Jump to content

Wypadek na przejściu dla pieszych Sosnowiec

Recommended Posts

11 godzin temu, marianos napisał:

Póki co wiadomo że koleś nie miał prawka, zabił mamę dwójki dzieciaczków...

Powinien zostać na stałe wyeliminowany ze społeczeństwa.

jak wypadek zrobi puszka to piszą kierujący samochodem, jak ktoś na motocyklu to motocyklista ,a baran podobno nawet papierów nie miał. Biedne dzieci, zobaczymy ile dostanie znając nasz kraj dostaje się więcej za kradzież batonika w sklepie niż za nieumyślne zabójstwo

• Like 1
W dniu 27.06.2019 o 22:59, tomalos napisał:

I przez takiego kretyna znów zacznie się gadanie jacy to motocykliści są "bee". Kula na łańcuchu do nogi i [email protected]#lać na odszkodowanie dla rodziny.

złapać, osądzić, ukarać, nagłośnić, niech płaci... a Ty nie marudź, co roku jest to samo i to sie nigdy nie zmieni

W dniu 27.06.2019 o 11:29, victoryMP napisał:

Niedawno taki dziennikarz Piotr Naisztub na przejsciu przejechal samochodem Pania (prawko zabrane za punkty) zostal uniewinniony.

Bo wiadomo nie od dziś, że wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi (niestety)

Może faktycznie, powinny się zmienić przepisy, że pieszy ma pierwszeństwo, już przed wejściem na pasy.

Więcej "miśków" kontrolujących przestrzegania przepisu, spowodowałoby (po jakimś czasie) odruchowe zwalnianie przed przejściem dla pieszych.

(każdy z nas czasem bywa pieszym)

9 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Może faktycznie, powinny się zmienić przepisy, że pieszy ma pierwszeństwo, już przed wejściem na pasy.

to dopiero by było tak jeszcze ktoś patrzy jak chce przejść jak by mieli pierwszeństwo myśle że wypadków było by więcej

11 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Trzeba pamiętać, że w samochodzie na ogół wygodnie siedzimy (ogrzewanie, klima, na głowę nie pada, nie trzymamy toreb w rękach) więc dlaczego nie przepuścić kogoś z zakupami, moknącego, spoconego, zmarzniętego?

Twoje rozumowanie bardzo mi sie podaba,

taki napis(jak twoj post) powinien widniec na desce rozdzielczej w kazdym samochodzie .

i tak już młodzież chodzi wpatrzona w komórki po przejściu jak owce po łące nie mówiąc dosadnie barany i trzeba uważać ,a teraz se pomyśl bezwzględne pierwszeństwo pieszych to przez miasto nie przejedziesz gigantyczne korki  lepiej iść na piechotę i faktycznie niektóre państwa tak mają tylko tam wszędzie dojedziesz drogą szybkiego ruch i ostatnie kilometry do celu przez miasto lub wieś 

Przepisy przepisami, ale w tym akurat przypadku nic by to nie dało. Jak jedzie ktoś bez papierów i chce zapieprzać to będzie zapieprzal, niestety. 

Ps. Przejeżdżalem tamtędy we wtorek i o dziwo znów pojawili się misiaczki z laserówką.

Fakt. Przepisy przepisami.

Jesteśmy jako naród specyficzni.

"Usługa Ja Jadę"

Najlepiej gdyby wszyscy inni wtedy siedzieli w domciu i mi nie zawadzali.

Kto jedzie wolniej, ten zawalidroga.

Kto jedzie szybciej, ten wariant.

:)

Pozostawienie samochodu w garażu i załatwienie kilku spraw pieszo lub rowerem powinno być nagradzane.  Piesi, rowerzyści powinni mieć przywileje - są nisko emisyjni.:)

13 godzin temu, becker napisał:

bo nie? ?

Też tak myślę. 

Żadne przepisy nie pomogą, bo jakie by nie były, to w Polandii mamy ten problem, że nie potrafimy tych przepisów poszanować. 

Jak tak sobie czasem podróżuję po obcych krainach, zwłaszcza tych bardziej ucywilizowanych niż nasza to zauważyłem, że Polako, potrafią przestrzegać przepisów, nawet bardziej niż niemcy :D

1 godzinę temu, Wicher napisał:

Też tak myślę. 

Żadne przepisy nie pomogą, bo jakie by nie były, to w Polandii mamy ten problem, że nie potrafimy tych przepisów poszanować. 

Jak tak sobie czasem podróżuję po obcych krainach, zwłaszcza tych bardziej ucywilizowanych niż nasza to zauważyłem, że Polako, potrafią przestrzegać przepisów, nawet bardziej niż niemcy :D

bo mandat w ojro?