Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ucieczka przed policją.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny samozwańczy ghostrider.

Policjant (wg opisu filmu) otrzymał mandat za niedostosowanie się do rozkazu zaniechania pościgu.

Spychanie motocyklisty na płot samochodem karygodne - tak uważam. Umiejętności motocyklisty przemilczam :)

Kolego, zakładzasz temat, to daj line, inaczej nie wiadomo o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny samozwańczy ghostrider.

Policjant (wg opisu filmu) otrzymał mandat za niedostosowanie się do rozkazu zaniechania pościgu.

Spychanie motocyklisty na płot samochodem karygodne - tak uważam. Umiejętności motocyklisty przemilczam :)

Stary odgrzewany kotlet z 2009r.

Z tego co widziałem, to radiowóż zajechał drogę motocykliscie, a ten zdesperowany wybrał drogę przez płot. Nie można mówić tutaj o jakimś spychaniu. Gościu uciekając przed pościgiem zdawał sobie chyba sprawę, że policja zastosuje wszystkie dopuszczalne środki do jego zatrzymania. Jego brawurowa ucieczka bezpośrednio zagrażała innum uczestnikom ruchu drogowego. Policja miała prawo bezwzględnie go zatrzymać. Co do umiejętności - uciekinier nawet do piet nie dorasta Brojlerowi. Z jego tajna i niespotykaną techniką jazdy, w kilka zaledwie sekund umknął by policjantom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się "spychaniem na płot". W US już dawno byłby zepchnięty skutecznie i nikt by się tym nie przejmował :D

Pita, to niech się liczy z konsekwencjami...

 

Ale to taka chyba przekora, bo gdyby kierujący moto potrącił Twoje dziecko, czy matkę, to byłoby wielkie halo, że policja do dupy... a przecież mogli na płot zepchnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się "spychaniem na płot". W US już dawno byłby zepchnięty skutecznie i nikt by się tym nie przejmował :D

Pita, to niech się liczy z konsekwencjami...

 

Ale to taka chyba przekora, bo gdyby kierujący moto potrącił Twoje dziecko, czy matkę, to byłoby wielkie halo, że policja do dupy... a przecież mogli na płot zepchnąć...

Jak to czytam to tak jak bym sluchal tego gliniarza ktory mnie ostatnio zatrzymal..........co by bylo jak by tam stala grupka dzieci, staruszka albo bog wie co. Najlepiej to do takich strzelac bez ostrzezenia........ludzie opanujcie sie!!!!! A tak na marginesie to co ten gostek przewinil? Do momentu kiedy gliny go zaczly gonic jechal calkiem normalnie, jedynie to tylko tabliczy rejestracyjnej nie mial.

Blue Bird powiedz mi czym Ty jezdzisz komarkiem? Jeszcze nigdy nie zdazylo Ci sie odkrecic manetke gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak masz tyle kasy by zaspokoic ich glod to nie musisz uciekac. A tak nawiasem mowiac to ta cala gadanina o bezpieczenstwie na motorach to fajna bajka. 86% wypadkow z motorami winni sa kierowcy puszek, 9% to inne faktory a tylko 5% to wina nadmiernej szybkosci motocyklistow. I oczym bedziemy tu gadac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że to nie szybkość zabija... tylko nagłe zatrzymanie.

 Pewnie w podręczniku do fizyki :D

 

A tak na poważnie. Każdy czasami przegina. KAŻDY! Kwestia taka, że trzeba mieć na tyle cywilnej odwagi, żeby zatrzymać się jak nas na tym przyłapią :mellow: Ja się zatrzymywałem i przeważnie kończyło się na .... pouczeniu ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ghostrider zachęca policje do pościgu, więc pewnie wielu uciekło.  :DDDD 

ale to mnie rozśmieszyło -> "no bo jak masz tyle kasy by zaspokoic ich glod to nie musisz uciekać"
stać mnie na motocykl, garaż, benzyne, pałowanie i cały strój, ale na mandat to mnie nie stać więc muszę uciekać XDDDDDD 

A i moim zdaniem bardzo dobrze że spychają, lepiej połamać jednego głupka niż on miałby komuś zrobić krzywdę. Uciekają przeważnie ludzie którzy mają grubsze sprawy na sumieniu, albo są pod wpływem, normalny człowiek się zatrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i moim zdaniem bardzo dobrze że spychają, lepiej połamać jednego głupka niż on miałby komuś zrobić krzywdę. Uciekają przeważnie ludzie którzy mają grubsze sprawy na sumieniu, albo są pod wpływem, normalny człowiek się zatrzyma. 

Oj chłopie, narażasz się, oj narażasz! Jak możesz tak wogóle myśleć! Przecież ten spokojny motocyklista był szykanowany przez policjantów! To nic że jechał ponad 200km/h - miał ścigacza to czemu nie mógł sobie tak pomykać? To w końcu szybkie sportowe moto to jak miałby niby jeździć? Tobie się nie zdarza przed policją uciekać i zapiera..ć 250km/h? Każdemu z nas, często się to przecież zdaża. Ty jakiś taki inny jesteś. ;)  Co w tym złego, odkręcasz manetkę i wio! Niech inne głupki na drodze uważają, ty w końcu popylasz na swoim ukochanym ścigaczu! Nie po to takiego potwora ludziska kupują, by jeździć 60km/h w mieście. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.