Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !Potwierdzam przybycie a z tego co sie zanosi to byc mo¿e jeszcze ze 2 kó³ka siê znajd¹, a mo¿e wiêcej ...Co do kosztów na kapele non-problem, za³atwi siê a miejscu...Piwa ze sob¹ nie biore bo ponoÌ na miejscu bêdzie mo¿na kupiÌ, jakby nie to dajcie znaÌ...Z innej beczki...Jutro tj. 3maja wybieram sie na salmopol (kupa zakrêtów)...Jakby ktoœ reflektowa³ to: 609290890 ... im wiêcej tym lepiej.Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam maÂły problem co do wyjazdu-w pracy wpiepszyli mi dniĂłwke 15 maja ,ale co tam siĂŞ bĂŞdĂŞ-od czego sÂą lekarze :mrgreen: -w koĂącu jak szaleĂŚ to szaleĂŚ.Co do sÂładki na kapelĂŞ to jestem zaaaaaaaaaaaaa -jak ma byĂŚ super to kapelka jest wskazana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello ! Juz wrocilem z Mazur i spiesze Was poinformowac na jakim etapie jest rozwoj imprezy "Sarnow 2005" A wiesci sa wspaniale !!! 8) Najpierw lista osob ktore zglosily chec wziecia udzialu w imprezie :1. Funio(?), 2. Ros, 3. KudÂłaty, 4. Saint, 5. Chamsin (?), 6. Gixer , 7. Skalar, 8. Szramer, 9. Anushka, 10. Moto Christo, 11. SDMC, 12. Wicher (?), 13. PcheÂła, 14. Cherflik, 15. Bananoo, 16. Maisha (?), 17. Archi, 18. PaweÂł PRC + 1, 19. Miras XL600V, 20. Maniek05, 21. Dimer, 22. Gadget, 23. Adrian.moto, 24. Pacza, 25. Przem (?), 26. Krawat, 27. Dav +8, 28. Motomanka + szajbusy w kacholach, 29. aDickovy, 30. JaskuÂła, 31. Leon +ekipa (?), 32. CHRIS !!! + dojebana jazda na moto ! , 33. Menelek, 34. Madzia (plecak Gadget`a), 35. Timac + kumple!, 36. Alan, 37. Pokemoon, 38. Mr.Dipi + plecak, 39. Davka, 40. Kowal Sosnowiec, 41. Onkel + jego Kotek, 42. Archi, 43. Ziobu, 44. Zulk, 45. Kenty, 46. Ciders + paru kumpli, 47. Bananoo, 48. Rollo jezeli kogos przeoczylem prosze mnie poprawic :roll: do tego jeszcze ja z moja wesola ekipa wiec juz w sumie okolo 55 - 60 maszyn czyli z 80 osob!! 8) a teraz uwaga! trzymajcie sie krzesel ! mam juz potwierdzona wiadomosc ze zagra dla nas Sto Twazy Grzybiarzy (100TVG) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jezeli ktos nie slyszal to zapewniam ze jak chlopaki graja to szczyny sie zamieniaja w benzyne !! Polecam ich stronke: http://www.100tvg.prv.pl/ a zwlaszcza kawalek "Maly Obrazek" To jak dla mnie jedna z najlepszych formacji w Polsce.Do tego jeszcze zalatwiamy druga kapelke, ale jeszcze nie jest potwierdzona na 100%.Nasza forumowa kolezanka Maisha rowniez wlaczyla sie w przygotowywanie Zlotu i (jak juz zreszta napewno wyczytalisci) mozliwe ze tez zalatwi jedna lub dwie kapelki. Przy okazji chcialbym Maish`y bardzo podziekowac za pomoc !! Wiec koncertow bedzie sporo ! Co do tubylcow - nie musicie sie ich obawiac, bylem tam juz kilka razy na imprezach i ludkowie sa bardzo, bardzo pozytywni, zreszta to glownie oni - miejscowi - organizuja dla nas ta imprezke. Gdyby nie oni nie bylo by meliny (szkoly), na ognisko bedziemy mieli drewno z ich tartaku. Wiec tym bardziej bardzo prosze o serdeczne potraktowanie osob z Sarnowa zebym sie potem za Was nie musial wstydzic !!! Termin imprezki nadchodzi , trzymajcie kciuki zeby pogoda dopisala.juz sie nie moge doczekac !pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie moge doczekac. Jeszcze ponad tydzien. A co brac ze soba. Jakas kalimate i koc do przykrycia do spania chociaz watpie ze bede spal, piwo na miejscu, a kielbasa swoja czy tez na miejscu, pasta do zembow A pozatym to wezme aparat zeby robic foty jak beda glupiec ci co umia na gumie itp itd hehe i chyba swoj kask chociaz jade z Moto Christo puszka ale mam nadzieje ze na miejscu po okolicy jak ladnie poprosze to przewiezie mnie pare osob na sportach. Bo moto w planach a na takim jeszcze nigdy nie jezdzilem to bedzie okazja hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz uwaga! trzymajcie sie krzesel ! mam juz potwierdzona wiadomosc ze zagra dla nas  Sto Twazy Grzybiarzy (100TVG)  Maciek "Bomba"
Nie no.... hehe jak nie dojade to sznur i wieszac! A panowie z kapeli zostanÂą na imprezie potem ? Dobra muzyka musi byc, bo jak to pic tak na gÂłucho :!: Ludzie mam nadzieje, Âże nie dacie pupy i wszyscy na noc zostaniecie :!: :!: No i myÂśle, Âże spaĂŚ tam nie bĂŞdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UÂświadomcie mnie gdzie dokÂładnie i kiedy bĂŞdzi zlot to podjadĂŞ chĂŞtnie.Pozdro
Witamy spec-mechanika z Sosnowca Punkt zbiórczy: 9:00 SDMC Yamaha w Chorzowie; 9:30 parking pod M1 (a mo¿e ktoœ napisze tak dok³adniej gdzie? Bo parking pod M1 jest doœÌ du¿y. Mo¿e ko³o McDonald's?)
:!:  Ludzie mam nadzieje, Âże nie dacie pupy i wszyscy na noc zostaniecie  :!:  :!: No i myÂśle, Âże spaĂŚ tam nie bĂŞdziemy
A przekona ktoÂś mojego tate Niechce mnie puÂściĂŚ na noc i uwierzyĂŚ Âże to bĂŞdzie tylko takie bezalkoholowe spotkanie w celu wymiany doÂświadczeĂą. Za to do ok 21 bĂŞde z Wami na 100% - moÂże troche dÂłuÂżej jak, bo chyba mam sÂłabÂą baterie w zegarku. Kurde tylko na 12:45 musze byĂŚ na strzelnicy w BĂŞdzinie na zawodach- Âżeby mnie coÂś ciekawego nieomineÂło - coÂś wymyÂśle (moÂże mnie ktoÂś podrzuci w do i z BĂŞdzina :wink: )Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przekona ktoÂś mojego tate Niechce mnie puÂściĂŚ na noc i uwierzyĂŚ Âże to bĂŞdzie tylko takie bezalkoholowe spotkanie w celu wymiany doÂświadczeĂą.
PaweÂłku jeÂśli chcesz to moge porozmawiac z Twoim tatÂą Ja dzisiaj dopiero uswiadomilam moja mame, ze jade i jedyne co powiedziaÂła to "uhm" dziwnych mam rodzicĂłw :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a przede mna same kÂłody, w sensie mam problem z zaÂłatwieniem transportu tak zeby tylko za paliwko chcieli :| Jeszcze troszke czasu to bĂŞdĂŞ kombinowaĂŚ... trzymajcie kciuki
A chca jeszcze kase brac za granie ? Âłeeee to ja sie nie wypÂłace.... za co wode kupie :mrgreen: a kieÂłbaski i te wszystkie pierdoÂły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt zbiórczy: 9:00 SDMC Yamaha w Chorzowie; 9:30 parking pod M1 (a mo¿e ktoœ napisze tak dok³adniej gdzie? Bo parking pod M1 jest doœÌ du¿y. Mo¿e ko³o McDonald's?)
MyÂśle Âże siĂŞ zobaczymy ;-) JesteÂśmy baaardzo charakterystycznÂą grupÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przekona ktoÂś mojego tate Niechce mnie puÂściĂŚ na noc i uwierzyĂŚ Âże to bĂŞdzie tylko takie bezalkoholowe spotkanie w celu wymiany doÂświadczeĂą.
niech tata przyjedzie zobaczyĂŚ jaka z nas porzÂądna grupa ludzi
Ty sie juz lepiej KudÂłaty nie wypowiadaj! Bo jak jego tata przyjedzie i zobaczy co sie dzieje to jeszcze mu zabroni wogole na forum wchodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zjawi sie ktoÂś z Gazety Wyborczej na spotkaniu z dzieciakami, trzeba troszke artykuÂłow poprawiajacych opinie motocyklistom JeÂśli bedzie trzeba takÂże oferuje kapelke, wiec jakby Maisha coÂś nei wypaliÂło zaraz daj znaĂŚ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.