Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

elemeledudek

Użytkownicy
 • Posts

  786
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

elemeledudek last won the day on July 26

elemeledudek had the most liked content!

About elemeledudek

 • Birthday 04/16/1976

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

elemeledudek's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

39

Reputation

 1. Ja się w te upały jednego razu na moto do centrum Katowic wybrałem sprawunki pozałatwiać. Koszmar jeśli jeździ się w pełnym rynsztunku a ja tylko tak sobie pozwalam. Trzeba jaką zbroje siateczkową na takie momenty bo inaczej umrzeć można. Gdy tylko była możliwość uciekłem na szybkiego ruchu i najkrótszą możliwą do domu.
 2. Matko i córko. Ktoś tu jeszcze dycho? Mamy środek sezonu a tu cisza jak na mszy.
 3. Latam jutro sobie troszkę. Startuje koło 10.00 i za kierunek obieram dawny obóz koncentracyjny w okolicach Kędzierzyna Koźle. Jakby co to będę tankował koło 10.20 na BP na Braci Mieroszewskich w Sosnowcu.
 4. Ja w niedziele strzeliłem setkę bo pogoda była ładna, ale zdecydowanie jeszcze za zimno jak na mój gust. Zawinąłem sie do domu wcześniej niż zamierzałem.
 5. Za to miejscowi juz spać po nocach nie mogą widząc oczami wyobraźni łosi jeżdżacych tam i nazot z rozwierconymi wydechami. Z reszta jeżdżenie tam w weekend to i tak strzelanie sobie w kolano. Samochodów więcej niż plemników w spermie. Ja w każdym razie raczej omijam ten odcinek.
 6. To juz nie to forum co kiedyś. I nikomu nie spieszno do integrowania. Już nawet na rundki cięzko kogoś z forum znaleźć. Kiedyś to sie i naście osób potrafiło zlecieć i wspólnie latać bez względu na sprzęt. Te czasy już chyba nie wrócą chociaż ja ciągle na to liczę i wspominam z sentymentem. Puki co trzeba liczyć że na wiosne okoliczności sie nie zmienią i bedzie nadal mozna spokojnie oddawać sie pasji a my Marcin mozemy sie zawsze spokojnie prywatnie spotkać.
 7. Ja ciągle sie zastanawiam dlaczego forum pada. Za dawnych czasów było wiadomo, konkurencja była, ale konkurencja dawno zdechła, ludzie wrócili tutaj a potem.....no przeca fejsbuk nie mógł przejąć użytkowników forów bo to w zasadzie dwa różne byty i w moim odczuciu fejsbuk nigdy nie zastąpi dobrego tematycznego forum.
 8. Bebok, specjalnie dla Ciebie. https://goo.gl/maps/kZVC2LPYDvhK92sMA
 9. Oooooo, Panie kolego, na nocne latanie to ja bym sie chętnie podłączył. W zeszłym sezonie zaliczyłem kilka takich choć raczej trzymałem sie zabudowań miejsckich. Koło 1 w nocy na mieści cisza i spokój i mozna sobie pozwolić na rzeczy o których za dnia mozna tylko pomarzyć. Na przykład zatrzymać sie na środku skrzyżowania i porobić fajne fotki
 10. Ja ruszam koło 10.00 z BP na Braci Mieroszewskich...Sosnowiec. Na mapce punk zaznaczony tylko nie wiem czy widać. Bebok. Jadymy. Dziadu też mi być ponoć.
 11. Dlaczego nie mogę wkleić linka do google maps?
 12. Narok mówicie?: https://photos.google.com/album/AF1QipNUDvs19MR1Fbq3Xvp9BAZaYs16MbbgZazGahKN Dawno to było i patrząc po zdjęciach chyba też nie weszliśmy. Przyszła niedziele póki co w zapowiedziach wygląda obiecująco jeśli chodzi o możliwości do polatania w komfortowych warunkach. jakby faktycznie tak było to może coś takiego: A co do szutrów? Czym wy lotocie że Wom sie co chwila coś odkręco? Kupcie se pożadnego Anglika i nie bydziecie mieć problymów
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.