Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poleciała Na Motor - Blachara Czy Zagubiona Istotka?


roponosna

Rekomendowane odpowiedzi

co to? bajeczka na blyskotliwe zaistnienie na forum? Prosze cie...
...a potem zadzwonił budzik no kolega zapomniał dodać hehehepzdr
Aleście są czepliwi..... Facet pisze o swoich spostrzeżeniach, a wy robicie aferę Ciekawa jestem czy jak Wam się przytrafi coś głupowatego i odważycie się o tym napisać też Wam będzie fajnie jak ktoś się z Was będzie śmiał Poza tym czy spotkanie z "blacharą" jest w dzisiejszym świecie aż tak niemożliwe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście są czepliwi..... Facet pisze o swoich spostrzeżeniach, a wy robicie aferę Ciekawa jestem czy jak Wam się przytrafi coś głupowatego i odważycie się o tym napisać też Wam będzie fajnie jak ktoś się z Was będzie śmiał Poza tym czy spotkanie z "blacharą" jest w dzisiejszym świecie aż tak niemożliwe??
My tak żartem przecież ...nikt nikgo nie chce obrazić i nie robi afery tymbardziej , że temat mocno luźny ...a z tą ilościa spalonej benzyny to sie zastanawiałem booo "...za litr wachy" brzmialo by chwytlwiej po prostu pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście są czepliwi..... Facet pisze o swoich spostrzeżeniach, a wy robicie aferę Ciekawa jestem czy jak Wam się przytrafi coś głupowatego i odważycie się o tym napisać też Wam będzie fajnie jak ktoś się z Was będzie śmiał Poza tym czy spotkanie z "blacharą" jest w dzisiejszym świecie aż tak niemożliwe??
Tak, mea culpa, że się dziewczynie dałem namówić. Ale osobiście się z "blacharstwem" spotkałem pierwszy raz. Zawsze mi się zdawało, że blachary lecą na "ziomali" w stjuningowanych autozłomach. A tu taka niespodzianka, i to dosyć nieprzyjemna w sumie. Jakoś nie mam ochoty na igraszki z małolatą, w dodatku w krzakach i w takim układzie, którego ani ja ani chyba ona nie akceptuje. Nie wiedziałem, że to tak powszechne zjawisko, więc opisałem ciekawostkę, bo takie było moje wczorajsze mniemanie.Mam nadzieję, że nikomu z Was tak nie odwali.Matko, już wiem jaki błąd popełniłem w opisie. Nie napisałem wprost i wyraźnie oraz wołami, że z "odwdzięki" nie skorzystałem. Stąd pewnie domysły Kolegów motórzystów.Zdziwiło mnie, że się Koledzy tak o spalanie mojego staruszka martwią. Ależ dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2rM nie masz nic ciekawego do powiedzenia to ignoruj temat, wtrącenie bez sensu żeby zaistnieć na forum?Pewnie siksa potem opowiadała koleżankom jak to nie zapier*alała dwieście na godzinę, jeździła na gumie i bez gumy. Takie czasy, sponsoring, galerianki, trochę zniesmaczyło mnie ostatnio to: http://demotywatory.pl/96174/nasza-klasa14 lat przecież to jeszcze rozwinięte w pełni nie jest... Chryste czy to ja przespałem i zmarnowałem potencjał podstawówki bo grałem z kumplami w piłkę zamiast posuwać koleżanki z klasy na świetlicy? Czy tak było zawsze czy może dopiero internet w pełni ujawnił ludzką naturę? Warto mieć dzieci dzisiaj? Następnym razem <18 - wypier... do mamy.I jeszcze o co chodzi z tą kasą, żeby w wieku 14 lat tak jej potrzebować żeby się puszczać? Co to nakręca ja się pytam A i jeszcze po co jej te Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie siksa potem opowiadała koleżankom jak to nie zapier*alała dwieście na godzinę, jeździła na gumie i bez gumy. Takie czasy, sponsoring, galerianki, trochę zniesmaczyło mnie ostatnio to: http://demotywatory.pl/96174/nasza-klasa14 lat przecież to jeszcze rozwinięte w pełni nie jest... Chryste czy to ja przespałem i zmarnowałem potencjał podstawówki bo grałem z kumplami w piłkę zamiast posuwać koleżanki z klasy na świetlicy? Czy tak było zawsze czy może dopiero internet w pełni ujawnił ludzką naturę? Warto mieć dzieci dzisiaj? Następnym razem <18 - wypier... do mamy.I jeszcze o co chodzi z tą kasą, żeby w wieku 14 lat tak jej potrzebować żeby się puszczać? Co to nakręca ja się pytam A i jeszcze po co jej te Audi?
Co tu można świat idzie do przodu, młodzieź się rozwija bardzo szybko Napisałbym takie są kobiety, ale dużo forumowiczek by sie obraziło Oczywiscie zartuje i nikogo nie chce obrazac:) Jak to nie wiesz po co jej te Audi?!Umieści sobie zdjecie z Audicą na NK i pomysl o tych komentarzach jakie dostanie kolezanki jej to chyba z zazdrosci się spaląA tak szczerze to temat mnie strasznie wystraszył we wrzesniu ide na praktyki nauczycielskie do gimnazjum i nie wiem czy to przezyje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlusty, rzeczywiście zmarnowałeś podstawówkę Co będziesz wnukom opowiadał, że w piłkę grałeś? Wyśmieją... KavaForever, jak słyszę, co opowiada młodzież (koleżanki szwagierki) o gimnazjum to mi się smutno robi. Najważniejsze, to nie dać się sprowokować, bo tego właśnie banda oczekuje. I nie pokazuj, że masz powołanie. Taki ma najbardziej przerypane, bo go zaraz testują, na ile mu tego powołania starczy. I się tym jeszcze chwalą. Jak zajedziesz pod szkołę motórem, to też inaczej będą gadać Ale jak komu pałę postawisz, to będziesz MPK wracał, taki lud dzisiaj.Najlepszy tekst ostatno zasłyszany, to kiedy kolega się umówił z jakąś panną z klasy przedmaturalnej. Rozmowa zeszła na lużniejsze tematy, i tak się nam wygadał, że ta jego nowa sympatia to dziewicą jest (wiadomo, chłopy świńtuszą nie gorzej od bab). Na to drugi kolega: "ty się jej dobrze przyjrzyj, czy z nią jest wszystko tego, trochę sa późno na dziewictwo"A sprawa galerianek mnie nei dotyczy. Na Kumara "pedałowca" nie polecą Jak się już komuś zachce w markecie nabyć to i owo, i jeszcze rozrywki poszukać, to niech tej rozrywce do legitymacji pierwej zajrzy. Bo przespać sie z taką to może i nie grzech, ale na pewno kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, za pałę nikt nikomu motocykla nie potnie. Chociaż młodzież gimnazjalna jest najgorsza, bo to najczęściej zbieranina z osiedli.A i dziewice 17+ to nie zawsze pasztety, niektóre są po prostu bardziej kumate od swoich psiapsiółeczek. I wcale nie jest ich tak mało. He he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz tutaj jakiegoś poważnego głębszego posta widze, a nie same zarty,temat moim zdaniem w dobrym miejscu, ma sens.. o co chodzi? nie wiem czy faktycznie 13tka robiaca loda 35latkowi to powód do radościnie masz nic mądrego do napisania to nie komentuj, a masz wątpliwość czy był ten lodzik czy nieto przeczytaj dwa razy, chyba że Twoja wyobraźnia nie dopuszcza opcji odmowy takiej przyjemności, gratuluje odwagi Janek za umieszczenie tutaj takiej treści !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że temat jest ważny , mimo ,że to jest forum motocyklowe . Motocyklistom również czasem dzieci się zdarzają . Warto o tym pomyśleć . Takie czasy mamy ,że rodzice gibają całe dnie w robocie , żeby na spłatę kredytów zarobić to dzieci same się sobą zajmują . 10 latka trzeba jeszcze pilnować , 14 już nie .Więc się go puszcza samopas w świat . Efekt - Mali Dorośli . Dzieciaki szybko się uczą , szczególnie tego że "dorośli" mają pewne potrzeby , a rodzice chcą mieć tylko święty spokój . Wystarczy chwila i szmal wpada do kabzy. Każdy orze jak może . Lasencje stawiają na seks, chłopaki na złodziejstwo czy wymuszenia , to łatwa kasa . A dzieci dzisiaj potrzebują forsy chyba bardziej niż dorośli , bo presja żeby się pokazać lub nie być frajerem jest ogromna . Możemy podziękować marketingowcom za ten stan . Patrzmy dalej tylko na ilość zer na kontach to nam dzieci będą pięknie rosły . Mam dwie nastoletnie córy to raczej wiem o czym piszę . Kontakt z dzieckiem to podstawa , nawet chwila spędzona na szczerej rozmowie czy zabawie czyni cuda i zmienia czasem światopogląd dziecka . Mam też duże pretensje do sposobu edukacji i wychowywania dzieciaków przez instytucje . Szkoły są molochami gdzie rzadko stawia się na jednostki . W dzieciach siedzi frustracja ,że nikt ich nie rozumie .Największym ( moim zdaniem) problemem jest jednak religia . Ponieważ ona ( bez komentarza ) ma uczyć etyki zachowań , tolerancji i zrozumienia . A tak naprawdę wzmacnia fobie , uczy ślepego posłuszeństwa i terroryzuje karą . Dzieciaki nie są debilami . Widzą zakłamanie . Chcą prawdy nie bajek o królach i świętych rycerzykach . Ale za to że to zakłamanie dostrzegają , się je gani , wmawiając dodatkowo , że patrząc na czarne mają widzieć białe . Nie dziwmy się potem ,że dzieciaki się buntują i idą swoją drogą skoro ich nie chcemy słuchać tylko tresować .Janek , odpowiadając na twoje pytanie zawarte w temacie :" Blachara Czy Zagubiona Istotka? " odpowiem ci :- Blachara to jest przeważnie bardzo zagubiona istotka . Pomimo tego że pozory sugerują coś innego .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek zachował się imho bardzo ładnie w tej sytuacji - odmówił (tak przynajmniej rozumiem?).Mnie zastanawia co zrobiłby siedemnastolatek na R1 w takiej sytuacji (bez obrazy dla kogokolwiek).Z Giemulem zgodzę się, że z dziećmi trzeba rozmawiać, ale jednocześnie miejmy na uwadze, że wielu rodziców tego po prostu nie potrafi i w dalszym ciągu kwestie seksu/dziewictwa/itp. są w wielu domach tematem tabu "bo nie wypada". I to przykre.Ale z drugiej strony zgodzić się nie mogę, że religia jest tu wszystkiemu winna. Niestety świadomość religijna w naszym kraju jest mimo wszystko bardzo mała i wiele osób wypowiada się w sprawach, o których de facto nie ma bladego pojęcia, ergo w ten sposób powstają błędne interpretacje i problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów byłem w Tesco, człowiek też zjeść coś musi, nie tylko wachę kupować motorowi. Tym razem uprzedzony. Oczywiście, stały koleżaki sprzed tygodnia. Ale tym razem nie podeszły. Przyglądały się z daleka. Rozejrzałem się po sklepie - sporo ich tam. Rodzice chyba rzeczywiście nie mają czasu. Albo mają, ale resztkę tego, który im został, oddają TELEWIZÓROWI. Ale czegoś nie rozumiem. 20 lat temu sami mieliśmy po kilkanaście lat i takiej durnoty powszechnej nie widziałem. Z koleżanek żadna matką nie została przed maturą. Za to po maturze hurtowo, prawie wszystkie. Chyba się to teraz rozłożyło. Nie powiem, żebyśmy byli Legionami Purytańskimi, bo też spało się z kim popadło, ale chyba się ta młodość z głową odbywała. Przecież chłopcy też mieli swoje Romety i Simsony. Sam miałem i z tylu, których pamiętam, to tylko jeden miał lekki wypadek na mokryh liściach. Ale wtedy ten motorek miał inną wartość, bo się na niego wyczekiwało, kasę zbierało i nawet jak ktoś o wypadku nie myślał, to szanował sprzęta, co się na własnym bezpieczeństwie odbijało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ludziska. Zaś popełniocie błąd na tym forum podstawowy: GENERALIZUJECIE... Moje zdanie takie: Janka trza beatyfikować.Moje uszanowanie A małolaty som różne . tak samo jak kiedyś , ino standardy zmienione.Kiedyś grali my w 12 (skrócono wersja 33) żeby buzi lasce dać.Teroz z 0,ileś tam wachy styknie żeby buzia laski laska robioła .A co do wieku , to tyż takie ruchome cosik pra?W niektórych kulturach....I te dziołchy tera tyż trocha jakby dojrzalsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjemy w takich pojebanych czasach gdzie liczy sie tylko konsumpcja i stan posiadania. Jak 4 kolezanki z klasy maja ipoda to ta piata nie chce byc gorsza i zrobi BARDZO DUZO zeby ten cel osiągnąc. Wszak cel uswieca srodki .Autor tematu nie wykorzystał sytuacji i rano jak sie goli zapewne nie boi sie spojrzec sobie w oczy podczas porannego golenia przed listrem - nalezy sie uznanie.Sam w gliwickim "forum" miałem zaczepki młodocianych dziewczyn ( tak wilku, nawet po sciągnieciu kasku ) ale unikam takich sytuacji jak ognia. Chwila wątpliwej przyjemnosci moze sie skonczyc nasraniem sobie w papiery na pare nastepnych lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo ciekawy ale jest też druga strona medalu zapewne...Zauważył może ktoś wzmożony ruch motocykli w ostatnim czasie w okolicach CH Silesia?Bo reklama dotycząca uciech tam oferowanych w postaci tego postu zapewne się do tego przyczyni. Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.