Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

żal patrzeć na czlowieka, dalej nie wie co sie stało :/.

wiecie co jest najgorsze w takich sytuacjach? ze jeszcze 1/2 minuty wczesniej koles był zdrowy, jechał jak kozak i może myslał ze życie jest piękne, bo wlasnie sobie leci na fajną imprezke... albo może zaraz zobaczy żone i dzieciaki....

kuwa powinni puszczac takie filmy na kursach, zanim wydadzą komuś prawko, jako przestroga dla wszystkich co bujają w chmurach na drodze.

 

a ile razy w ciągu dnia kazdy z nas ma takie chwile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu...

Częsty widok i na naszych polskich drogach - a potem płacz i lament. 

Dzisiaj przez Gliwice Sośnice jakiś koleś dzidował wyprzedzając na ciągłej, na pasach, na winklach. Dzisiaj jest dzień giełdowy - mnóstwo obcych aut, które jeżdżą nieprzewidywalnie w obcym terenie, a gość urządzał sobie slalom między nimi. Szkoda słów. To samo na DK78 na Rybnik - masakra...

Ale kto młodemu gniewnemu na czerwonym ścigu zabroni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl mam po to aby czerpać z tego przyjemność, umrzeć chcę śmiercią naturalną nie inną, wiadomo każdy z nas czasami odwinie róbmy to jednak w miare sprzyjających warunkach i z głową na karku a wszyscy będziemy szczęśliwi i zadowoleni z pasji jąka nas łączy i jaką są motocykle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem z wakacji z Greckiej wysepki i.... szok. 50% pojazdów na drogach to wszelkie jednoślady, a przez tydzień widziałem około 10szt w kaskach (mandat za brak kasku 400EUR). Najczęstszy widok to koleś bez koszulki, bez kasku, krótkie gatki, pet w gębie i ogień :mellow:

 

to samo widzialem w Chorwacji (bylem 3 razy), z tą roznicą ze poza skuterami goście zapieprzają tez dosc mocnymi plastikami, luz klapki gacie koszulki, odkryte kaski. jedyni naprawde ubrani to wycieczki z Polski albo Niemiec. i najlepsze widzialem tylko 1 wypadek motocykla - Polak leżal, dobrze ze ubrany mimo upału bo szlifa pociągnął konkretnego, sakwy pogubił ale poza tym przeżyli i nawet jechać sie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.