Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poleciała Na Motor - Blachara Czy Zagubiona Istotka?


roponosna

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj coś mnie zasmuciło. Opowiem wamZajechałem sobie wczoraj pod SIlesia City Center. Szybko, tanie , tesco Odstawiam maszynę, dla relaksu jeszcze zapaliłem sobie jeszcze fajkę. Stoję tak sobie, a obok 3 lasencje. Na oko gimnazjum, może liceum. Wiadomo, tekst w stylu "ale stary motor", "ciekawe ile koleś za niego dał". A że się nudzą panienki, to podeszły i "zagajają". Zdziwiła mnie jednak niemal bezpośrednia propozycja "przejedziemy się? fajna jazda będzie". W sumie trochę z głupoty, trochę z ciekawości, zgodziłem się. Mało która małolata w ogóle rozpoznaje jakąś wartość w motongu starszym niż 3 lata. Dałem jej kask, pojeździliśmy chwilę, może nieco dłużej. Nie wiem, nie liczę czasu w siodle. Stajemy gdzieś w okolicy parku chorzowskiego. Za te parę chwil w siodle dziewczę czuło się zobowiązane "odwdzięczyć".Łapy mi opadły, ale coś mnie tknęło i ją przytuliłem. Jakiś taki wzrok miała niepewny. Popłakała się i nie chciała, żebym ją odwiózł, bo ją kumpele zobaczą i będą "miały z niej brechta". Staliśmy tak chwilę, poprosiła mnie tylko, żebym ją odwiózł kawałek, ale nie do domu, tylko na osiedle.Wróciłem do domu trochę zbity z tropu. Zostałby mi lód zrobiony przez małolatę, i to kosztem może 2 litrów wachy. Smutne, jak to sobie teraz młodzież czas wypełnia. Jak myśmy byli mniejsi, to aż tak żeśmy się nie nudzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam po co. Chyba mi kogoś przypomniała, albo mi się za starymi czasami zatęskniło - nie wiem. I dostałem po nosie, choć w sumie mogłem się spodziewać, że nie chodzi tylko o miłe spędzanie czasu.Czasem zabieram pasażerkę czy pasażera, ale to zazwyczaj z drogi, kiedy znak wskazuje "najbliższe miasteczko 8 km". I raczej nic niebezpiecznego z tego nie wychodzi. Ludzie razcej czują, że na motorze trzeba się chwycić bagażnika, ewentulanie motocyklisty, Wpisałem sobie "galerianki" w google. Nawet ktoś o tym film nakręcił, że się dziewczyny tak bawią. W sumie to logiczne, że jak kiedyś były "cichodajki" i "szalone", to nie mogło to znikąć. Ale ona może z 15 lat miała, kiedy się jej tak dobrze przyjrzałem tam w parku. A wcześniej nie wyglądało. W sumie dawno się wśród płci drugiej nie obracałem.Kiedyś jak miałem jeszcze Simsona, uchodziłem w okolicy za zmotoryzowanego, jak każdy właściciel Rometa czy innej 50, to się dziewczyny zabierało na tył, jechało gdzieś, na oranżadę albo po prostu sobie pojeździć. Jakiś mnie chyba stary klimat wziął, bo nawet nie pomyślałem o tym w inny sposób. Dawno nie jechałem z nikim "bez celu", a moto zawsze mi się z tym torchę kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz przyjacielu, najsmutniejsze jest to że będzie jeszcze gorzej Pomyśl jakie będą dzieci dzisiejszych gimnazjalistek i gimnazjalistów, co rodzice im przekażą? Moja mama przez trzydzieści kilka lat była nauczycielem, nauczycielem z powołania, jej praca to była jej pasja. Jakieś 5/6 lat temu przeniosła się wraz z reformą z podstawówki do gimnazjum myśląc że będzie pracować z "dojżalszą" młodzieżą. W ubiegłym roku przeszła na wcześniejszą emeryturę ponieważ nie miała już z kim pracować. Co roku na każdą klasę około 30`o osobową przypadało coraz mniej jednostek którym można było coś przekazać, za to coraz częściej obawiała się o zdrowie psychiczne i fizyczne. Zero wartości, zero wzorców, czysty konsumpcjonizm i chęć za wszelka cenę "popisania" się przed rówieśnikami.Paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a potem zadzwonił budzik no kolega zapomniał dodać hehehepzdr
Średni żart. Ale mi żal tego, co się wyrabia. A może któryś z kolegów ma córkę, kuzynkę w tym wieku? I obraca się ona siłę rzeczy w szkole wśród takich? (nie sugeruję, że sama ma takie hobby) Może czasem warto się podzielić refleksją. Jakoś nie pomyślałem, żeby kozaczyć tym, że "wyrywam lachony na motor". Głupota z mojej strony, że się dałem namówić, ale to może taki samczy zapęd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A la lubię wozić kogoś. Przecież mi nie zje moto. "Karnąć się" bym nie dał. Ale póki ja kręcę manetką i kierownicę trzymam, to co mi szkodzi? Zdaje się, że jak miała skończone 15, to akurat o to nikt by się przyczepić nie mógł. Drugi raz tak nie zgłupieję, ale dzięki za przestrogę. Chociaż rzeczywiście mogłem głupio wyglądać z młodszą o 20 lat na tyle. Ale czasme się rozum wyłacza. Jak człowiek pracuje ciągle w tym samym miejscu i to samo robi przez x lat, to się jakaś tęsknota za "starą beztroską" włącza. I się człowiek naiwniejszy robi.A zamiast kasować posta, użyj opcji "edycja". I dopisz, co Ci się przypomniało. Bo skasować sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra -jakis blog erotyczny nam tu powstaje...Nie widzialem Cie w przywitalni a juz nam tu piszesz jaki z Ciebie kozak.
od razu blog erotyczny chlopak chcial napisac a tu od razu takie osądy,przecież nie napisał dokładnie co sie tam wydarzyło, więc do erotyki daleko haha panowie troszke dystansu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog erotyczny? Nieźle Kolega zrozumiał A może to źle opisałem? Wcale mi erotycznie nie było wtedy. Tylko kijowo. Napisałem, na co się natknąłem i co mnie zaszokowało. Bo wcześniej się z tym nie spotkałem.A jeśli ktoś poczuł chuć czytając, to już nie moja wina. Tym bardziej, że cel był z goła odwrotny. Miałem napisać w dziale "sport" albo "imprezy"?Przy okazji, nie wiedziałem, że ze mnie taki świńtuch.Napisałem, bo mi żal tych dziewczyn, a myślta co chceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.