Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poleciała Na Motor - Blachara Czy Zagubiona Istotka?


roponosna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nic nie poradzisz przyjacielu, najsmutniejsze jest to że będzie jeszcze gorzej Pomyśl jakie będą dzieci dzisiejszych gimnazjalistek i gimnazjalistów, co rodzice im przekażą? Moja mama przez trzydzieści kilka lat była nauczycielem, nauczycielem z powołania, jej praca to była jej pasja. Jakieś 5/6 lat temu przeniosła się wraz z reformą z podstawówki do gimnazjum myśląc że będzie pracować z "dojżalszą" młodzieżą. W ubiegłym roku przeszła na wcześniejszą emeryturę ponieważ nie miała już z kim pracować. Co roku na każdą klasę około 30`o osobową przypadało coraz mniej jednostek którym można było coś przekazać, za to coraz częściej obawiała się o zdrowie psychiczne i fizyczne. Zero wartości, zero wzorców, czysty konsumpcjonizm i chęć za wszelka cenę "popisania" się przed rówieśnikami.Paranoja

dokladnie nic dodac nic ująć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A la lubię wozić kogoś. Przecież mi nie zje moto. "Karnąć się" bym nie dał. Ale póki ja kręcę manetką i kierownicę trzymam, to co mi szkodzi? Zdaje się, że jak miała skończone 15, to akurat o to nikt by się przyczepić nie mógł.

Kochany skończone 16-cie musi miec bo inaczej mógłby Ci prokurator siąść na kark. Polecam kawałek posłuchaj i pomyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja sie wlasnie zbieram na zakupy.. jedzie ktos tez? ;) wezmiemy je wszystkie i urzadzimy mala impreze

 

heheheh dobre! wchodzę w to/ w je, ale pow 18 :D

 

 

Ar2rM nie masz nic ciekawego do powiedzenia to ignoruj temat, wtrącenie bez sensu żeby zaistnieć na forum?Pewnie siksa potem opowiadała koleżankom jak to nie zapier*alała dwieście na godzinę, jeździła na gumie i bez gumy. Takie czasy, sponsoring, galerianki, trochę zniesmaczyło mnie ostatnio to: http://demotywatory.pl/96174/nasza-klasa14 lat przecież to jeszcze rozwinięte w pełni nie jest... Chryste czy to ja przespałem i zmarnowałem potencjał podstawówki bo grałem z kumplami w piłkę zamiast posuwać koleżanki z klasy na świetlicy? Czy tak było zawsze czy może dopiero internet w pełni ujawnił ludzką naturę? Warto mieć dzieci dzisiaj? Następnym razem <18 - wypier... do mamy.I jeszcze o co chodzi z tą kasą, żeby w wieku 14 lat tak jej potrzebować żeby się puszczać? Co to nakręca ja się pytam A i jeszcze po co jej te Audi?

 

chciała zakozaczyć przed pozostałymi. troszkę kompleksów i presja otoczenia a kazda chce być cooooool....

cóż....

 

 

głowa w chmurach a codziennie przed ekipą k**** klęka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Vitalya, Whatever, świetne dowcipy, genialne riposty. Coś w temacie: Gold digger, czyli blachara po naszemu:

 

Kobiety lubią być księżniczkami ;)

http://www.youtube.com/watch?v=keFSXlCsK8M

 

Najlepsze na końcu, gdy nie potrafią przyjąć rzeczywistości z godnością: :D

 

Faceci też bywają idiotami:

 

Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat. Niestety ludzka głupota nie zna granic, i babska i frajerów dających się złapać na haczyk. Owszem na motocykl można złapać ,,królową jednej nocy''  od której nic więcej nie należy oczekiwać ale nie normalną dziewczynę czy przyszłą żonę. 

Ja z racji swojego stany cywilnego mam szybki sposób na chętne na przejażdżkę i namolne panniska: szybki sprint, trochę na tylnym, trochę na przednim kółeczku plus ekspresowe hamowanie. Pannica sama prosi by stanąć ale czasem rozumiem o co jej chodzi dopiero po kilku kilometrach, potem szybko odchodzi nie mówiąc nawet dziękuję  :( ...Tylko czasem mokry ślad na zadupku zostaje... ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile tez jest karierowiczek,

daja dupy za posadke i wzbijaja sie na wyzyny robiąc z siebie święte.

 

Tiaa, i najgorsze w tym wszystkim jest że jest im z tym dobrze. Nie widzą w tym nic złego i śmiejąc się z tych normalnych mówią: może i jestem k..wa ale mam wszystko a ty jesteś porządna i pracowita i masz g..no.  Niestety słysząc takie argumenty trudno oponować a wręcz nie przyznać im racji ale ręce opadają  :( ...Niestety, świat się ciągle kręci wokół babskiej d..py... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pieprzycie jak stare mochery. O takie polskie walczylim - jak to powiedział her Wons. Kraj kurew i złodzieji. Nie wiem czego się dziwicie jak w zoo przed wybiegiem z szympansami. Zasada jest prosta dają to bierz bija to uciekaj. Reszta się nie liczy. Zasady umarły, a kto w nie wierzy jest głupi. Możecie mnie zlunczować ale wasze utyskiwania są żałosne. Ona chciała, On nie, a inny nie będzie miał oporu. To jest wolny rynek jest popyt jest podaż. Dziś wszystko jest na sprzedaż i każdy ma swoja cenę. Wartością człowieka nie jest to kim jest, ale co ma.

To ze za także chciała machnąć całe to promocja. Za parę lat dorośnie i może zacznie cenić dupę, albo i nie jak ten sport się jej spodoba. Nie tylko laski są takie. Ciekawe ilu z tego forum dyma stare prukwy za kasę.

Chcieliście kapitalizmu to macie i skończcie jęczeć, albo idźcie do piachu razem z etyką, moralnością i wartościami.

Głupcy podnieśli strajk bo cena chleba zdrożała, a teraz jełopy się nie rzucają. Macie to o co walczyliście. Geje w sejmie i babochlopy. Nastoletnie dziwki i biedę w każdym ciemnym winklu.

Jak to napisałem w innym temacie lepiej ruchać niż dawać się rchać. Taki polski sen !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pieprzycie jak stare mochery. O takie polskie walczylim - jak to powiedział her Wons. Kraj kurew i złodzieji. Nie wiem czego się dziwicie jak w zoo przed wybiegiem z szympansami. Zasada jest prosta dają to bierz bija to uciekaj. Reszta się nie liczy. Zasady umarły, a kto w nie wierzy jest głupi. Możecie mnie zlunczować ale wasze utyskiwania są żałosne. Ona chciała, On nie, a inny nie będzie miał oporu. To jest wolny rynek jest popyt jest podaż. Dziś wszystko jest na sprzedaż i każdy ma swoja cenę. Wartością człowieka nie jest to kim jest, ale co ma.

To ze za także chciała machnąć całe to promocja. Za parę lat dorośnie i może zacznie cenić dupę, albo i nie jak ten sport się jej spodoba. Nie tylko laski są takie. Ciekawe ilu z tego forum dyma stare prukwy za kasę.

Chcieliście kapitalizmu to macie i skończcie jęczeć, albo idźcie do piachu razem z etyką, moralnością i wartościami.

Głupcy podnieśli strajk bo cena chleba zdrożała, a teraz jełopy się nie rzucają. Macie to o co walczyliście. Geje w sejmie i babochlopy. Nastoletnie dziwki i biedę w każdym ciemnym winklu.

Jak to napisałem w innym temacie lepiej ruchać niż dawać się rchać. Taki polski sen !

 

Ciekawe co powiesz gdy Twoja kobitka da żeby przyszpanować na lepszym moto niż Twoje, a Tobie samemu kapitalizm zabierze robotę a potem będziesz musiał sprzedać motonga. Czy wtedy pozwolisz się ruchać lub zaczniesz ruchać stare prukwy za kasę czy też przypomnisz sobie o etyce, moralności i wartościach które teraz wyśmiewasz...Myśmy ,,o take Polske''nie walczyli ani o kapitalizm pod dyktando zachodu...Polski sen prawisz...masz rację, ale w końcu nie każdy musi go akceptować tak jak nie każdy jest głupi. Mamy w końcu wolną wolę i czas najwyższy się obudzić z tego snu będącego koszmarem...Obudzić i spier...alać z tego pokręconego kraju jak najdalej, bo walczyć niema o  co... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki świat :)

Wydaje mi się jednak że zimnego łokcia napakowanego tak że skręcic głowy szyją nie umie, spotkac można częściej niż blacharę :)  Potem kręci tuningowanym złomem patrol po dzielni i patrzy przez lustrzaki jak z pewexu za Gierka.

Ciekawe po co tak stara się jeden z drugim?

 

   A poza tym to całkiem prywatnie uważam że lepiej trafić na szczerą dziwkę niż ubraną w drobnomieszczańską przyzwoitość, cnotkę niewydymkę.

Taka to dopiero na pole minowe może wykierować.

Jak jeb.... to nic nie zostanie :)

 

człowiek całe życie uczy się a i tak głupim umiera.

  W starym polskim filmie kiedyś był tekst:

 

No bo ja sieroto został przez to że mój stary obcej mowy nie rozumiał.

Była wojna a on szedł przez pole.  Patrzy, krzyż stoi.  Znaczy kołek i deska na poprzek.

A na desce napisane :   Achtung Minen

 No i mój stary pomyślał :)

Noooo, niemiec ubity pochowany. Na imię miał Achtung a na nazwisko Minen

No i wlazł na to pole.

Co z niego zostało to w czapce się zmieściło.  Tylko guziki całe zostały

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powiesz gdy Twoja kobitka da żeby przyszpanować na lepszym moto niż Twoje, a Tobie samemu kapitalizm zabierze robotę a potem będziesz musiał sprzedać motonga. Czy wtedy pozwolisz się ruchać lub zaczniesz ruchać stare prukwy za kasę czy też przypomnisz sobie o etyce, moralności i wartościach które teraz wyśmiewasz...Myśmy ,,o take Polske''nie walczyli ani o kapitalizm pod dyktando zachodu...Polski sen prawisz...masz rację, ale w końcu nie każdy musi go akceptować tak jak nie każdy jest głupi. Mamy w końcu wolną wolę i czas najwyższy się obudzić z tego snu będącego koszmarem...Obudzić i spier...alać z tego pokręconego kraju jak najdalej, bo walczyć niema o co...

Tak obudzić się i spieprzać.... Jak szarańcza gdy wszystko przeje, idzie dalej. Albo jak polski rząd spierdalać do Rumunii. Gdyby nasi przodkowie tak myśleli to byśmy tu mieli trzecia rzesze. Co prawda leżą teraz w grobach i przewracają się w nich, bo tak im się chciało przyłączyć Śląsk do Polski i takie gówni.

Pytam się gdzie są wasze jaja czy po 89 wszyscy jesteście wykastrowani. Wolicie spieprzać niż zawalczyć, jak wasi dziadowie o ten skrawek ziemi?

Skoro tak bronisz tych wartości i etyki, to odpowiedz mi na pytanie.... Czy uważasz, że postepowanie, które proponujesz jest godne pamięci przodków, którzy umierali za wartości, przekonania i dla dobra przyszłych pokoleń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obudzić się i spieprzać.... Jak szarańcza gdy wszystko przeje, idzie dalej. Albo jak polski rząd spierdalać do Rumunii. Gdyby nasi przodkowie tak myśleli to byśmy tu mieli trzecia rzesze. Co prawda leżą teraz w grobach i przewracają się w nich, bo tak im się chciało przyłączyć Śląsk do Polski i takie gówni.

Pytam się gdzie są wasze jaja czy po 89 wszyscy jesteście wykastrowani. Wolicie spieprzać niż zawalczyć, jak wasi dziadowie o ten skrawek ziemi?

Skoro tak bronisz tych wartości i etyki, to odpowiedz mi na pytanie.... Czy uważasz, że postepowanie, które proponujesz jest godne pamięci przodków, którzy umierali za wartości, przekonania i dla dobra przyszłych pokoleń?

 

Magik- szczerze? Tam jest Ojczyzna gdzie jest chleb, u nas coraz częściej go brakuje...Mylisz się i obrażasz zwykłych ludzi pisząc o szarańczy która wszystko przejadła. Zwykły człowiek harując przez całą dniówkę tylko wykonuje polecenia i czeka na wypłatę. Czyli robi co karzą i bierze co dają nie mając na nic wpływu.Przejedli i rozkradli ci na górze, mający układy i władzę. Z jednym się tylko zgodzę, nasz naród jest prawdziwie głupi, to smutne...Nasi przodkowie walczyli o wolność,umierali na frontach wszystkich wojen, i walcząc z komuną. Walczyli podpuszczeni przez cwaniaków którzy ich wykorzystali a potem się na nich wypięli. Powiedz o co chciałbyś teraz walczyć? O Polskę? O jaką Polskę...przecież Polski już niema...Mamy tylko godło i hymn.Wielki przemysł stanowią już tylko spółki z kapitałem zachodnim, albo jest wyprzedany zachodowi i pokomunistycznym cwaniakom lub też został zlikwidowany...ziemia jest wykupowana przez zachodnich biznesmenów a nasz pseudo Polski rząd nie tylko działa na szkodę własnego kraju ale wręcz zdaje się czerpać satysfakcję z dręczenia i okradania Polskiego narodu...Staliśmy się tanią siłą roboczą bez widoków na przyszłość, na normalne leczenie w przypadku ciężkiej choroby, a wielu nawet na emeryturę (o ile jej dożyją)...W kraju o który chciałbyś walczyć panoszą się zachodnie banki i koncerny oraz resztki chcących przetrwać kosztem pracowników rodzimych biznesmenów...Czy w obecnej sytuacji chciałbyś być głupcem którego ktoś wykorzysta dla własnych celów i narażać swoje życie w walce o taki kraj? Myślę że tu akurat warto powściągnąć ambicję, zacisnąć zęby i emigrować szukając lepszego życia (kto jest jeszcze młody) bez oglądania się za siebie. Już Bismarck powiedział ,, Chcecie Polaków zniszczyć- dajcie się im rządzić'' i to właśnie nastąpiło...Polska jest w agonii... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Maran niby masz rację niby tak to wygląda ale:

- jadąc za granicę, lepiej pracować u turkasa niż Polska bo Cię wykorzysta jak polski rząd i wychuja. Może pamiętasz jak to "rodacy" przed paru laty zarabiali na Polakach wyjeżdżających do UK oferując niby pracę. Lub też organizowali obozy pracy. Problem tkwi w mentalności.

- jeśli nikt się nie przeciwstawi temu co tu się dzieje, będzie tylko gorzej. Widzisz nie sztuką jest uciec, jak szczury, z tonącego okrętu, ale uratować go przed zaginięciem.

Ja to widzę tak... Autonomia dla Śląska, nacjonalizacja spółek skarbu państwa i wycofanie ich z giełdy odchudzenie zarządu i osadzenie tam ludzi z kwalifikacjami, a nie znajomków, wspieranie lokalniej przedsiębiorczości, a zebrane podatki na inwestycje w infrastrukturę i rozwój województwa, a nie na bale z prostytutkami, zjazdy, konferencje i limuzyny. Przede wszystkim też własny sejmik, do Katowic bliżej żeby dać w mordę jednemu czy drugiemu przedstawicielowi ludności. Aha i stanowisko posła to niepłatna funkcja społeczna, a nie praca czy zawód. To takie rozwiązania na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Maran niby masz rację niby tak to wygląda ale:

- jadąc za granicę, lepiej pracować u turkasa niż Polska bo Cię wykorzysta jak polski rząd i wychuja. Może pamiętasz jak to "rodacy" przed paru laty zarabiali na Polakach wyjeżdżających do UK oferując niby pracę. Lub też organizowali obozy pracy. Problem tkwi w mentalności.

- jeśli nikt się nie przeciwstawi temu co tu się dzieje, będzie tylko gorzej. Widzisz nie sztuką jest uciec, jak szczury, z tonącego okrętu, ale uratować go przed zaginięciem.

Ja to widzę tak... Autonomia dla Śląska, nacjonalizacja spółek skarbu państwa i wycofanie ich z giełdy odchudzenie zarządu i osadzenie tam ludzi z kwalifikacjami, a nie znajomków, wspieranie lokalniej przedsiębiorczości, a zebrane podatki na inwestycje w infrastrukturę i rozwój województwa, a nie na bale z prostytutkami, zjazdy, konferencje i limuzyny. Przede wszystkim też własny sejmik, do Katowic bliżej żeby dać w mordę jednemu czy drugiemu przedstawicielowi ludności. Aha i stanowisko posła to niepłatna funkcja społeczna, a nie praca czy zawód. To takie rozwiązania na szybko ;)

 

Magik- wszystko piknie, ale jak to sobie wyobrażasz? W szczególności jak zamierzasz oderwać świnie od żłoba? Śląsk odbudował Wybrzeże i Warszawę by nie zaryzykować powiedzenia że całą Polskę, dał pracę całym rzeszom goroli którzy uciekali ze swoich stron pozbawionych przemysłu a teraz jest przez nich opluwany i przez resztę kraju. Niemniej nikt się nie zgodzi na oderwanie Śląska od Polski ani na samorządność naszego regionu. 

Co do posłów- miałem kiedyś posła kolegę.Ciągle zaczepiany przeze mnie w końcu powiedział: ,,...A co ty byś zrobił na moim miejscu? Poseł ma cztery lata na to by zadbać o siebie i swoją rodzinę, potem nie wiadomo czy go znowu wybiorą a wiadomo że po zakończeniu kadencji nikt nie chce do łopaty wracać. A wyborcy- kij z nimi, a co ja z nich mam? Jeśli w sejmie ktoś coś forsuje i daje w łapę za głos to jeśli nie weźmiesz toś frajer, weźmie drugi i projekt czy ustawa i tak przejdzie. Ty nie dosyć że będziesz biedniejszy o proponowaną kwotę to jeszcze podpadniesz i będziesz odsuwany na bok i niszczony. Będziesz miał z głowy dodatkowe funkcje i kasę która tam płynie ze wszystkich stron''....Na koniec dodał: ,, ...Tylko mi tu nie pier...ol że sam zmarnował byś taką szansę i postępował inaczej''...Niestety Kolego miał rację. System tak działa i nikt się nie wyłamuje, a więc legalnie i oficjalnie nie da się tu niczego zmienić. Nasze władze już tak bardzo rozbudowały system zamordyzmu że bez skrupułów są w stanie zdławić wszelkie przejawy buntu ze strony narodu a co dopiero próbę oderwania najbardziej dochodowego regionu od reszty kraju. Poczekaj do kolejnych wyborów a zobaczysz czy obecnie rządzący dadzą się odsunąć od władzy... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę czekać bo w demokracji nie ważne jest kto jak głosuje, tylko kto liczy głosy.

Widzisz skoro komunizm był tak okrutnym i represyjnym systemem i kwintesencja nieszczęść i zła. A wystarczyło zatrzymać tramwaj, przeskoczyć przez plot i wyjść na ulicę by go obalić.

To w obecnym raju i wszechobecnej wolności do demonstrowania swoich odmienności. Wyjście na ulicę powinno wystarczyć. W końcu UE gwarantuje demokrację ;)

Co do Twojego kolegi... Nie powiem tego co myślę bo było by to niecenzuralne. To jego tłumaczenie świadczy tylko jedynie o jego małostkowości. Rozumiem, że nie wszyscy mają tyle odwagi by mówić prwdę co Piotr Skarga (gimnazjaliści sobie poczytajcie bo pewnie was nie uczyli). Jednakze to nie wytłumaczenie by akceptować syf i go szerzyć.

Dlatego tak jak napisałem w poprzednim poście... Wszelkie stanowiska jak prezydent, premier, minister i poseł powinny być jedynie prestiżowe, formą nobilitacji, nie powinni dostawać pensji ani żadnych dodatkowych gratyfikacji. Jedynie bilet miesięczny na MPK i karte na obiady do stołówki sejmowej.

Wtedy nikt od łopaty nie pchał by sie, bo by nie zarobił. Chyba, że miałby prawdziwą ochotę coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wzorowac sie na tym co pisze Magik to dzis byłaby anarchia i upadek zasad moralnych i etyki. 
Na porzadku dziennym byłyby bijatyki, gwałty kradzieze włamania. Widzisz Kapitlaizm nic do tego nie ma.
Sek w tym że masz głowe po to by z niej kozystac i oceniac sytuacje co warto uczynic a co nie.
próbujesz nam wcisnąc gówno mówiąc - jedz , miliony much nie moga sie mylić.
Zapominasz tylko że człowiek nigdy nie bedzie owadem a co za tym idzie "róznice".
Musiałbym Ci przytoczyc troche przykładów z socjologi ale podejzewam że rospisałbym sie conajmniej na strone A4 i niewiele to wniesie.
Zauwazyłem ze "nie czytasz" więc nie chcesz "zrozumiec" i nie liczysz sie z nawet odmiennym zdaniem drugiego cżłowieka jezeli tylko posiada argumenty.
Co do reszty, no cóz oboje Panowie macie racje. A jako puente posłuze sie cytatem Otto Von Bismarck'a "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą..
Inna kwestia to"sami swoich okradają za granica"

Zgadzam sie z tym prestiżem, dodam tylko ze to kolesiostwo nawet za darmo "zyłoby z łapówek i przekretów"
jak np ostatni z zakupem "spierdolino" zamiast polskiego NEWAG'a
Zobaczcie sobie panowie zapis z przed upadku komunizmu o "winie" kiedys to oskarzony miał udowodnic ze jest niewinny..
potem zmieniono przpeis dla "kolesiów" ze teraz to prokurator ma udowodnic wine.. wszyscy wiemy dlaczego :D
tusk-putin1.jpg
i wszystko jasne.. tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Cię czytam i czytam Danvield i nie wiem gdzie Ty żyjesz.

Przecież tu jest:

"dzis byłaby anarchia i upadek zasad moralnych i etyki.

Na porzadku dziennym byłyby bijatyki, gwałty kradzieze włamania."

Napiszesz pewnie, ze nie ma anarchii, a jak nazwiesz to, ze kto ma kasę ten ma władzę.

Socjologia... Hmm najbardziej zakłamana nauka traktująca o społeczeństwie bez pytania Go o zdanie. Więc się nie wyśilaj na referaty.

Co do reszty to nie wypowiadam się. Bo najpierw negujesz po ten przyznajesz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, miało byc o lasce co poleciała na motocykl :) I aż tak dogłębnie politycznie tego tłumaczyć nie trzeba.

Od siebie dodam tylko że kupę lat już mieszkam w UK i problem obozów które tutaj też przewinęły się to raczej WIELCE marginalna sprawa rozdmuchiwana tylko w polskich mediach.  Poza tym wszelkiego radzaju portale informacyjne, polskie, to taki kit cisną że szkoda gadać.  Oczywiście lepiej to widać z jakiejś perespektywy. 

Jedno za to jest pewne.  UE to taka sama utopia jak i komunizm.  To co było kiedyś jej mocnymi filarami już dawno poszło się je......   Tak samo jak i ideały o które walczyli nasi przodkowie o których wspomniał Marian.  To wszystko poszło się je.......   

I nie masz co już ratować tego okrętu.  I to nie szczury pierwsze z niego uciekły, szczury są u koryta, władzy.  I tak już się namnożyły że nie da rady wytruć.

 

A co do blachary

   Przynajmniej jedna kumata i załapała że w moto czasami są droższe opony niż cały blaszak z wydechami jak kominy w Batorym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.