Jump to content

tomalos

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

tomalos last won the day on July 4

tomalos had the most liked content!

Community Reputation

11 Dobra

About tomalos

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SO/CB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam taki i trzyma powyżej 200 w golasie. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=8093810734 Natomiast ma dwa minusy, na które zwróciłem uwagę po fakcie. Mam w tel wejście do ładowania w lewym górnym rogu i musiałem zrobić lekkie wycięcie w uchwycie. I druga sprawa, co bardziej mnie irytuje, tel dokreca i zwalnia się z uchwytu pokrętłem. Jest to dość wkurzające dla mnie bo często lubię gdzieś stawać i robić fotki telefonem. Tu by się przydało coś na klik. Ot tak moje sugestie
 2. Objechanie obu pogorii to polecam rowerem. Tylko lepiej nie w ciepły weekend bo wtedy to masz tam procesje.
 3. Pewnie jakby był trup, flaki i te sprawy to zaraz byłoby głośno, a skoro cisza to może to dobry znak, że wszystko w porządku.
 4. Taki tam spontaniczny wypadzik weekendowy. Jadzia i Hania widzą się po raz pierwszy. Dłutówek Łoś 72.16 z III Plutonu 212 Eskadry Bombowej Piątek, piateczek, piątunio. Oczywiście toast musi być Jakiś tam komin po drodze, bo zdjęcie z kominem to taka nasza tradycja. Mysia Wieża w Kruszwicy - regionalne legendy i te sprawy A wieczorkiem zimne piwko u kumpla i powrót następnego dnia.
 5. Bo za kółkiem/kierownicą to jesteśmy trochę jak dresiki pod blokiem. Na swoim osiedlu kozaczymy ile się da, a na obcym to łeb w dół i potulni jak baranki
 6. Ale się offtop zrobił, a młody chciał się tylko przejechać Spoko, mogę się kiedyś gaznąć
 7. Przepisy przepisami, ale w tym akurat przypadku nic by to nie dało. Jak jedzie ktoś bez papierów i chce zapieprzać to będzie zapieprzal, niestety. Ps. Przejeżdżalem tamtędy we wtorek i o dziwo znów pojawili się misiaczki z laserówką.
 8. Nie od dziś się mówi, że Hondy są idiotoodporne - dlatego sam mam Hondę ;D
 9. I przez takiego kretyna znów zacznie się gadanie jacy to motocykliści są "bee". Kula na łańcuchu do nogi i [email protected]#lać na odszkodowanie dla rodziny.
 10. Mozę to głupie, ale sprawdź czy rejestracje masz dokręconą - czy się nie poluzowała. Bo brzmi to jak jakaś luźna blacha. Kiedyś tak miałem jak zmieniałem blachy i nie dokręciłem i odpaliłem moto. Pomysł Hawka tez sprawdź.
 11. https://m.facebook.com/pages/category/Professional-Service/Serwis-Motocykli-mechanika-naprawa-cross-enduro-supermoto-spec-KTM-Yamaha-320842828007071/?locale2=pl_PL 513097398 Sebastian - Dąbrowa Górnicza. Zadzwoń i podpytaj. Robił mi Ktm 690 i nie narzekam. Gościu całkiem spoko, wyluzowany także myślę, że się dogadacie.
 12. Zauważyłem, że w wielu ogłoszeniach rollbagi są tak właśnie opisywane, wiec czemu nie ułatwić szukania szczęśliwemu nabywcy
 13. Cały opis w ogłoszeniu. https://www.olx.pl/oferta/rollbag-givi-ea115-40l-nowa-torba-na-motocykl-mozliwa-zamiana-CID5-IDA3ogz.html#41beb33358 Możliwa zamiana na mniejszy.
 14. Jako, że forum motocyklowe to i motor musi być. Uwielbiam intro do tego kawałka. Tak się powinno jeździć na moto
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.