Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Abaddon

Użytkownicy
 • Posts

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Abaddon last won the day on August 8 2012

Abaddon had the most liked content!

5 Followers

About Abaddon

 • Birthday 08/11/1974

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SBE

Recent Profile Visitors

8,203 profile views

Abaddon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

31

Reputation

 1. Wielu z Was znało Piotrka... niestety, odszedł dziś na zawsze
 2. Pod warunkiem, że okażesz legitymację prasową
 3. ... się znowu popsuło autologowanie
 4. Koral99, cały czas o tym mówię- policjant może zbadać, a nie musi. Trafisz na człowieka, to Cię przebada bez problemu, a trafisz na służbistę, to odmówi i nic nie poradzisz. Nie ma tak jak ktoś tu pisał, że policja ma OBOWIĄZEK. Nie ma takiego obowiązku.
 5. I to jest zajebista podstawa prawna... radio i TV! Masz u mnie browara!
 6. To policjanci w komendach krew pobierają ?? Nie ma to jak dobra rada Nie wprowadzaj ludzi w błąd... a skoro twierdzisz, że policja ma taki obowiązek, to podaj podstawę prawną. Raz jeszcze tłumaczę- policja nie ma obowiązku spełniać fanaberii skacowanych obywateli, bo ktoś akurat ma ochotę sobie dmuchnąć. To tylko dobra wola, uzależniona od czasu służby. Wyobraź sobie 30 osób przed dyżurką oczekujących na badanie- bo taki mają kaprys- i sobotni wieczór w dużym mieście... uważasz, że czym w tym momencie powinien zajmować się dyżurny- dmuchaniem ludzi, czy dysponowaniem policjantami?
 7. Mylisz się. Tak samo dyżurny, jak i policjant na radiowozie nie ma żadnego obowiązku udostępniania alkomatu. Może, a nie musi, a to zasadnicza różnica.
 8. Zgubił w lipcu zeszłego roku, więc pewnie już znalazł.
 9. Z tymi jajkami, to ja myślę, że jest zupełnie odwrotnie- wysoka temperatura jest dla nich zagrożeniem
 10. Jest jeszcze jedno wyjście dla "zdrapek"-kupić trajkę. Mniejsza szansa na glebę Marian, Tobie widocznie ran nie opatrywano, stąd został Ci asfalt na obrzeżach... a delikwenci widoczni na zdjęciach to faktycznie fejki- ten pierwszy oparł się i zasnął na betoniarce, a drugi potraktował się szlifierką oscylacyjną
 11. Rafmix, kumpel ma do sprzedania Bandziora i to faktycznie igła. Nie wiem, czy byłbyś zainteresowany, bo to ten z owiewką... też chyba rok 2005. Jak coś, to pisz do mnie na PW.
 12. Z opisu wynikało, że tak... nawet była wzmianka, że nie motocyklowa.
 13. Się wkleiło, bo było, tylko moder chyba wrażliwy z rana Zapodam raz jeszcze, dyskretniej, co by wyobraźnię niektórych uruchomić http://img543.imageshack.us/img543/9503/ihjr.jpg
 14. Moderek, co to się z tym moim postem porobiło?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.