Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

elemeledudek

Użytkownicy
 • Posts

  782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

elemeledudek last won the day on July 2 2021

elemeledudek had the most liked content!

About elemeledudek

 • Birthday 04/16/1976

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

elemeledudek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

38

Reputation

 1. Za to miejscowi juz spać po nocach nie mogą widząc oczami wyobraźni łosi jeżdżacych tam i nazot z rozwierconymi wydechami. Z reszta jeżdżenie tam w weekend to i tak strzelanie sobie w kolano. Samochodów więcej niż plemników w spermie. Ja w każdym razie raczej omijam ten odcinek.
 2. To juz nie to forum co kiedyś. I nikomu nie spieszno do integrowania. Już nawet na rundki cięzko kogoś z forum znaleźć. Kiedyś to sie i naście osób potrafiło zlecieć i wspólnie latać bez względu na sprzęt. Te czasy już chyba nie wrócą chociaż ja ciągle na to liczę i wspominam z sentymentem. Puki co trzeba liczyć że na wiosne okoliczności sie nie zmienią i bedzie nadal mozna spokojnie oddawać sie pasji a my Marcin mozemy sie zawsze spokojnie prywatnie spotkać.
 3. Ja ciągle sie zastanawiam dlaczego forum pada. Za dawnych czasów było wiadomo, konkurencja była, ale konkurencja dawno zdechła, ludzie wrócili tutaj a potem.....no przeca fejsbuk nie mógł przejąć użytkowników forów bo to w zasadzie dwa różne byty i w moim odczuciu fejsbuk nigdy nie zastąpi dobrego tematycznego forum.
 4. Bebok, specjalnie dla Ciebie. https://goo.gl/maps/kZVC2LPYDvhK92sMA
 5. Oooooo, Panie kolego, na nocne latanie to ja bym sie chętnie podłączył. W zeszłym sezonie zaliczyłem kilka takich choć raczej trzymałem sie zabudowań miejsckich. Koło 1 w nocy na mieści cisza i spokój i mozna sobie pozwolić na rzeczy o których za dnia mozna tylko pomarzyć. Na przykład zatrzymać sie na środku skrzyżowania i porobić fajne fotki
 6. Ja ruszam koło 10.00 z BP na Braci Mieroszewskich...Sosnowiec. Na mapce punk zaznaczony tylko nie wiem czy widać. Bebok. Jadymy. Dziadu też mi być ponoć.
 7. Dlaczego nie mogę wkleić linka do google maps?
 8. Narok mówicie?: https://photos.google.com/album/AF1QipNUDvs19MR1Fbq3Xvp9BAZaYs16MbbgZazGahKN Dawno to było i patrząc po zdjęciach chyba też nie weszliśmy. Przyszła niedziele póki co w zapowiedziach wygląda obiecująco jeśli chodzi o możliwości do polatania w komfortowych warunkach. jakby faktycznie tak było to może coś takiego: A co do szutrów? Czym wy lotocie że Wom sie co chwila coś odkręco? Kupcie se pożadnego Anglika i nie bydziecie mieć problymów
 9. https://photos.app.goo.gl/mtuLFqeyQ5jNzhPG8 A teroz ? W końcu sie musi udać.
 10. https://get.google.com/albumarchive/105895615007905891031/album/AF1QipOjcx7Fovot9Wvo1J3lVY6t__gEf19mNhyZ7P1v Czy teraz w temacie zdjęć coś sie zmieniło?
 11. Ja też zrobiłem 300, ale metrów po szutrach w koło garaży. Ale sprzęt przebudzony i z radością wyglądam sezonu.
 12. Jak? Żodne zdjyńcie sie tam pod linkiem nie łotwiero?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.