Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka (i nie odczytywac tego jako lanserstwo!) JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIE PISZĄ - motocykliści i tak są określani mianem dawców czy warzyw, a osóbki pokroju "dam chudowskich" w szpileczkach, klapeczkach, stringach itd tylko dolewają oliwy do ognia.Ludzie nie są debilami, każdy mniej lub wiecej wie z czym wiąże sie jazda na motocyklu i jak powinien byc człowiek zabezpieczony przezd niebezpieczeństwem (przynajmniej to minimum).A widząc lolitke w lateksie, chłoptasia w sandałkach nie dziwmy się, ze takie nazwy o nas krążą i są chlebem powszednim.Dlatego osobiscie uważam to za uwłaczjące gdy ktoś korzysta z przywileju bycia motocyklistą robiac z tego szopke.Nie każdego stać od razu na extra kombinezonik...ale ludzie myślcie głową a nie dupą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej w trasę to osobiście Ci wypomnę jakie mogą być tego skutki gdy takie coś zauważę.
najlepsi są tacy "wszyscy święci' co uczą wszystkich dookoła.... tak czytam i powiem ci, że daj se na luz człowieku, co cię obchodzi jak kto jeździ? co ty jesteś? PCK czy co? misję masz jakąś? no chyba ze się wydurniasz i twoje posty to jeden wielki TROLL.... ale jeśli nie to co się martwicie ty i inni o brak kasy na szpitale czy inne rzeczy? każdy z nas płaci ubezpieczenie (ZUS), wielu jest dodatkowo ubezpieczonych NNW czy na wypadek śmierci - nie wasza kasa idzie na moje leczenie tylko moja własna... co to w ogóle jest? jakies Koło Wybawicieli czy "NAJLEPSZYCH" ŚLĄSKICH MOTONITÓW ?? ludziska, weźcie swoje maszyny i jeździjcie póki czas jest dobry a nie zajmujecie się takimi preclowymi rzeczami jak obsmianie panienki w różowych klapkach albo pouczanie innych jak należy jeździć prawidłowo ubranym, bo "każda świnia swój rozum ma"... pojeździjcie trochę po Europie chociażby i popatrzcie jak jeżdżą gdzie indziej, szczególnie w tych cieplejszych krajach...ubiór jest ważny, ale nie róbcie z tego nie wiadomo czego....jestem dorosły i jak będę chciał i będzie mnie to rajcowało to będę jeździł na golasa albo w samych majtkach i co? i nic, może tylko coniektórzy posikają się ze złości, że psuję ich "wizerunek" albo wytkną mnie palcem i powiedzą : ooo, to nie jest "prawdziwy motocyklista" , bo tylko zakuty w pełną zbroję ma prawo tak się nazywać....śmiechu wart ten wątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać od razu na extra kombinezonik...ale ludzie myślcie głową a nie dupą!
taki by był prawdziwy tego morał. Należałoby zakończyć tutaj ten temat wymieniając poglądy na PW lub dać sobie z tym spokój.Co do kolegi zenoo, nie podoba Ci się co piszą inni to tak jak pisałeś powyżej polataj sobie póki czas.Miałbyś jakieś zastrzeżenie jeśli powiedziałbym komuś, że coś źle robi ? Szkoda mi Cię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzuce z 3 fenigi ;Dniech kazdy sie ubiera jak chce.wolny kraj na szczescie mamy.mozna jezdzic w czym sie chce.ja 3 tygodnie temu miałem dzwona w gliwicach, kompleny strój modeki sie starł na asfalcie, ale starł sie goretex a nie moja skora i mięsnieale na boga to wybór kazdego z nas.pieklą sie Ci ktorzy wydali na lans-skafander 4 tysiace i sa lepsi od reszty, sa ... prawdziwi !! <rotfl>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenoo nosz kurde nic dodac nic ujac!A teraz skonczcie pier*olic o rzeczach nie trzymajacych sie wogole tematu. Zalozcie se nowy i tam du*cie fleki jak sie powinno a jak sie nie powinno jezdzic. Wchodze tu by poczytac o chudowie a nie czytac kolejnej forumowej wymiany zdan o kompletnie nie istotne pierdoly.Nie wiem jak bylo pozniej ale wczoraj bylo tak tloczno ze nawet osoby ktorych sie nie widzialo na moto do ho ho ho sie pojawily (czyt pierdola Arczi ) chwila chudow a potem winkle, szopki i do 1ej nad ranem smiganko! Tak ma kurna byc codziennie! Dzieki ekipie SM za wspolne smiganko, oby wiecej takich wypadow i wiecej ludu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co do tego ma strój motocyklowy tego nie kumam,
a to, że nie wszystko musiałoby być zgłaszane pogotowiu, bo nie każdy upadek z motocykla to koniecznie dzwon...a z gołą d... itd urasta do rangi wypadku...
ja 3 tygodnie temu miałem dzwona w gliwicach, kompleny strój modeki sie starł na asfalcie, ale starł sie goretex a nie moja skora i mięsnie
mnie akurat o to właśnie chodzi a nie kto ma lepszy czy droższy kombik
pieklą sie Ci ktorzy wydali na lans-skafander 4 tysiace i sa lepsi od reszty, sa ... prawdziwi !! <rotfl>
Skafander mam tańszy, ale mam i wcale nie uważam się za prawdziwego motocyklistę, bo wiele się muszę jeszcze nauczyć... Jeśli kiedyś powiem o sobie "tak ja to jestem prawdziwym motocyklistą, to znaczy że mi na mózg padło i uważam się za "niewiemkogo". A w temacie mogliby się wypowiedzieć ci co już tyłki obdarli na asfalcie... No i fakt, się zrobiło juz nie na temat...Wracając więc do Chudowa, szpilki nie szło wcisnąć, ale spotkania i tak są fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam to Tylko uważaj bo zaraz zaś ktoś stwierdzi, że PCK jesteś :P
Oni się nie martwią wiec po co my się nimi martwimy:).A tak mi się przypomniała...to paniusia ze Zlotu WRM w Gliwicach:) budziła mniej więcej takie samo zainteresowanie:http://img225.imageshack.us/img225/9521/lola.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to jeszcze nic, ja widziałam kolesia co w japonkach śmigał na GSX600F...chyba ciężko mu sie biegi zmieniało
z tym kolesiem to chyba sobie jaja robisz bo mi to aż ciężko sobie wyobrazić co do Chudowa to czy zawsze znajda sie tam takie pajace co na tym żwirku dają popisy swojej głupoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.