Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka, teorie, ciemna strona mocy


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Bez informowania mediów i mieszkańców szwedzkiej miejscowości Krokom zakończyła się interwencja policji w lokalnym ośrodku dla uchodźców.
W placówce znaleziono spory skład broni. Dotąd nie wiadomo czemu miał służyć.

Magazyn z bronią i amunicją został odnaleziony przez elektryków, którzy dokonywali kontroli kotłowni.
Nie mogli dostać się do pomieszczenia, gdzie znajdowało się centralne ogrzewanie.
Udało im się jednak szybko dostać w posiadanie główny klucz, za którego pomocą otworzyli zablokowane drzwi.

Jak się okazało wejście do kotłowni nie było niedostępne bez powodu. W sąsiedztwie kotła złożona była broń palna.
Ta prawdopodobnie pochodzi od mieszkających w placówce imigrantów.
Szczególną uwagę zwraca fakt, że nie składowano tam karabinów myśliwskich, a groźną broń dużego kalibru.

Elektrycy donieśli o sprawie policji, która zajęła się zabezpieczeniem broni z placówki.
Policjanci odmówili jednak jakichkolwiek komentarzy w sprawie.
Co więcej, mundurowi nie poinformowali nawet lokalnej społeczności o składzie broni w ośrodku
i ucinają wszelkie próby uzyskania informacji na temat sytuacji.

http://www.infowars.com/weapons-cache-found-hidden-at-swedish-migrant-center/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę oskarżać o nic uchodźców uciekających przed wojną, ale z pewnością są wśród nich (a są to w większości młode chłopy) pałający nienawiścią do całego świata zachodniego i szukający zemsty za wymordowane rodziny terroryści. Szwedzi są raczej pokojowo nastawieni do świata dla tego aby nie wzbudzać paniki i nienawiści do uchodźców starają się nie nadawać rozgłosu całej sprawie. Nie ulega jednak wątpliwości że również takich gości przyjmuje Polska, z tą tylko różnicą że nasz kraj aktywnie wspiera amerykańskich najeźdźców rozwalających kraje arabskie. Wydaje mi się że jest tylko kwestią czasu kiedy jakiś pozbawiony przez wojnę rodziny arabski świr zechce się zemścić na Polakach. Szkoda tylko że nie mogąc dotrzeć do tych którzy wysłali wojsko wywrze swój gniew na zwykłych, szarych i niczemu nie winnych ludziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy PISowskie rządy. Na taki PIS głosowaliście? Macierewicz, Ziobro, Kamiński? To jest kpina. Miał być rząd nowych twarzy, a mamy powtórkę. Igrzyska czas zacząć. Przekręty PO i taśmy u sowy, a teraz mamy Kamińskiego i Ziobrę, którzy o mało nie wylecieli z polityki za swoje przekręty. To samo co PO... Ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj becker głosujesz i nie wiesz na kogo? Wstyd, wstyd :D Afera gruntowa. Przekroczenia uprawnień i popełnienia przestępstw przeciwko wiarygodności dokumentów. Nieprawomocnie skazany na karę 3 lat pozbawienia wolności. Ktoś taki powinien zasiadać w rządzie? Tak jak Nowak, Sikorski i reszta PO powinna wylecieć z hukiem (Sikorski w sumie sam odszedł, ale wszystko za późno) tak obaj Panowie powinni najpierw odpowiedzieć za swoje błędy.

Póki sprawa nie jest do końca wyjaśniona to żaden nie powinien piastować tak wysokiego stanowiska. A Ziobro ma zostać prokuratorem generalnym (?) - niech ktoś mnie poprawi jak się pomyliłem.

Ile wynosił WIG dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid napisz coś o krzyżu jaki ma stanąć przed pałacem? :) I jak chcą 500zł na dzieciaki nam dać :) Jak z wcześniejszych emerytur już się wycofują itd. Jak na ten moment to pewne jest tylko, że będą walczyć o wrak. Więc jedno z haseł spełnią na 100% :)

Nie bądź stronniczy i przypomnij jak Pawłowicz wcinała kanapeczki :)

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,17152693,Pawlowicz_je_na_sali_sejmowej__Komisja_etyki_ma_dosc_.html

Chamstwo jest po każdej ze stron POPIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia niezależnie od partii :D Wiemy, że jesteś cięty na PO, ale z jednym się zgodzę, że bezczelność PO się skończyło. Nie mniej wraca to czego się jednak większość obawiała. Krzyże, wraki i sraki. To będą tematy zastępcze, a gospodarka już idzie na bok. Czekam na pierwsze dymisje w ministerstwie finansów, bo nie wiem skąd te biedaki nabiorą kasy :)

Kiedy zdejmiesz symbol zwycięstwa Murada I z twarzy? :) Wolisz kotleta niż mahometa, a avatar jakoś temu przeczy :D

Czy oni też może głosowali na PIS? - oglądać od 1:30 :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Co do ostatnich wydażeń w Paryżu mam pytanie. Dlaczego tak cały świat współczuję Francji która sama sobie to tego doprowadziła a olewa to co się stało z wysadzonym samolotem rosyjskim w Egipcie i choćby katastrofie Smoleńskiej. Ciekawe czy tak wszyscy ochoczo wywieszali flagi Polski i Rosji. Frajcja ponosi konsekwencję za swoją durną politykę wobec brudasów i obalenia ze Stanami Kadafiego i Husajna to teraz niech mają. To oni byli kolonizatorami, złodziejami i gwałcicielami w tamtych rejonach z których mają teraz z Angelą swoich pupilków do utrzymania za kasę rodowitych i białych Francózów. Możecie mnie nazywać rasistą, faszystą ale jestem zadania że POLSKA POWINNA I MUSI BYĆ TYLKO DLA POLAKÓW. Jeśli tak bardzo Angela i Holand tak bardzo chcą pomagać imigrantom to proszę bardzo ich przyjmować do siebie. Ewentualnie Polska niech przyjmie tylko małe dzieci bez możliwości sprowadzaia rodziny. Dlaczego Chu.je idą dalej prze Europę bez żadnych dokumentów jak już w Turcji i Grecji im nic nie grozi??? Jeba.a spedalona Europa.

Ciekawi mnie jakie zdanie mają rdzenni europejczycy i polacy??? Czy pozwolicie żeby nasze dzieci były mordowane, gwałcone bo jebane chu.je przybyły i na wszystko im się pozwala???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zdanie, że się za bardzo nad tym spinasz... Spedalona Europa? Polska tylko dla Polaków? A kto będzie robił za najniższą krajową, jak nasi wyjadą już całkiem do Niemiec, UK, Norwegii itd? :D

A ja mam takie zdanie i się nie spinam tylko czy lepiej rodowitym stworzyć warunki do życia czy lepiej sciągnąć brudasów którzy jak mówisz mają pracować na Polaków i brać zasiłki i dofinansowanie większe niż dostanie Polak??? Dlaczego imigrant ma dostać na mieszkanie, opiekę zdrowotną, naukę jezyka za darmo jak rodowity musi radzić sobie sam i nikt mu nic nie da...Tak spedalona. Nie widzisz tego że brdziej akceptowane były marsze poedałów, lewaków a podejście tradycjonalne do rodziny było wyśmiewane??? Zastanów się gdzie i w jaki kraju o ile tu mieszkasz chcesz żyć. Nie życzę ci tego ale ciekawe jakie byś miał zdanie gdyby brudas zgwałcił kogoś z twojej rodziny bo nie wiedział że tak nie wolno, bo u niego można było. Dale byś gadał kto utrzyma emerytów i że oni są potrzebni gospodarce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle autorze że masz dobry tok rozumowania.
Zawsze uwazałem (parząc kiedys morde nad róznymi tematami)
że wygłaszanie pewnych tez czy przemyslen może za soba nieść narazenie sie na smiesznośc.
W związku z tym czas jest sędzia sprawiedliwym i o ile pewne sytuacje nie sa false flag operations to pewnie sa owocami działan i wczesniejszych starań.
Generalnie patrzac na ogół decyzji po zamachach smiem twierdzic ze albo mamy do czynienia
z ludźmi decyzyjnymi pozbawionymi totalnie mózgu i wyobraźni albo ktos robi to wręcz celowo..

Śmieszy mnie fakt znalezienia paszportu od jednego z zamachowców na miejscu tragedii..
pewnie był niezniszczalny i wybuch bomby nie naruszył dokumentu w kieszeni/ plecaku etc.
Nastepnie dodam tylko tyle że na miesiac wczesniej Francja dostała informacje o mozliwym zamachu.. nic nie uczyniono w tym kierunku..
Do dzis dnia nie ukarano i nie znaleziono sprawców zamachu na Charlie Hebdo.

Pewnie nastepnie jak zwykle media doprowadza do przesytu informacji
a nastepnie do dezinformacji tak ze każdy ogłupiony obserwator zacznie miec dośc śledzenia faktów
i w końcu sprawa umrze smiercia naturalną.

Napisałes o byciu faszysta/ rasista.. napisze tylko tyle opierając sie o fakty że czołowa prasa niemiecka po paradzie 11 listopada popadła w histerie,
często nazywajac ten marsz nacjonalistycznym. Wychodzi na to że bedac w polsce patriota i okazyjąc narodowa flage to cos złego..
w prawdzie tak skoro ex prezydent wolał gloryfikowac morderców bandery i UPA..
Obawiam sie że nastepne pokolenia wogóle beda życ w totlanym zakłamaniu i zamawywaniu historycznym..
..juz dzis przeznaczamy rocznie 200mln zł na emerytury żydom mieszkającym w Izraelu..
czy my naprawde jestesmy współwinni krzywd zydowskich z czasów i po II wojnie światowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP o czym Ty piszesz :D Mam wrażenie, że najdalej w Czechach byłeś, a okazji do rozmowy z tymi "nie Polakami" to tylko chyba miałeś okazję jak pytałeś na wakacjach w UK o drogę na Big Bena :D

Zluzuj majty. Nikt nie chce u nas tego co się dzieje we Francji. Ale sami sobie jesteśmy winni. NIestety gospodarka jest nieubłagana. Ludzie chcę żyć coraz wygodniej. Jest coraz mniejszy przyrost naturalny. Mówi się, że nie ma warunków dla modelu rodziny wiekszej niż 2+1, ale prawda jest taka, że warunki są, tylko my jesteśmy wygodni. Zarabiamy coraz więcej, jest (jakby nie było) coraz łatwiej o dostęp do edukacji, do dobrze płatnej pracy itd. Przykładem jest Francja, gdzie u nich to co zaczyna się u nas zaobserwowano już kilkadziesiąt lat wstecz. Rozwój gospodarczy powoduje, że brakuje rąk do pracy rodowitych Francuzów, a w Polsce Polaków, bo nikt nie będzie robił za najmniejszą krajową.

Jestem przeciwko islamizacji Polski i Europy, ale śmieszą mnie jednocześniej te flagi na fb jak takie wypowiedzi jak Twoje, Popadanie w skrajności jest obłudne. Tak jak te fotki narodówki na marszu niepodległości, gdzie z flagami Polski i napisami o wy.baniu "muslimów" chłopaki wpadają po kebaba do Turka :D A to przez nich przecież rodowite restauracje upadały, przez co Polscy patrioci tracili pracę. Albo noszą drogie nike "made in turkey". No i w drugą stronę to samo: dają flagi na fb na swoich super szybkich kompach, w których władowana jest krwawica Afganistanu i ich minerały ziem rzadkich.

Niestety tak ten świat jest zbudowany, że jak chcemy żyć na poziomie to jesteśmy skazani na multi-kulti. Biały człowiek od wieków szukał sługusów, zaczął od czarnych, a jak ich ucywilizował to sięgał po Arabów. A to tylko dlatego, że samemu mu się nie chciało robić.

Do tego trzeba dobrej polityki, a nie srania we własne gniazdo. Polska nie powinna być tak otwarta na imigrantów, ale popadanie w skrajne, prawicowe poglądy może skutkować tym o co chodzi Islamistom. Dzięki temu oni się napędzają, zdobywają nowe środki i zwolenników. A my dajemy się temu ponieść jak banda imbecylów. Fajny cytat ostatnio widziałem: można założyć t-shirt z białym orłem w koronie, ale IQ od tego nie przybędzie. To samo można napisać co do akcji z flagą na fb: można walnąć flagę Francji na fb, ale IQ od tego nie przybędzie.

Peace. Wszyscy jesteśmy ludzi. Im bardziej ucywilizowani tym bardzej leniwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle autorze że masz dobry tok rozumowania.

Zawsze uwazałem (parząc kiedys morde nad róznymi tematami)

że wygłaszanie pewnych tez czy przemyslen może za soba nieść narazenie sie na smiesznośc.

W związku z tym czas jest sędzia sprawiedliwym i o ile pewne sytuacje nie sa false flag operations to pewnie sa owocami działan i wczesniejszych starań.

Generalnie patrzac na ogół decyzji po zamachach smiem twierdzic ze albo mamy do czynienia

z ludźmi decyzyjnymi pozbawionymi totalnie mózgu i wyobraźni albo ktos robi to wręcz celowo..

Śmieszy mnie fakt znalezienia paszportu od jednego z zamachowców na miejscu tragedii..

pewnie był niezniszczalny i wybuch bomby nie naruszył dokumentu w kieszeni/ plecaku etc.

Nastepnie dodam tylko tyle że na miesiac wczesniej Francja dostała informacje o mozliwym zamachu.. nic nie uczyniono w tym kierunku..

Do dzis dnia nie ukarano i nie znaleziono sprawców zamachu na Charlie Hebdo.

Pewnie nastepnie jak zwykle media doprowadza do przesytu informacji

a nastepnie do dezinformacji tak ze każdy ogłupiony obserwator zacznie miec dośc śledzenia faktów

i w końcu sprawa umrze smiercia naturalną.

Napisałes o byciu faszysta/ rasista.. napisze tylko tyle opierając sie o fakty że czołowa prasa niemiecka po paradzie 11 listopada popadła w histerie,

często nazywajac ten marsz nacjonalistycznym. Wychodzi na to że bedac w polsce patriota i okazyjąc narodowa flage to cos złego..

w prawdzie tak skoro ex prezydent wolał gloryfikowac morderców bandery i UPA..

Obawiam sie że nastepne pokolenia wogóle beda życ w totlanym zakłamaniu i zamawywaniu historycznym..

..juz dzis przeznaczamy rocznie 200mln zł na emerytury żydom mieszkającym w Izraelu..

czy my naprawde jestesmy współwinni krzywd zydowskich z czasów i po II wojnie światowej?

I tak pewnie będzie. Niemcy się juz boją, bo po wyborach stracili wpływy i dokąd oni teraz dadzą imigrantów jak Kopacz się zgodziła a wygrało PIS i po pięknym planie udupienia Polski i Polaków. Sami zaprosili to wypad. Wiem że piszę chamsko i wulgarnie ale ktoś musi uświadamiać lewaków z EU że ich solidarność doprowadzi do katastrofy. Dla mnie najważniejsze jest dobro polski i Polaków a reszta może sobie zdychać i być mordowanymi przez swoich braciszków muzułmanów. Koniec z tolerancją i dobrocią. Czy kiedyś cioty z euro pomyśleli jakie by oni mieli prawa jako imigranci w krajach muslimskich??? Żadnych!!! To dlaczego chcą zmusić inne kraje do przyjmowania morderów i gwałcicieli. Ja się cieszę jak pod oknami biegają krzyczące dzieciaki, ludzie chodzą do kościoła, bierze się śluby a nie żeby ze wszystkim trzeba było się kryć żeby nie obrazić brudasów. Już Szwecja sobie na to pozwoliła i Belgia gdzie w radzie miasta są same karaluchy i nie mile jest widzieć obchodzących Święta Bożego Narodzenia i Mikołaja. Możecie na mnie pisać że jestem rasistą, pisowcem ale wolę krzyże niż meczety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język Danvielda da się jeszcze czytać i on jakby nie było kieruję się głową, Ty zaś emocjami i tego się boję. Ja się cieszyłem z tolerancji umiarkowanej, ale zawsze tolerancji. Brak tolerancji jaki prezentujesz spowoduje, że będziemy mieli powtórkę z historii. Oby Twoje dziecko nigdy nie miało ciągotek do tej samej płci, albo żeby czasem ktoś nie obił Ci mordeczki, bo jednak przypominasz bardziej żyda, albo araba niż polaka. Boże Narodzenie? Podpieranie się religią? Kolejna obłuda. Dlaczego nie widać tej młodzieży i dzieci w niedzielę w kościele. Jakby tyle samo młodzieży chodziło na msze co w pochodach to uwierzyłbym w ich hasła.

P.S. A my nie mamy do tego osobnego działu o polityce? Dawid nie lepiej przenieść to tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadP o czym Ty piszesz :D Mam wrażenie, że najdalej w Czechach byłeś, a okazji do rozmowy z tymi "nie Polakami" to tylko chyba miałeś okazję jak pytałeś na wakacjach w UK o drogę na Big Bena :D

Zluzuj majty. Nikt nie chce u nas tego co się dzieje we Francji. Ale sami sobie jesteśmy winni. NIestety gospodarka jest nieubłagana. Ludzie chcę żyć coraz wygodniej. Jest coraz mniejszy przyrost naturalny. Mówi się, że nie ma warunków dla modelu rodziny wiekszej niż 2+1, ale prawda jest taka, że warunki są, tylko my jesteśmy wygodni. Zarabiamy coraz więcej, jest (jakby nie było) coraz łatwiej o dostęp do edukacji, do dobrze płatnej pracy itd. Przykładem jest Francja, gdzie u nich to co zaczyna się u nas zaobserwowano już kilkadziesiąt lat wstecz. Rozwój gospodarczy powoduje, że brakuje rąk do pracy rodowitych Francuzów, a w Polsce Polaków, bo nikt nie będzie robił za najmniejszą krajową.

Jestem przeciwko islamizacji Polski i Europy, ale śmieszą mnie jednocześniej te flagi na fb jak takie wypowiedzi jak Twoje, Popadanie w skrajności jest obłudne. Tak jak te fotki narodówki na marszu niepodległości, gdzie z flagami Polski i napisami o wy.baniu "muslimów" chłopaki wpadają po kebaba do Turka :D A to przez nich przecież rodowite restauracje upadały, przez co Polscy patrioci tracili pracę. Albo noszą drogie nike "made in turkey". No i w drugą stronę to samo: dają flagi na fb na swoich super szybkich kompach, w których władowana jest krwawica Afganistanu i ich minerały ziem rzadkich.

Niestety tak ten świat jest zbudowany, że jak chcemy żyć na poziomie to jesteśmy skazani na multi-kulti. Biały człowiek od wieków szukał sługusów, zaczął od czarnych, a jak ich ucywilizował to sięgał po Arabów. A to tylko dlatego, że samemu mu się nie chciało robić.

Do tego trzeba dobrej polityki, a nie srania we własne gniazdo. Polska nie powinna być tak otwarta na imigrantów, ale popadanie w skrajne, prawicowe poglądy może skutkować tym o co chodzi Islamistom. Dzięki temu oni się napędzają, zdobywają nowe środki i zwolenników. A my dajemy się temu ponieść jak banda imbecylów. Fajny cytat ostatnio widziałem: można założyć t-shirt z białym orłem w koronie, ale IQ od tego nie przybędzie. To samo można napisać co do akcji z flagą na fb: można walnąć flagę Francji na fb, ale IQ od tego nie przybędzie.

Peace. Wszyscy jesteśmy ludzi. Im bardziej ucywilizowani tym bardzej leniwi :)

:) Masz rację nawet nie pytałem o drogę do Big Bena bo w tym czasie kiedy byłem, to były to czasy dawne i miałem wtedy jakieś 12 lat tak więc nawet nie rozumiałem angielskiego i zdawałe się na kogoś innego. Wystarczy mi jak byłem na wakacjach kilkakrotnie w krajach arabskich i widziałem roszczeniową postawę tamtejszych to szkoda gadać. Nie jesteśmy sobie tego winni jak mówisz tylko winny jest zachód o destabilizowanie tamtejszych regionów a nie my i Polska. Masz rację że wszyscy udają jacy to z nich patrioci i wywieszają flagi, wrzucają ikonki na fb a tak naprawdę nie wiedzą co dzieje sie koło nich. Nie jesteśmy skazani na multikulti. Wystarczy wprowadzić pewnie przepisy które uniemożliwią osadzanie się brudasów tak jak to zrobiła Japonia gdzie muzułmanie nie mają prawa bytu. Czy ich też uważasza za niewłaściwie postępujących i że kieruje nimi obłuda i myśleniem o swoich tyłkach??? Oni poprostu wiedzą czym pachnie islam. Znaczy się że Czechy, Słowacja, Węgry też źle postępują??? Już Słowacy mieli takie dobre podejście do Romów jak masz ty do innych i teraz cierpią. Czasami nietolerancja jest dobra. Masz rację żeby nie popadać w skrajność co do imigrantów ale pomyślałeś co z Polakami ze wschodu którzy zostali zesłani na Syberię i inne regiony? Dlaczego w pierwszej kolejności nie sprowadzać ich i podobnych kulturowo tylko dać się namówić Angeli i Holandowi na przygranięcie ch.uj wie kokgo???

Masz rację że piszę pod wpływem emocji ale pomyśl...jedziesz z rodziną, dziećmi do Paryża na wycieczkę a tu brudas w imię Allaha detonuję się koło twoich dzieci??? I co robisz i mówisz? Że tak ma być czy że trzeba było ich nie wpuszczać? Polska nie musi nikogo przyjmować pod naciskiem Zachodu dlatego ze to oni sami ich zaprosili i to nie Polska leży po dordze imigrantom do Niemiec, itd. Emocje emocjami ale czy chcesz żeby nasze dzieci były bite w szkołach przez brudasów i uczyły sie zamiast naszej religii, koranu??? Wiem że chcesz być poprawnie politycznie ale to nie zdało egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język Danvielda da się jeszcze czytać i on jakby nie było kieruję się głową, Ty zaś emocjami i tego się boję. Ja się cieszyłem z tolerancji umiarkowanej, ale zawsze tolerancji. Brak tolerancji jaki prezentujesz spowoduje, że będziemy mieli powtórkę z historii. Oby Twoje dziecko nigdy nie miało ciągotek do tej samej płci, albo żeby czasem ktoś nie obił Ci mordeczki, bo jednak przypominasz bardziej żyda, albo araba niż polaka. Boże Narodzenie? Podpieranie się religią? Kolejna obłuda. Dlaczego nie widać tej młodzieży i dzieci w niedzielę w kościele. Jakby tyle samo młodzieży chodziło na msze co w pochodach to uwierzyłbym w ich hasła.

P.S. A my nie mamy do tego osobnego działu o polityce? Dawid nie lepiej przenieść to tam?

Co do dzieci...oby twoja córka nie miała ciągotek do islamisty bo gdy się sprzeciwisz jako ojciec to żeby jej partner nie obił ci mordeczki :-):-):-)

Nie wiem, ja tam widzę zawsze dużo młodzieży i dużo młodych ludzi na Boże Narodzenie chyba że ty mieszkasz w rejonach gdzie większość wyjechała za pracą i zostały same starsze osoby...ale trudno. Takie rejony też są :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam rację, czy jej nie mam :D Bo niby mam, a niby nie :D

Tak widzę, że nie do końca czytasz to co piszę. Napisałem, że jestem przeciwko islamizacji Europy. Jeśli chodzi o Japonię to ten kraj ma więcej dziwnych przepisów, które do mnie nie przemiawiają (ostatnio postanowili, że nie będę prowadzić uczelni humanistycznych). Zaś oni sami też mają bogatą historię, która daje do myślenia (ale nie o tym mowa).

To co się teraz dzieje to jest woda na młyn dla ekstremistów. Znam ludzi (rodowitych Polaków), którzy przeszli na Islam. Czy ich też zabijemy? A co z tymi Turkami, Hindusami, którzy już w Polsce są? Najpierw trzeba stworzyć odpowiednie warunki do przyjęcia imigrantów, a tych w Polsce nie ma. Nie można pozwolić sobie na wpuszczenie podejrzanych osób, kiedy nasze służby antyterorystyczne mają mniejsze fundusze niż kościół w Polsce.

Mnie przeraża ta mowa nienawiści, to że sami stajemy się ekstremistami. Nietolerancja nigdy nie była dobra. Bo może dotknąć niewinnych ludzi, a z czasem nas samych, Przecież właśnie tym kierują się ekstremiści. A jakby nie było, to nasza zachodnia kultura przyczyniła się do zachwiania ich świata. Czy czasem nie było nas w Afganistanie, Iraku? Dlaczego wtedy nie było na ulicach takich manifestacji? Oprócz tego każdy powinien mieć świadomość, że rozwój jaki mamy jest po części możliwy dzięki temu, że korzystamy z dóbr Afgańczyków czy Iranu. I tutaj muszę się zgodzić z kolegą, który pisał w innym temacie, że to jednak ten chory konsumpcjonizm powoduje, że chcemy więcej, taniej i szybciej, ale nie da się tego uzyskać bez odpowiednich materiałów, taniej siły roboczej itd. Chcemy się naprawdę przeciwstawić islamizacji? To chodźmy wszyscy do kościoła :D

Co do całej reszty odnoście naszych dzieci itd. to raczej traktuję to w charakterze dobrego żartu :D

P.S. co do kościoła: staram się regulranie chodzić do kościoła i nie widzę tej młodzieży :) Ale widzę za to oflagowane pokolenie po gimbazie, którzy wolą "kotleta od mahometa" i nagle przypominają sobie o tym, że są chrześcijanami :D Czy to nie śmierdzi obłudą? :D Do tego trzeba mądrych głów, odpowiedniego działania daleko od naszego kraju. Likwidacja ISIS. Myślałem, że zrobi z tym porządek Rosja, ale widać, że raczej nie radzą sobie z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne.. - kościołem jestesmy my a nie budowla jako budynek.. podstawy chrzescijanstwa troche inaczej to tłumacza.
opierając sie na faktach jestesmy od dawien dawna indoktrynowani, pranie mózgu by byc tolerancyjnym, kolorowe tecze,
2ch tatusiów i prawo do dziecka a ostatnio nawet modne zaczynaja byc damskie torebki.
Kolorowe pudło i kilku usmiechniętych aktorów okazuja sie specjalistami od zycia i od tego jakie ono ma byc, czesto zwalając wszystko na "nadchodzaca modę i nowoczesnośc"
Czasem sie zastanawiam czy to aby nie jest umacnianie w postawie chrzescijanina.. .. w razie W nastaw drugi policzek.
Uwazam ze tylko głupi człowiek pozwoli sobie na wpojenie miernych wartości pozbawiając sie prawa do obrony.

Innymi słowy odnoszac sie do tego co piszecie Panowie uwazam że zapraszając do siebie kogokolwiek chętnie ugoscicie nalezycie,
natomiast jezeli ktos nie odnosi sie z szacunkiem i zapomina o kulturze rozrabiając na waszej posesji to poprostu zostaje wyproszony.
Nie może byc tak że ktos przychodzi i narzuca swój ład i zachowanie.
Każdy z nas w zyciu codziennym stosuje mniej lub bardziej swiadomie powyzsza zasadę.

"agresor ma zawsze bron, broniacy nie ma do niej nawet dostepu.

Więc nie jestem tolerancyjny! Każdy kreuje swój świat a ja nie jestem zmuszony do każdego z nich wchodzic czy uczestniczyć.
Zwykłem mówic otwarcie o tym co mi sie nie podoba i nie odpowiada a godzi w mój interes.

Kolejną lewacka bzdura jest demonizowanie wszystkiego i przyszywanie rozmaitych ideologizmów tak jak to ostatnio zrobiły niemieckie media w polsce i Pan Miecugow..
Wychodzi na to ze będac patriota zostaje sie od razu nacjonalista a nawet i faszysta.

Wogóle zwrócmy uwage na pewne brzydkie słowa "lewak, lewica, lewactwo etc"
to sie niestety z niczym dobrym w zyciu nie kojarzy i chyba te 25 lat wolnej polski obnazyło w pełnej krasie efekty owych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Właśnie tego się obawiałem: porównanie "inności" (jaka by nie była) do terroryzmu. Różnica jest taka, że jeden podkłada bomby, a drugi jedynie wkurza innych swoją innością. W tym tempie nienawiści to zamiast budować tory wyścigowe to wybudujemy nowe obozy.

Co do kościoła: Dawid Polska to kraj hipokrytów. Ciekaw jestem ilu tych wznoszących hasła o walkę o naszą wiarę i tradycję miało pismo święte w łapie. Prawda jest taka, że częściej Ci katolicy klepali konia przy lewackim CKM niż zajrzeli do Biblii. Zasłanianie się tymi wartościami jest śmieszne. Moim zdaniem te prawicowe hasła są skutkiem strachu i srania pod siebie. Tylko trzeba to jakoś ubrać dobrze w jakąś teorię. Stąd tradycja, wiara itd. Gdzie ta tradycją i wiara? Bo przez ostatnie 15 lat jakoś jej nie widziałem u tych co dzisiaj za nią chcą życie tracić (ale tylko w pochodach, bo jak dostaną pobór do wojska to stają się nagle pacyfistami). Pokrzyczeć bez sensu z flagą, pokazać się w Polsacie z krzykiem "jeba.c TVN" i iść na kebaba do Turka, który był wrogiem, ale zanim głód do tyłka zajrzał :D To tak jak z disco polo - niby nikt nie słucha i mu się nie podoba, ale każdy zna i tańczy jak wypije :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że nalezy wazyc wiare i jej ilośc, to jakim kto jest wyznawcą najlepiej wie sam.
Zasłanianie sie jakimikolwiek wartościami w drodze do hipokryzji wogóle nie jest dobrym obrazem człowieka.

W odniesieniu do obecnej sytuacji politycznej w polsce i do ostatnich wydarzeń z francji,
wg Ciebie jak powinna wygladac sytuacja w polskojęzycznych mediach?
Jak powinni zachowywac sie polacy, jakie powinny zostac podjete działania.

Zadałem te kilka pytań z uwagi na to, że w sposób aktywny wyrazasz swa niechęc do obecnego stanu rzeczy
i nie ukrywam że Ciekawi mnie jak wg Ciebie powinien wyglądać ten właściwy świat.

Co do zamachów dodam jeszcze, że od dwóch dni obserwując informacje z Paryża trudno się zorientować,
ilu faktycznie było zamachowców.

Licząc miejsca akcji i uwzględniając liczby obecnych tu i tam terrorystów widać matematyczne zamieszanie.
Jeszcze teraz podano że w odnalezionym aucie były 3 (trzy) "kałachy" które ponoć używano w zamachach.
To gdzie są ci co je do samochodu przynieśli? Kierowca je zbierał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.