Jump to content

Agnich

Motocyklistki
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Agnich last won the day on July 11 2015

Agnich had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

About Agnich

 • Rank
  Tańczący ze szmatkami
 • Birthday October 9

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • From:
  Śląsk

Recent Profile Visitors

4,498 profile views
 1. No ten wolny slalom cieszy mnie również ogromnie. ;-) ;-) ;-)
 2. Uprzejmie donoszę, że zarówno buty Michała jak i moje po wymianie podeszw sprawują się super, a eksploatujemy je sporo. ;-)
 3. Proszę bardzo i do usług, że tak powiem.
 4. Dziękujemy. Pozdrawiamy. Szerokości.
 5. Tiaaa, chyba na sanie Św. Mikołaja
 6. No i dobrze. Uwierz, to nieprawda, że wystarczy olej w głowie i można jeździć wszystkim. Ja na GS 500 zwiedzałam Chorwację i wcale nie żałuję tego zakupu. A jak się popatrzy na taki np Czech Road Racing, jak zapierniczają np. na 250-kach i 500-kach, to życzę wszystkim posiadaczom 600-ek i wzwyż, żeby tak ogarniali swoje sprzęty. (Niektórzy nawet choć w połowie.) Szerokości.
 7. Agnich

  Bo się Pani zapali!

  Dobre podsumowanie Luki. - to ja - w kasku
 8. Agnich

  Bo się Pani zapali!

  Ruda, nie przesadzaj. Aż tak źle nie jest. :D
 9. Agnich

  Bo się Pani zapali!

  Prawie zawsze każdy kasjer i kasjerka na stacji uśmiecha się do mnie, gdy patrzy mi tylko w oczy. Są tak piękne? A może nikomu to po prostu nie przeszkadzało a Wy się za bardzo nakręcacie. Gdybym chciała sobie tam z kimś ucinać pogawędkę, to kask bym zdjęła. Rozluźnijcie pośladki Słoneczka.
 10. Jak to mówią "Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem itd " Co do wypadku, ja też pierwszy raz na żywo i z tak bliska. Generalnie impreza bardzo fajna. Za rok zabieram ze sobą stołek wędkarza, bo lipa tak stać albo siedzieć w piachu.
 11. A dziesiejszy wypadek ktoś nagrał? Zawodnik wyleciał z trasy może jakieś 15 metrów na wprost mnie, ale miałam aparat skierowany w inną stronę. Głowę odwróciłam i zdążyłam zobaczyć tylko lecące w powietrzu moto. Powiem Wam, że ciary miałam okropne. Facet chyba cudem minął się z drzewem.
 12. Agnich

  Bo się Pani zapali!

  Nigdy nie traktowałam tego w kategorii czy to grzeczne czy niegrzeczne, gdyż nie idę na stację w celu zawierania znajomości z kasjerem czy kasjerką. Tak samo musiałabym zdejmować kask na bramkach na autostradzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.