Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś fajnie dzisiaj stuntował, jednak uważam, że Chudów to nie miejsce na takie popisy. Już jak wyjeżdżałem kręciły się tam pały. Mamy tam spokój od niebieskich i powinniśmy zachowywać się tak, żeby ten spokój mieć dalej... Jak każdy z nas zacznie się popisywać, palić gumę, jeździć na kole, kręcić bączki, itd. to prędzej, czy później nas stamtąd przegonią, bo mieszkańcy będą się wpieniać... I co więcej- będą mieli rację. Zamek to miejsce, gdzie przychodzą dzieciaki, rodzinki, turyści, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem i podobnie jak zyguś popisy stuntu to nie najlepszy pomysł w tym miejscu, ale koles radził sobie dobrze tak to z daleka wyglądałotroszku ludzi się poznało, troszku forumowych mordek się widziało, ogólnie super było no i pogoda idealna, choć wieczorem troszku zimno się już robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie popisow stunterow... moze to i nie miejsce ale mniej mi to przeszkadza niz szalejace srodkiem drogi (tej szutrowej) dzieciaki na bzykach.Mlodzi... fajnie ze jestescie ale skonczcie tak zabi3rdalac tymi odkurzaczami miedzy ludzmi bo sie w koncu tragedia stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był chętny przekazać jakiegoś grosza dla Kuby to będę dzisiaj na Chudowie po 17. Będę siedzieć na trawie na wprost zameczku (na lewo od budek z żarciem) w koszulce z forum :P
Przyjechałam ze Spunem jako pierwsza bo przed 16 juz wyspaliśmy sie na trawie Czekaliśmy specjalnie bo chciałam Cię znaleźć i wspomóc Kubę, ale spotkaliśmy tylko Bahamów a Ciebie nie znaleźliśmy i pojechaliśmy koło 18 do domku
TiViii będzie?! eee to kozacko jak ktoś ma ochotę to może zabłysnąć przed obiektywem. Ostatnio staje się to modne.
dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałam ze Spunem jako pierwsza bo przed 16 juz wyspaliśmy sie na trawie Czekaliśmy specjalnie bo chciałam Cię znaleźć i wspomóc Kubę, ale spotkaliśmy tylko Bahamów a Ciebie nie znaleźliśmy i pojechaliśmy koło 18 do domku
Kiedy ja tam na tej trawie siedziałam do 18 jak nic nawet Bahamy tam byli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.