Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ahahahah.A co Ty myślisz, że każdy lubi być upie*olony od smaru? Stać gościa, to niech wozi na serwis, od tego serwisy są. Nie każdy ma czas, zdolności, narzędzia do tego żeby przy moto grzebać. Dorabiacie jakaś chorą ideologię do tego wszystkiego. Ja do roboty jeżdżę w adidasach i w jeansach, i co? Kto pierwszy rzuci kamień?
ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, znam takich co się oskórowali przez coś takiego i leczyli potem miesiącami...I w sumie mało mnie taki ktoś by obchodził, gdyby to była tylko jego sprawa, jak głupie panienki w Tatrach na obcasach... Mało mnie to obchodzi, do czasu, kiedy słyszę że nie ma na nic kasy w służbie zdrowia (analogicznie TOPRze), a przez takich Plażowiczów marnują się pieniądze albo karetka nie może zdążyć na czas do kogoś innego...bo popędzi do wypadku motocyklowego w pierwszej kolejności a nie np. do dziadka umierającego na zawał.. I nie mów, ze to nieprawda...Znam takie historie z pierwszej ręki... Poza tym nie trzeba mieć wypasionego kombika, skóry itd..Też nie miałam a sobie radziłam i w sandałkach i T'shircie nie jeździłam i nie pojadę, nawet 20m.
też wiem, że o tym do kogo jedzie karetka decyduje wiek, przykre, ale brutalnie prawdziwe jak życie, ale co do tego ma strój motocyklowy tego nie kumam, jak jest wypadek motocyklowy to i tak przyjedzie karetka, czy koleś miał full zbroję czy nie, bo trafiając w puszkę raczej bez pomocy medycznej się nie obędzie czy w kombi czy bez,no i idąc tą drogą rozumowania to ludzie nie powinni pić, bo wtedy się przewracają, starsi ludzie nie powinni uprawiać seksu, bo grozi im zawał i najlepiej siedzieć wogóle w domu w fotelu by zminimalizować możliwość ewentualnego zaangażowania służb zdrowia przy ewentualnym wypadku,a przede wszystkim sprzedajmy te cholerne motocykle bo to zło wcielone, zagrozenie na drogach i plaga dzisiejszych czasów !!ja w Was nie napierdalam kamieniami za to, że jeździcie w kombi gdy żar z nieba spływa, więc czemu chcecie rzucać w kolegę ? :P to już wogóle nie o Chudowie :P totalny offtopic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że na swój sposób każdy ma rację... Chłopaki, oburzacie się że jakaś rewia mody, że zazdrość o biust czy tyłek innej, że to tamto i sramto..... i macie rację. Bo my już takie jesteśmy. Ale zastanówcie się, czy pozwolilibyście swojej kobiecie wsiąść na motocykl w klapkach?Śmiejemy się z takich dziewczyn, bo mamy już jakieś doświadczenie i wiemy że np. rany u facetów goją się szybciej i mniej boleśnie-bo siłą rzeczy to podobno my jesteśmy ta słabsza płeć, blizny może i wyglądają seksi ale raczej nie w damskim wydaniu a poza tym po części strój oddaje powagę z jaką się podchodzi do tematu.Motocykl zawsze był jest i będzie symbolem wolności i niezależności, ale czy warto w imię tych ideii testować los? Wolność to nie bezmyślność.... A w związku z Twoim porównaniem Kawior, ja bym powiedziała raczej, że lepiej BEZ ale bezpieczniej Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to najlepiej jezdzi się pociągiem ,nie trzeba się smażyć w cięzkich kombinezonach ,jest wygodnie (nie trzeba cały czas siedzieć aż tyłek zaboli) można się napić podczas jazdy .Może padać deszcz ,śnieg czy lać się z nieba zar.Tylko jeden problem ,że w Chudowie nie ma stacji PKP. Zresztą spiewała o tym już nasza znana ludowa piosenkarka Maryla R. " wsiąsć do pociągu byle jakiego ,nie dbać o bilet ...." itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to najlepiej jezdzi się pociągiem ,nie trzeba się smażyć w cięzkich kombinezonach ,jest wygodnie (nie trzeba cały czas siedzieć aż tyłek zaboli) można się napić podczas jazdy .Może padać deszcz ,śnieg czy lać się z nieba zar.Tylko jeden problem ,że w Chudowie nie ma stacji PKP.
i to jest najpiękniejsze zamknięcie tematu jakie można sobie wyobrazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie czepiam stroju ... wilku jestes guru dla mnie jesli chodzi o kombinacje strojow ;P... ale moge dozucic 5gr jesli chodzi o kombinezon dla plecaka, bo od tego sie dyskusja zaczela. Kurcze jesli juz zabieram kogos jako plecak niech przynajmniej minimum bezpieczenstwa ma zapewnione ;/ jesli juz faktycznie bedzie jezdzic z nami ciagle to tekstylia jakies przynajmniej niech ma na sobie, ale nie mini spudniczke i duuuze kozaczki co by kostek sobie nie przewiala [a plecy gołe] ;P takie cos mnie przeraza ze kierowca motocykla pozwala sobie zeby jego dziewczyna [lub na odwrot ;p] wsiada w takim zajebistym stroju, ja bym sobie nie wybaczyl do konca zycia jakby cos sie stalo osobie ktora zemna jechala ;/ bo nie wiem co mnie "czeka za zaketem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie czepiam stroju ... wilku jestes guru dla mnie jesli chodzi o kombinacje strojow ;P... ale moge dozucic 5gr jesli chodzi o kombinezon dla plecaka, bo od tego sie dyskusja zaczela. Kurcze jesli juz zabieram kogos jako plecak niech przynajmniej minimum bezpieczenstwa ma zapewnione ;/ jesli juz faktycznie bedzie jezdzic z nami ciagle to tekstylia jakies przynajmniej niech ma na sobie, ale nie mini spudniczke i duuuze kozaczki co by kostek sobie nie przewiala [a plecy gołe] ;P takie cos mnie przeraza ze kierowca motocykla pozwala sobie zeby jego dziewczyna [lub na odwrot ;p] wsiada w takim zajebistym stroju, ja bym sobie nie wybaczyl do konca zycia jakby cos sie stalo osobie ktora zemna jechala ;/ bo nie wiem co mnie "czeka za zaketem"
Polać mu!! Dobrze gada!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie czepiam stroju ... wilku jestes guru dla mnie jesli chodzi o kombinacje strojow ;P... ale moge dozucic 5gr jesli chodzi o kombinezon dla plecaka, bo od tego sie dyskusja zaczela. Kurcze jesli juz zabieram kogos jako plecak niech przynajmniej minimum bezpieczenstwa ma zapewnione ;/ jesli juz faktycznie bedzie jezdzic z nami ciagle to tekstylia jakies przynajmniej niech ma na sobie, ale nie mini spudniczke i duuuze kozaczki co by kostek sobie nie przewiala [a plecy gołe] ;P takie cos mnie przeraza ze kierowca motocykla pozwala sobie zeby jego dziewczyna [lub na odwrot ;p] wsiada w takim zajebistym stroju, ja bym sobie nie wybaczyl do konca zycia jakby cos sie stalo osobie ktora zemna jechala ;/ bo nie wiem co mnie "czeka za zaketem"
z Tobą chłopie aż chce się plecakować polać podwójnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, ja także jeżdżę do pracy w dżinsach - BA powiem więcej, nie raz przyjechałem na huduf z jakaś przedstawicielka płci pięknej która niekoniecznie posiadała strój motocyklowy. Nie zabieram na motocykl przypadkowych idiotek więc chyba są świadome niebezpieczeństwa - prawda? Jedyne co ja mogę jej zapewnić to NW. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]BA powiem więcej, nie raz przyjechałem na huduf z jakaś przedstawicielka płci pięknej która niekoniecznie posiadała strój motocyklowy. [...]
odniose sie do tego Slane [wybacz za wybiorczosc :P]. Podejrzewam ze ta przedstawicielka płci pieknej nie byla ubrana w mini i innego tego typu stroju [typowe dla dyskoteki ;>] ino w jakies dluzsze spodnie i bluze [w razie godziny "W" pomoze w mniejszych lub wiekszym stopniu] Wiadomo, na jeden raz nie oplaca sie kupowac specjalnie kurtek ect. ale nie wolno isc w skrajnosc, a wczoraj na Chudowie ktos poszedl w tym kierunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielce nie którzy się oburzają i chcą by rzucać kamieniami jeśli nie podoba się gdy jeżdżą do pracy w zwykłych spodniach i adidasach, dla mnie to nic niezwykłego ale napiszcie czy jeździcie również bez rękawiczek czy bez kasku ? Nie ma tu żadnego wytykania czy to prawdziwy motocyklista czy nie. To jest po prostu czysta bezmyślność, taki koleś ma siano zamiast mózgu i wydaje mi się, że o to głównie chodzi.Tak samo jeśli chodzi o plecaka, co to za kierowca motocykla, nie mówiąc już o lasce, który pozwala pasażerowi jechać w szpilkach czy klapkach i ciuchach odsłaniających połowę jej pleców i pomykać z prędkością ponad 100km/h. Laska tępa, a kierowca jeszcze większy matoł.Więc darujcie sobie nawet te adidasy, zwykłe kurtki, czy jeansy bo robicie bajzel i szukacie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielce nie którzy się oburzają i chcą by rzucać kamieniami jeśli nie podoba się gdy jeżdżą do pracy w zwykłych spodniach i adidasach, dla mnie to nic niezwykłego ale napiszcie czy jeździcie również bez rękawiczek czy bez kasku ? Nie ma tu żadnego wytykania czy to prawdziwy motocyklista czy nie. To jest po prostu czysta bezmyślność, taki koleś ma siano zamiast mózgu i wydaje mi się, że o to głównie chodzi.Tak samo jeśli chodzi o plecaka, co to za kierowca motocykla, nie mówiąc już o lasce, który pozwala pasażerowi jechać w szpilkach czy klapkach i ciuchach odsłaniających połowę jej pleców i pomykać z prędkością ponad 100km/h. Laska tępa, a kierowca jeszcze większy matoł.Więc darujcie sobie nawet te adidasy, zwykłe kurtki, czy jeansy bo robicie bajzel i szukacie problemu.
Witam. Tak jeżdżę czasem bez rękawic bo nie zawsze mam dostęp do nich.. a jak jeżdżę w rękawicach , bo głównie tak jest.. to nie są to typowe rękawice motocyklowe tylko skórzane najlepsze jakie mam natenczas...jeżdże róznież w dzinsach a na kolana i łydki mam jedynie zalożone ochraniacze... co chcesz mi teraz powiedzieć??? Jak chcesz mnie nazwać?? Wypowiedzi dziewczyn o dziewczynach pominę... ale spytam drogie motocyklistki wypowiadające sie kilka stron wcześniej w tym temacie, czy moja matka też ma się mnie wstydzic i jestem totalnie walnięta... zero mózgu pod kopułka??A jak się martwicie kochane motocyklistki o te dziewczyny ... i o ich zdrowie.. bo niewiem jaki inny powód mógłby być tego wyśmiewania.. to zamiast drwić znich na forum-którego pewnie nie czytaja bo motocyklistkami zapewne nie sa na codzień- niech podejdzie jadna z drugą do takiej na miejscu w Chudowie czy gdzie tam jeszcze i wytłumaczy czym może grozić taki brak stroju...wtedy to będa czyste intencje... puki co widzę samą drwinę...Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jeżdżę czasem bez rękawic bo nie zawsze mam dostęp do nich.. a jak jeżdżę w rękawicach , bo głównie tak jest.. to nie są to typowe rękawice motocyklowe tylko skórzane najlepsze jakie mam natenczas...jeżdże róznież w dzinsach a na kolana i łydki mam jedynie zalożone ochraniacze... co chcesz mi teraz powiedzieć??? Jak chcesz mnie nazwać?? Wypowiedzi dziewczyn o dziewczynach pominę... ale spytam czy moja matka też ma się mnie wstydzic i jestem totalnie walnięta... zero mózgu pod kopułka??A jak się martwicie kochane motocyklistki o te dziewczyny ... i o ich zdrowie.. bo niewiem jaki inny powód mógłby być tego wyśmiewania.. to zamiast drwić znich na forum-którego pewnie nie czytaja bo motocyklistkami zapewne nie sa na codzień- niech podejdzie jadna z drugą do takiej na miejscu w Chudowie czy gdzie tam jeszcze i wytłumaczy czym może grozić taki brak stroju...wtedy to będa czyste intencje... puki co widzę samą drwinę...Pozdrawiam
Do czego dziewczyno piejesz chyba z czytaniem troszkę źle idzie ;)Pisałem post wcześniej o spodniach czy butach. Jeździsz czasem bez rękawic ? Z garażu do domu gdzie masz parę metrów czy dalej w trasę ? Jeśli dalej w trasę to osobiście Ci wypomnę jakie mogą być tego skutki gdy takie coś zauważę.No to zrobił się temat o przebieralni moderatorzy powinni wiedzieć co z tym zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów,że takie zeczy trzeba tłumaczyć,przecież to oczywiste jest, jak kto w głowie ma pusto no to trzeba ale nie wiele to da skoro ma pusto, i koło sie zamyka, to są tak oczywiste żeczy, ze kierwa aż śmiać siechce z czyjejś gupoty, więc co sie dziwic ze baby brechtają z dup co nie wiedzą co czynią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego dziewczyno piejesz chyba z czytaniem troszkę źle idzie ;)Pisałem post wcześniej o spodniach czy butach. Jeździsz czasem bez rękawic ? Z garażu do domu gdzie masz parę metrów czy dalej w trasę ? Jeśli dalej w trasę to osobiście Ci wypomnę jakie mogą być tego skutki gdy takie coś zauważę.
Do Ciebie pieje tylko względem rękawic...nieczytelnie??Nie musisz mi nic wypominać, wiem jakie jest ryzyko jednak nie sądzę, że chamstwo i nazywanie kogoś bezmozgiem jest na miejscu. Kulturalniej się da mam wrażenie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.