Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

tomalos

Użytkownicy
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

tomalos last won the day on October 25 2019

tomalos had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SO/CB

Recent Profile Visitors

1,888 profile views

tomalos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

34

Reputation

 1. I bardziej zmęczony i z większym bólem dupska no ale kto powiedział, że w życiu będzie lekko
 2. Kumulacja niesprzyjających okoliczności i Hania musiała iść w nowe ręce. Za to rower odkurzyłem i nawet działa ;D wiadomo, dwa kółka jakieś muszą być
 3. Wicher nie pękaj. Jeździj, zwiedzaj i dawaj foto. W sezonie bez moto mogę chociaż w ten sposób sobie zrekompensować za brak "Ring ding ding daa baaBaa aramba baa bom baa barooumba"
 4. Co do wycieczek motocyklowych to nie ma oficjalnyc zakazów. i coś świeższego https://www.motocykl-online.pl/newsy/Koronawirus-a-jazda-motocyklem-Czy-mozna-jezdzic-motocyklem-w-swietle-nowych-przepisow,14119,1 Natomiast czy w obecnej sytuacji jeździć czy nie to już każdy sobie sam odpowie.
 5. I pomyśleć, że cały ten ogólnoświatowy "sajgon" przez jednego niedogotowanego nietoperza
 6. Spoko. Ja też nie mam ?ale może ktoś w domu ma. Kiedyś miałem taki przypadek, że znikł mi dźwięk od sms. I pomimo, że wszystko było z telefonem w porządku i ustawienia dźwięków tez to sygnał sms nie działał. Gdzieś na krańcach internetów wyczytałem, że to może być z powodu zbyt dużej ilości wiadomości sms w tel. Wykasowałem większość i o dziwo dźwięk sms wrócił. Pisze o tym bo to było dla mnie absurdalne rozwiązanie, na które bym nie wpadł. Może i u Ciebie tez coś dziwacznego pomoże
 7. Może być tak, że jakaś niezależna apka robi wam burdel. Spróbujcie np odinstalować ryjbuka (FB) z telefonów na parę dni i zobacz czy coś się zmieniło.
 8. Ściągać nie musisz. Tu masz jak sobie poradzić gdy akumulator jest pod bakiem.
 9. Po kilku godzinach ładowania odpalił normalnie? No to chyba zdrowy objaw. Jak nie używałeś motocykla przez 3-4tygodnie lub więcej to aku miał prawo się rozładować.
 10. Zawsze z dwójki bohaterów bardziej wolałem Obelixa ;D
 11. Kilka plastików słyszałem dziś w ruchu, ale na trasie widziałem tylko jednego odważnego na duke - sam grzałem się w"puszce". I pozdrawiam kolegę bo chyba jednak mu piź#&ło.
 12. Tak w ogóle to strasznie długi wstęp do over the mountain Ozziego, ale fajny??
 13. Działa, ale pamiętaj, że to grudzień i ch**wa pogoda
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.