Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

nie wolno tak robic bo mozna popasć w komplexy, zacząć sie jąkać moczyć nocą, ssać kciuk. itp... zawsze wal co lezy Ci na wątrobie i miej wyjebane na wszysko
Kawior pojde za twoja rada Wiec....Moderatorzy chce zlosic ze kolega Kawior przeklina na forum dac mu % uffff az mi lepiej to moj ostani off top tu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolno tak robic bo mozna popasć w komplexy, zacząć sie jąkać moczyć nocą, ssać kciuk. itp... zawsze wal co lezy Ci na wątrobie i miej wyjebane na wszysko
ssać kciuka to nawet lubie, ale nie swojego,dzieki za rade, zapisze sobie i bede stale przypominał az w koncu zapamietam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i czytam .....i zastanawiam się gdzie są moderatorzy ??Przecież to totalny co maja ciuchy , lub ich brak do tego tematu ??A tak na marginesie , co kogo obchodzi - kto z kim śpi (chyba że to jego żona/dziewczyna)czy kto w czym jeździ ??Może wybierzmy też "jedynie słuszny kolor " dla motocyklisty ?? !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski, !!One widać tylko tamten dział czytają, a raczej pisują tam właśnie,a teraz przydała by mi się właśnie kompetentna porada, bo wczoraj gumę spaliłemi naprawdę nie wiem co z tym zrobić, nawiązując do tematu: zapytam o to w Chudowie w czwartek jakiegoś "prawdziwego motocyklistę" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... żółty !! btw. dalej czekam na te dwie amazonki zeby sie ujawnily do ktorych sie przysiedlismy :P te z "działu technicznego"
CZERWONY!! przeciez wszyscy to wiedzą hehete dwie amazonki pewnie wytrzeźwiały - zobaczyły Waszę fotki na forum i kombinują jak sie nie ujawnić hehehepzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro juz zaden mod nie pilnuje tego tematu i walimy offtopy to ja powiem ze czlowiek nazwiskiem Ford nie mogl sie mylic mowiac ze kazdy kolor jest dobry pod warunkiem ze to czarny.ps. pozdrowienia dla moderatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corny corny to jest to Zacznijmy w tym temacie pisac rowniez o podgietych tablicach , łysych oponach od palenia gumy , za głośnych wydechach , za malych kierunkowskazach, lampach diodowych i co sobie jeszcze czlowiek wymysli ;]- szpan, pozerstwo i inne topici zostaly juz poruszone ;]Ludzie opanujcie sie raz na zawsze i patrzcie na siebie i robcie tak zebyscie to wy nie musieli sie nigdy tlumaczyc - swiata nie zbawicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku,łatki se ponaklejaj !!
łatki dzisiaj były ubrane wyjątkowo, następnym razem to je spalę, bo ich nie cierpię, nawet dziury na dupie nie polepszają w nich wentylacji !! z racji zniszczonej gumy obawiałem się o moje kolanka, zazwyaczaj jeżdzę w KRÓTKICH SPODENKACH !! :P heh ;)i znowu nawiązując: w Chudowie o tym porozmawiamy Adam36 - szybkę i kominiarkę na ryju - zawsze tak mam, nawet jeśli w krótkich spodenkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.