Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi tu nie pasi ?. Latem w tym temacie dużo gadki o strojach prawdziwych motocyklistów pełne kombinezony itp. a buraki to w dresikach do Chudowa tak po skrócie pisze wiec rozumie tym w dresach jest zimno ale tym w pełnym stroju ???????? czyzby to mieli tylko imitacje????tak do szpanu .ja latem smigam róznie jak mi sie podoba ubieram sie wedle pogody a ze teraz zimno to wszystko co mam na moto . Ostatnio posmigałem dosc duzo i nie było mi zimno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic piekniejszego jak pojechac na Chudow i przeszlifowac po drodze na mokrych lisciach. Bedzie o czym myslec do nastepnego sezonu.Tak na powaznie, panowie... wyluzujcie z tymi dobrymi ciuchami itd. Sezon sie skonczyl i jezdzi sie tylko okazjonalnie gdy jest SUCHO. I to tez nie wszyscy tak jezdza. Ja jezdze caly rok ale po sezonie tylko po suchym asfalcie.Poza tym nie bez znaczenia jest tez godzina. Teraz po zmianie czasu na zimowy po 16 robi sie ciemo. W sezonie o 16 na Chudowie malo kto byl. Siedzienie tam po ciemku i powroty przy mzawkach lub szadzi to nie to co tygrysy lubia najbardziej. Tu nie ma co unasic sie ambicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak.dzis wybralem sie na okrazenie bo mnie cholera brala,po 18ej rundka po okolicy z jakies 50 km,zimno(5 st)slisko itp,ale ostroznie dla relaksu,najlepsze jest to jak sie tak jedzie i zimno wali po ryju i te najrozniejsze zapachy,z kominkow .....specyficzne dla tej pory roku.cos wspanialego...tego nie ma latem czy wiosna...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi w mojej wypowiedzi o jazde w taki czas bo to zadna przyjemnosc jak mokro i ciemno i jeszcze smród z kominów ale o sam ubiór który to był szeroko poruszany w tym temacie .Ja mam gacie za ok500 stówek kurtkę tak samo czyli zadna rewelacja jak pozapinam podpinki to jest ciepło nie czuje chłodu.A przyjemnosc z jazdy to juz co innego tak poubierany ze sie ciezko poruszyc .chodziło mi o to ze jak prawdziwemu motocykliscie czyli temu ubranemu ful wypas moze byc zimno i tyle w temacie. ps jestem jednym z tych co jezdzi w dresie lub samej koszulce jak jest + 35 lub wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, w czym problem ??Słyszałem już różne definicje "prawdziwego motocyklisty" i jedna jest głupsza od drugiej !!Przecież jak wyglebisz w tej koszulce to Ty będziesz lizał rany i to będą Twoje zdrapki !!P.SJa jeżdże w kurtce z ochraniaczami i w bojówka albo dżinsach bez ochraniaczy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, w czym problem ??Słyszałem już różne definicje "prawdziwego motocyklisty" i jedna jest głupsza od drugiej !!Przecież jak wyglebisz w tej koszulce to Ty będziesz lizał rany i to będą Twoje zdrapki !!P.SJa jeżdże w kurtce z ochraniaczami i w bojówka albo dżinsach bez ochraniaczy !!
W niczym nich se każdy jezdzi jak chce ubrany jego sprawa i juz. ale tyle sie tu naczytałem w tym temacie ze nie mogłem sie powstrzymać aby dodac cos od siebie jak sie zimno zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.