. Widziałem kilka zarąbistych sportów jadących po polach, ale lepsze to, niż stanie bezradnie na zakorkowanej drodze.Więc jeśli powyższe się zgadza, to brachu zza miedzy, "otarliśmy się" o siebie. Do zobaczenia na Tour de P
 2. Witam Wszystkich, a ze szczególnym szacunkiem Tych Moto-Rycerzy, którzy przeżyli Grunwald A.D. 2010.Tak, tak warto było tam pojechać, by zobaczyć pozytywnie zakręconych odtwarzających rycerzy, białogłowy i kmieci, prawie jak w 1410 roku. Było ich około 4 tysięcy, a w samej bitwie wzięło udział 2200 "rekonstruktorów" Bitwy Grunwaldzkiej. Słowo zobaczyć, może trochę na wyrost, jeśli chodzi o 17.07.br, bo mimo, że byłem na "granicy" wyznaczonego pola bitwy (siedziałem pod barierką odgraniczającą pole od drogi dla sanitarek), to także poza plecami rycerstwa krzyżackiego i łuczników, niewiele widz
 3. Liczyłem, że temat wspólnego wyjazdu pod Grunwald spowoduję, że Moto-Rycerze pojadą tam liczniej, tym bardziej, że od 16-18.07 odbywa się Zlot Motocyklowy "U Braci" w Ostródzie.Ja "wylatuję" w środę przed południem, chcę po drodze "potowarzyszyć" Sztafecie Biegowej z Rudy Śląskiej do Grunwaldu.Lewa w górę i... na Grunwald,Zibi0007.
 4. Witam serdecznie,byłem ostatnio na spotkaniu Prezydenta Rudy Ślaskiej Andrzeja Stani z dyrektorami rudzkich placówek oświatowych.Poza ważnymi tematami poruszanymi przez nauczycieli, usłyszałem wypowiedź prezydenta, która mnie zszokowała, cytuję: "Proszę państwa. Rozmawiałem o tym z dziekanem (…) pół godziny temu.Proszę państwa i on powiedział, że moje myślenie jest prawidłowe.Mianowicie, już mówię, już mówię o czym żeśmy rozmawiali. Proszępaństwa jesteśmy osobami wierzącymi bardziej lub mniej i w związku ztragedią z 10 kwietniaI katastrofą najbardziej bezpiecznego Tupolewa 154 w Polsce, wszysc
 5. Do uroczystości rocznicowych z okazji 600 lat Bitwy pod Grunwaldem zostały jeszcze niecałe trzy tygodnie.Przypominam ten temat, aby Moto-Rycerze, też tam byli, bo warto, naprawdę warto tę inscenizację "naszego" zwycięstwa zobaczyć.Lewa w górę i pod Grunwald,Zibi.
 6. Witam,"strzeliła" mi linka prędkościomierza w Pegaso 650 ie 2003r.,czy Ktoś może wie gdzie ją kupić lub gdzie mogą coś takiego dorobić ?Miłego dzionka, Zibi.
 7. Podjadę i Tu, i Tu.W końcu w Zabrzu się urodziłem.
 8. Ja też wlałem 10W40, i jest dobrze.Tak więc wlewaj śmiało.
 9. Pracuj, pracuj... wiosna się zbliża dużymi krokami Ja też zabrałem się za zmianę opon i przy okazji za pucowanie felg, w końcu coraz cieplej na dworze.Byle do wiosny, Zibi.
 10. Ahoj,na podanym link'u:http://www.globeexpo.pl/index.php?id=170jest oto taki m.in. tekst: "(...) 10.04-11.04.2010 Hala MOSIR Zabrze MotorBikeExpo - Targi Motocyklowe Targi MotorBikeExpo to jedyne tego typu targi na Śląsku, w pełni poświęcone tematyce motocyklowej. (...)"hm.... czyżby organizatorzy sugerowali, że Sosnowiec, to jednak nie Śląsk Na pewno tam podjadę, w końcu urodziłem się w Pawłowie w Zabrzu, i trza zajrzeć na "jedyne tego typu targi na Śląsku" Miłego weekendu, Zibi.
 11. Zgadzam się z powyższym, do Brna nawet w milach nie jest 130 km w linii prostej. To powinniście poprawić, jak się da.Bardzo interesująca strona, oczywiście, że będę z niej korzystał oraz dzielił się swoimi informacjami na temat fajnych "tras pod motor".Powodzonka, Zibi.
 12. Ahoj,zostało jeszcze tylko 9 miejsc, by w tej imprezie wystartować.Szczegóły na http://www.infernalrace.pl/Pozdrowionka, Zibi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.