Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Walgav

Użytkownicy
 • Posts

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Walgav last won the day on July 8 2019

Walgav had the most liked content!

About Walgav

 • Birthday 06/16/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Skoczów

Recent Profile Visitors

2,938 profile views

Walgav's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. Podbijam, aktualne
 2. Temat nadal aktualny jak coś
 3. Ja kilka lat temu też stanąłem przed identycznym wyborem i po wypróbowaniu obu maszyn wybór padł na Hondę. Może faktycznie patrząc z boku jest trochę mniej "chromowana", ale za to nie jest taka przymulona jak Yamaha i jak dla mnie była bardziej poręczna, lepiej i łatwiej mi się nią jeździło.
 4. Hej, jak w temacie, szukam dla siebie kolejnego enduraka, tym razem w dwutakcie. Jeśli chodzi o pojemność to max 250cc, ale najchętniej przytulę 125cc.
 5. Dzięki Wicher za wyjaśnienie Poprosiłem Remusa o przesłanie kart katalogowych obu produktów więc sprawdze jakie mają oznaczenia "E", a orientujesz się może jak sprawa wygląda podczas przeglądu rocznego?
 6. Witajcie, zastanawiam się nad wymianą fabrycznego układu wydechowego na, dedykowany do GS-a, kompletny układ firmy Remus - kolektory + tłumik i w toku drążenia tematu okazało się, że same kolektory nie posiadają homologacji EEC. Szukając informacji na temat tej homologacji nie udało mi się za dużo znaleźć (wszędzie gdzie szukałem była mowa o homologacji EWG), więc zapytałem się w Remusie o co chodzi i dostałem odpowiedź, że jest to homologacja dotycząca hałasu i działa w niektórych krajach, takich jak np. Niemcy lub Szwajcaria. Oznacza to, że mogę mieć problem z takim kolektorem, gdy zostanę złapany przez policję tych krajów. No właśnie, ale jak to jest w praktyce? Czy ktoś z forum ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Może nawet ma tego typu sportowe kolektory w swoim motocyklu? Nie jest to jedyne pytanie, które mnie nurtuje, bo zostaje jeszcze kwestia przeglądów okresowych u nas w Polandii, czy taki układ wydechowy nie uniemożliwi przejścia takiego przeglądu? Szczerze to nie uśmiecha mi się coroczna wymiana całego układu przed przeglądem Jeśli ktoś coś mi wyjaśni w tym temacie to będę bardzo wdzięczny
 7. Halo, żyje temat, jeździ ktoś jeszcze po szutrach, polach i lasach? ?
 8. Tomku ja jestem chętny Przejechaliśmy już razem Austrię i nawet mieliśmy plany na dalsze wojaże, które niestety nie wyszły z różnych przyczyn... Ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie bardziej spokojnie i zrealizujemy część tego co planowałeś Jak dla mnie Norwegia i Gruzja to absolutne must have Oczywiście jeśli tylko moje towarzystwo Ci pasuje
 9. Mam Meridę E Big.Nine 700 ze wspomaganiem Shimano Steps - zajebista sprawa, podpinam przyczepkę Thule, zabieram dwójkę dzieci i jadę 50, 70 a nawet i 100km. Polecam każdemu spróbować bo wbrew pozorom też trzeba się namachać ale jedziesz innymi prędkościami i robisz inne dystanse. Oczywiście mówię tutaj o takich normalnych użytkownikach rowerów, nie sportowców (mam kolegę co na zwykłym rowerze robi średnio 80km jak już wyjedzie z domu).
 10. Witaj na forum i powodzenia w realizacji tych wszystkich Rzeczy do Zrobienia
 11. Cześć, kiedy planujesz wyjazd? Na jaki czas?
 12. Mariusz Ty mnie namawiać nie musisz, przecież wiesz, że gdyby to zależało tylko ode mnie to już byśmy jechali . Niestety, ale raczej nie uda mi się zmienić planów żony, dla niej jest to o tyle ważne, że od początku tej cholernej pandemii siedzi w domu z dwójką dzieci i powoli dostaje na głowę (co oczywiście doskonale rozumiem), więc chce się wyrwać z tej karuzeli codziennego absurdu. A że to praktycznie jedyny termin to ciężko dyskutować
 13. Takie dukty polne i leśne to raczej na spokojnie ale wolę zaznaczyć, że jednak wolę czarne No niestety moja lepsza połówka również zauważyła, że 11-06 to święto i postanowiła to wykorzystać na wyjazd nad morze od, uwaga, 06-06 do 14-06 A więc pojawił się konflikt... Zobaczymy.
 14. Cześć robnal, bardzo spodobał mi się Twój plan i jestem mocno zainteresowany. Termin wstępnie mi pasuje tylko musiałbym potwierdzić na 100% u mojego domowego "hans gestapo" (żona ). W zeszłym roku zabierałem się za taką trasę, nawet miałem przygotowany plan (mogę Ci go podrzucić), ale docelowo nie wypaliło i zostały tylko chęci. Jedna tylko sprawa jeśli o mnie chodzi to z czarnego nie zjeżdżam krową, którą bym jechał (BMW R1200GS ADV) - moje umiejętności nie są w tym temacie wystarczając no i gumy nie nadają się do tego typu wypadów.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.