Jump to content

Unfamiliar

Użytkownicy
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Unfamiliar last won the day on June 2 2012

Unfamiliar had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

About Unfamiliar

 • Rank
  Easy Rider
 • Birthday 01/01/1967

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  SGL ME
 • Interests
  XJR 1300

Recent Profile Visitors

3,216 profile views
 1. Teraz to raczej kicha, ale pomysł przedni na następny urlop.
 2. Ukraina. To jest również jakiś pomysł. Póki Ukraina jest Ukrainą... Ja robię Odessę i Mołdawię na początku czerwca.
 3. W wielu sklepach znajdziesz Daytony. Wuj google - szukaj sklepów bliżej siebie i dzwoń. Niestety nie ma u nas Luisa czy Polo żeby poprzymierzać na miejscu większy asortyment. Najbliższy nas jest w Dreźnie chyba:)
 4. Unfamiliar

  CB450S

  Masa roboty jeśli nie jest zadbana. Kumpel przerobił na cafe. Wyszło jak wyszło. Jemu się podoba, mi nie:)
 5. Allegro/części motocyklowe/wpisz: rama - znajdziesz na pierwszej stronie 5 ram z papierami (Suzi, ducati, kawa, honda) - do wyboru do koloru. Ceny 300-500 zeta.
 6. Dziewczyna/żona/kumpel z kamerką. Ty i twój moto + tor (jakieś bezpieczne miejsce nauki jazdy). Poczytaj, pooglądaj, nabierz wiedzy na temat zachowania na moto, techniki, która chcesz poćwiczyć. Przejedź się. Nagraj się. Sam dojdziesz do wniosku co nie pasuje w tym, jakie umiejętności prezentujesz. Czego ci brak. Trzy, cztery takie wycieczki pomogą. i są za darmo. Instruktor nie nauczy niczego extra przez tych kilka godzin, jakie ci poświęci. Chyba żeś absolutna dupa i trzeba się uczyć WSZYSTKIEGO od podstaw... Wówczas bierz instruktora, płać, płacz i ucz się.
 7. "Zapał zgasł" - dobre, hehe. i mnie również dotyczy. Zrobiłem inne niż planowałem trasy, więc wciąż w odwodzie mam Alpen route. Mógłbyś jeszcze wkleić mapę z trasami jakie zaliczyłeś? Albo linkiem zapodać? A włoskie Alpy?
 8. Czy nie lepiej podjechać przy okazji do jakiegokolwiek serwisu i zagadać z chłopakami na temat smarowania łańcucha? Może i pokażą przy okazji jak to robić prawidłowo:))
 9. Jeszcze jest wrzesień. Rozumiem zdenerwowanie. Współczuję.
 10. Używałem i zrezygnowałem. Nie dość że uwalone wszystko na biało, to łapał syfu co niemiara (bardzo lepki).
 11. A srał psa. I jego wydaliny. Jeśli do dróg nawiązać to przykład cieknącej miski olejowej jest najprzedniejszy. Sam taka przygodę miałem, no i tanio mnie to nie wyszło. Koszt mandatu w Bawarii obejmuje czyszczenie plam olejowych!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.