Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

DRODZY "PSYCHOPACI W KASKACH" !! Pisalem juz w innym wÂątku ale sie rozmylo, wiec powtorze jeszcze raz a Pchele prosze o przyklejenie tematu.Jezeli ustalilismy juz date wizyty u dzieciakow w Sarnowie , mam nastepujaca propozycje:Moj dobry kumpel mieszka w Sarnowie i dzierzawi od Soltysa budynek tamtejszej szkoly. Szkola juz nie funkcjonuje, wiec AdaÂś wzial budynek w dzierzawe na cele "kulturalne" (cokolwiek by to nie oznaczalo).Bardzo spodobal mu sie nasz pomysl zbiorki pieniazkow i wogole akcja "jednoslad dla malucha" wiec zaproponaowal zebsmy niejako przy okazji zrobili sobie u niego imprezke.Ze swej strony moze zapewnic ognisko, imprezke i moze nawet jakis koncert.Bylem tam juz nie raz na roznych koncertach i imprezkach i zawsze bylo wykopkowo! Poimprezujemy, usmazymy jakas padline, napijemy siem browarka. Mozna rozbic namioty, mozna spac na karimatach wewnatrz szkoly. A rano do domciu !Tak wiec jezeli zdeklaruje sie okolo minimum 20 - 30 osob uruchamiam przygotowanie imprezy. Moglby to byc pierwszy formalny zlot integracyjny naszego Forum. ZERO OPLAT "WPISOWYCH" !!Jedynie kazdy by musial przysmyczyc jakies kielbasy albo miesiwo do usmazenia. Powymyslamy sobie konkursy w stylu "pchanie beczki", "najwolniejsza jazda" itd i bedzie wesolo ! Prosze o opinie i deklarowanie sie kto bedzie a kto nie zebym wiedzial co powiedziec mojemu kumplowi no i czy zaczynac organizowanie imprezy ! pozdrawiam Was, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysl ok. Sarnow ten kolo Bedzina Bedzin to tam gdzie zamek na gorce wieczorem fajnie oswietlony i okret flagowy Bedzina -targ w srode i sobote hi hi teraz juz kazdy wie gdzie to jest.
nooooo to rozumiem! Bo ja kurde znalazÂłem SarnĂłw pomiedzy BeÂłchatowem a Sierdadzem W zasadzie i tam teÂż by sie pojechaÂło! A co!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello !ten "Mini - Zlot" mialby byc w ten sam dzien co wizyta u dzieciakow w Sarnowie. Poprostu po wizycie zamiast rozjechac sie do domow robimy sobie piknik i ochlaj! Jezeli wizyta miala by byc 14.05 to nasz Zlocik tez.Dolaczam mapke - najlatwiej dojechac do Sarnowa lecÂąc z Katowic na Sosnowiec, BĂŞdzin i dalej na Warszawe A1, jak sie minie po lewej "WiejskÂą chatĂŞ" to juz trzeba powoli popuszczac roll-gaz, bo zaraz pojawi sie zielona tabliczka "SarnĂłw".OdlegÂłosc Katowice - SarnĂłw - okoÂło 15 km.Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, loozik :!:W pewnej chwili myœla³em, ¿e chodzi o Sarnów za Pyskowicami, bo tylko ten zna³em :wink: chamsin dziêki za objaœnienie na pewno trafiê No to teraz ustaliÌ miejsce zbiórki i jedziemy Mo¿e ko³o sdmc? Albo jeœ³i ktoœ nie ma po drodze, to 'ca³kowite' zgrupowanie pod zamkiem w Bêdzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moÂżna bez moto (do tego czasu nie bĂŞde mieĂŚ jeszcze ) to ja siĂŞ piszĂŞ na 100%. Anushka! PisaÂłaÂś coÂś o autobusie w poprzednim wÂątku! Zapomnij! Ja jadĂŞ puszkÂą z Rudy to moge CiĂŞ zabaraĂŚ. Chyba, Âże zaproponuje Ci ktoÂś na jednoÂśladzie wiĂŞc ma pierwszeĂąstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z 15 osob chetnych juz jest ! 8) jeszcze tylko nastepne 15 i juz mozna uruchamiac produkcje imprezy ! jestem dobrej mysli!Pchela - dziekuje za przyklejenie tematu, nie ma mowy zebys nie przyjechal, z tego co czytalem Moto Christo bedzie jechal katamaranem wiec moze zgarnie osoby ktore z roznych powodow nie maja transportu ...?juz sie ciesze na imprezke ! kazdy kto ma "plecaczek" niech zabiera, bedzie weselej zapowiedzieli sie: 1. Funio(?), 2. Ros, 3. KudÂłaty, 4. Saint, 5. Chamsin (?), 6. Gixer (?), 7. Skalar, 8. Szramer, 9. Anushka, 10. Moto Christo, 11. SDMC, 12. Wicher (?), 13. PcheÂła, 14. Cherflika wiec jak widzicie cala elyta forum ! osobniki z pytajnikiem odpowiedzialy na apel ale siem jeszcze jasno nie zdeklarowaly ! mam nadzieje ze oczywiscie sie stawiom!jak by ktos mial jakies pomysly na atrakcje ktore by mozna wlasnym sumptem przygotowac niech pisze na PW, reszta bedzie miala niespodzianke czekamy na dalsza lawine zgloszen, pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy tez jade puszkÂą wiĂŞc moge pare luda wziasc. Ani juz na GG proponowalem z rana :> Jakby co Jest szansa na kupno moto do tego czasu ale to sie okaze jeszcze... w kazdym razie jestem na 100%. [ Dodano: 2005-04-20, 22:53 ]Moto - jade z Zabrza to nie oplaca sie brac 2 aut jak jestes z BytomiaRudy, toÂż to rzut kamieniem ;-) [ Dodano: 2005-04-20, 22:59 ]Moto - jade z Zabrza to nie oplaca sie brac 2 aut jak jestes z BytomiaRudy, toÂż to rzut kamieniem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja na 99% te¿ bêdê... Jedyny pytajnik, to na któr¹ godzinê jest spodkanie z dzieciakami... i czy mo¿e daÌ ktoœ ewentualnie namiary "komórkowe", co by siê mo¿na by³o skontaktowaÌ, w razie jakiegoœ opóŸnienia (soboty z regu³y pracuj¹ce).Pozdro dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.