Jump to content

Unfamiliar

Użytkownicy
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Unfamiliar

 1. Ukraina. To jest również jakiś pomysł. Póki Ukraina jest Ukrainą... Ja robię Odessę i Mołdawię na początku czerwca.
 2. W wielu sklepach znajdziesz Daytony. Wuj google - szukaj sklepów bliżej siebie i dzwoń. Niestety nie ma u nas Luisa czy Polo żeby poprzymierzać na miejscu większy asortyment. Najbliższy nas jest w Dreźnie chyba:)
 3. Unfamiliar

  CB450S

  Masa roboty jeśli nie jest zadbana. Kumpel przerobił na cafe. Wyszło jak wyszło. Jemu się podoba, mi nie:)
 4. Allegro/części motocyklowe/wpisz: rama - znajdziesz na pierwszej stronie 5 ram z papierami (Suzi, ducati, kawa, honda) - do wyboru do koloru. Ceny 300-500 zeta.
 5. Dziewczyna/żona/kumpel z kamerką. Ty i twój moto + tor (jakieś bezpieczne miejsce nauki jazdy). Poczytaj, pooglądaj, nabierz wiedzy na temat zachowania na moto, techniki, która chcesz poćwiczyć. Przejedź się. Nagraj się. Sam dojdziesz do wniosku co nie pasuje w tym, jakie umiejętności prezentujesz. Czego ci brak. Trzy, cztery takie wycieczki pomogą. i są za darmo. Instruktor nie nauczy niczego extra przez tych kilka godzin, jakie ci poświęci. Chyba żeś absolutna dupa i trzeba się uczyć WSZYSTKIEGO od podstaw... Wówczas bierz instruktora, płać, płacz i ucz się.
 6. "Zapał zgasł" - dobre, hehe. i mnie również dotyczy. Zrobiłem inne niż planowałem trasy, więc wciąż w odwodzie mam Alpen route. Mógłbyś jeszcze wkleić mapę z trasami jakie zaliczyłeś? Albo linkiem zapodać? A włoskie Alpy?
 7. Czy nie lepiej podjechać przy okazji do jakiegokolwiek serwisu i zagadać z chłopakami na temat smarowania łańcucha? Może i pokażą przy okazji jak to robić prawidłowo:))
 8. Jeszcze jest wrzesień. Rozumiem zdenerwowanie. Współczuję.
 9. Używałem i zrezygnowałem. Nie dość że uwalone wszystko na biało, to łapał syfu co niemiara (bardzo lepki).
 10. A srał psa. I jego wydaliny. Jeśli do dróg nawiązać to przykład cieknącej miski olejowej jest najprzedniejszy. Sam taka przygodę miałem, no i tanio mnie to nie wyszło. Koszt mandatu w Bawarii obejmuje czyszczenie plam olejowych!
 11. Często Policja takie złomy oddaje do mielenia. Bo wypadki, niestety, te kasacyjne oczywiście, kończą się nierzadko śmiercią motocyklisty...
 12. Pytałeś o dostępność na zamówienie? Wiem, że trzeba i ze dwa miesiące czekać, ale teraz już to chyba nie problem...
 13. Nie. Nie podejrzewam. Podobnie nie podejrzewam, żeby ów "wytrawny złodziej" był zainteresowany tanim sprzętem. Ale już gównażeria i owszem. Cieszę się że jesteś pod wrażeniem. Najwyraźniej niewiele trzeba.
 14. Cóż chcecie? Czego się spodziewacie? To prosty chłop. Zdolny ale "ubogi". Taki z tego wniosek.
 15. Twój opis montażu sugeruje by przed przejęciem motocykla z zablokowaną kierownicą, dobrać się owiewki strony niedostępnej, celem unieszkodliwienia ewentualnych gadżetów... Takie opisy powinieneś sobie chyba darować...
 16. Gość z Krakowa mnie wystawił. Ale Rybnik okazał się zbawienny. Podpasowała z XJ`oty.
 17. Sprawa prosta w przypadku złodziei motocykli. Brakuje opcji samosądów.
 18. Wstaw sobie drugie po lewej żeby się zgrało z kaskiem na baku i nie trzeba będzie się dźwigać!
 19. Bardzo nice! W tę drogę z kostki powyżej szosy przez Grossglockner się nie zapuszczałeś?
 20. Zdobyłem używkę w Krakowie. Zobaczymy jutro. Dzięki w każdym razie!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.