Jump to content

Walgav

Użytkownicy
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Walgav last won the day on July 8 2019

Walgav had the most liked content!

Community Reputation

49 Wspaniała

About Walgav

 • Rank
  Polerant felg
 • Birthday 06/16/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Skoczów

Recent Profile Visitors

2,357 profile views
 1. Mariusz Ty mnie namawiać nie musisz, przecież wiesz, że gdyby to zależało tylko ode mnie to już byśmy jechali . Niestety, ale raczej nie uda mi się zmienić planów żony, dla niej jest to o tyle ważne, że od początku tej cholernej pandemii siedzi w domu z dwójką dzieci i powoli dostaje na głowę (co oczywiście doskonale rozumiem), więc chce się wyrwać z tej karuzeli codziennego absurdu. A że to praktycznie jedyny termin to ciężko dyskutować
 2. Takie dukty polne i leśne to raczej na spokojnie ale wolę zaznaczyć, że jednak wolę czarne No niestety moja lepsza połówka również zauważyła, że 11-06 to święto i postanowiła to wykorzystać na wyjazd nad morze od, uwaga, 06-06 do 14-06 A więc pojawił się konflikt... Zobaczymy.
 3. Cześć robnal, bardzo spodobał mi się Twój plan i jestem mocno zainteresowany. Termin wstępnie mi pasuje tylko musiałbym potwierdzić na 100% u mojego domowego "hans gestapo" (żona ). W zeszłym roku zabierałem się za taką trasę, nawet miałem przygotowany plan (mogę Ci go podrzucić), ale docelowo nie wypaliło i zostały tylko chęci. Jedna tylko sprawa jeśli o mnie chodzi to z czarnego nie zjeżdżam krową, którą bym jechał (BMW R1200GS ADV) - moje umiejętności nie są w tym temacie wystarczając no i gumy nie nadają się do tego typu wypadów.
 4. Yamaha Fazer FZ6 lata 2006-2010.
 5. Walgav

  Powitanie ;)

  Witaj na forum
 6. Walgav

  Witam

  Witaj na forum. Z Twojego opisu tego motocykla wynika, że to raczej jakiś kombinowany ulep. Tak jak napisał Taurus lepiej poszukać czego w bardziej rozsądnych pieniądzach, wtedy można oczekiwać, że będzie od uczciwego sprzedawcy. Zawsze warto sobie zadać pytanie "czy ja bym sprzedał swój dopieszczony motocykl za taką cenę?"
 7. Walgav

  Enduro

  Cześć, mój znajomy szuka motocykla enduro, coś w klimatach Suzuki DRZ lub Hondy XR, na pewno 4t, pojemność minimum 400ccm, możliwość rejestracji i w dobrym stanie technicznym (wiadomo o co chodzi w takich motocyklach ). Jeśli ktoś coś wie, słyszał lub ma to proszę o kontakt na PW. Co do kwoty jaką dysponuje to temat jest "elastyczny", ale raczej nie więcej niż 20 tyś. zł.
 8. Przy nowym motocyklu w leasingu raczej nie masz wyboru. AC musi być i już
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.